Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Jde to. Nastavíš si 16:10 a např 1920x1200 a jede to. Nicméně černé pruhy mam dole a nahoře pořád. Ale netrápí mě to, hraju na TV a ta má na pohodu 1920x1080
  • přesně tak..
  • Johnny
    Mě se zas na konzolích líbí ten Auto AIM... stačí najet cca tam kde je nepřítel, zmačknout zaměřování (popřípadě ho mačkat) a kurzor se automaticky přišpendlí na nepřítele. Takhle dokažu bejt luxusní rambo i na konzolích, možná lepší jak na PC s myší :D
  • Johnny
    A víte o čem to vše je? je to o tom co člověk od hry očekává! Mnozí mají hrozně přehnané očekávání a představujou si co že v tom bude za včemožný nový Scifi a ubercool věci atd... Mít přehnané očekávání je problém. Nikoli kvalita hry.
  • "Možná je to tím, že jsem Far Cry 3 odehrál na počítači, zatímco čtyřku na konzoli, tudíž mi náhle připadalo míření o něco složitější (na druhou stranu to celkem přidává na realismu),"

    Co má proboha společný realismus s (ne)schopností konzolí a gamepadů pořádně ovládat FPS?
    Vždycky.. naprosto vždycky bude lepší ovládání střílečky s klávesnicí a myší než s gamepadem. To je realita a realismus dohromady.
  • přesně
  • Johnny
    Jo všiml sem si toho, ale ne z hlediska měsíce ale stínu od hory. (ted nevim jestli byla noc nebo den) ale stín se hýbal nějak rychle ale jakmile sem se zastavil a nehejbal myší, tak stín Stál, ale jak sem se pohl, tak se dal stín do pochodu :D docela mě to pobavilo :)
  • Johnny
    Pokud by mělo FC4 být jen datadiskem, tak bych ho opravdu v době datadisků chtěl do každý hry. Podle mě je čtyřka dustojným nástupcem trojky, a dokonce sem za to i rád že je to velmi podobné, místy stejné. Dyt je to Far cry, a ne nová (jiná) hra. Líbila se mi trojka a bavila mě, a čtyřka se mi líbí také a baví ještě víc
  • oktavius66
    Takže chceš říct, že je to kvalitou stejné jako Aliens Colonial: Marines, které tu 6 dostalo *15* ? Je jiná doba. Hry se nemění, protože těch témat je tak hrozně vyčerpaných, že už pomalu není co vymýšlet. Far Cry má mé místo v srdci. Každému dílu bych dal osobně 10/10 a myslím si, že tentokrát to nebude jinak. Mě se tento styl hraní líbí a když příjdete z práce a chcete si u něčeho vypnout mozek, tak to poslouží velice dobře. Prkotiny ve hrách neřeším, zbytečně nad tím potom přemýšlím...
  • michaliuz18
    je tam rovnaka blbost z fc 3 ze mesiac sa hybe na zavislosti od vasho pohybu? ked stojíte tak stoji aj mesiac. Kebyze stojite furt tak je stale tma lebo stoji aj mesiac. :D
  • Odulin
    Byl jsem spokojený s trojkou a u čtyřky to není jiné. Za mě by to 9 nebylo, ale poctivejch 8 rozhodně.
  • olejnik? to je ten co dal NFS osmičku? nečtu
  • jnsCZ
    Ano. Je to napsané v záhlaví, plus popisu grafiky na PS4 je věnováno několik odstavců v textu.
  • Johnny
    Ano je preskinovaný, a je přeskinovaný moc dobře. proč zásadně měnit něco co funguje a baví.
  • Johnny
    Mě osobně třeba první Far Cry bavio do chvíle než se tam objevili ti mutanti.
  • Johnny
    Ono to neni mezi recenzenty asi moc standartní rozlišení.
  • Johnny
    Ona pravda bývá málokdy kladně přijata. Já osobně jsem za Far Cry moc rád. Je to kvalitní hra a dobře se mi hraje
  • hlavne ze to ten pohodář v recenzi vubec nezmíní omg! to recenzoval z ps/xboxu ???
  • Johnny
    Far Cry 4 je v dnešní době nadprůměrná hra. Nenapadá mě podobná hra která by byla v poslední době tak dobrá. Takže ano, v dnešní době si taková hra zaslouží 9/10.
    EDIT: Dishonored také za mě 9/10, ale bylo to na mě krátký.
    Např. Skyrim má u mě 10/10 protože sem se u něj bavil cca 180 hodin, a pořád mě skvěle bavil... to se jentak o nějaký hře říct nedá
  • oktavius66
    Takové stejné názory jsem tady už také psal. Ale byl jsem akorát "uhejtován" ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit