Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Julian Asange v roli padoucha?
  • ono to zas není takove prekvapení že to vychází tak brzy. v zásade jen vymenili zelenou texturu travy za bílou (sníh) a na pozadí stačilo prilepit megatexturu nejakych hor. takže moc práce s tím nebylo.
    • Este,ze ty si programator, grafik a dizajner v jednom a vies presne, ako to chodi...
  • Jack1947
    Jsem sam?... kdo si to tak moc (preci jenom FPS) neumi predstavit... v zasnezenych horach hmm i kdyz no uvidime co Teaser/trailer. To mi pak da jasny signal. Takhle lze jen premitat. *7*
    • Lawliet
      Jsi. Navíc si pamatuji, že zrovna TY jsi zmiňoval lítání v rogalu.
      • Jack1947
        No jo, ale kdyz to vezmu kolem a kolem budeto to takove zajimave a hodne provedene . Litani v rogalu by byla jedna z moznosti ale zbytek budou muset propracovati kdyz lezeni s lanem po horach, tu uz bylo by mohlo byt nejak dobre provedene no jak rikam ceto gejmplej nebo tak neco. A az pak zhodnoceni ale myslim ze to bude tak nejak. (doufam).
        • to je pravda, taky by mohli featuru s predchozích dílu - ohen - nahradit lavinou. stačilo by prehodit barvu textury. treba ze nekde vystrelis a nepratelsky tabor zavali lavina.

          jinak co se rika ze far cry je defacto skyrim v tropech, tak bych se tešil na nejake exoticke nepratele. napr. jak byl ve skyrimu drak sem by mohli dát yetiho nebo neco podobnho
          • Jack1947
            Presne, neco v tomhle stylu... a proc meneni textury ? Lavina by mohla pekne zamenit.
            Far cry ale jake... jinak jeti by bodl no. Nebo nejaky jiny snezny tvor.
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=qKkbmSBJGzE :D
  • Far Cry 1 super, ostatni dily uz nic moc.
    • Malleth
      FC1 na realistic obtížnost je best. Dokud nepřijdou mutanti
      • Mato1987
        súhlasím, mutanti dosť pokazili tú hru...
        • Právě že naopak,docela jsem se bál vystrčit někde frnák co mě ale vyděsilo u 3 Far cry že mě sejmul nákej blbej pták asi zobákem nebo to otravný lovení zvířátek abych si mohl ušít kabelku nebo peněženku BOŽE !!!
          • Jack1947
            Vzdyt si nemusel, nic lovit a sit jen obcas a jen neco.... ale zase ti to neco malo dalo no. Me *rali jine veci napr. Hra se dala doparit za odpoledne, pribeh slaby moc mysticna ktere nakonec prevazilo az hlavni dejovou linku. Na to ze se hralo za utrinosa mel prostrach nasráno. - Hlavni padouch uch... fraska ale byly i svetle momentky Probuzeni v masovem hrobe, paleni políčka flamendrem... atp atp... inteligence nepratel byla ale pod bodem mrazu no a vydrznost jim zustala ze 2 vysoka - tim hur kdyz dysponovalůi i neprustrelnou vestou.
  • Tvůrci zachovají open-world hratelnost. Tak to mi stačí. Děkuji nezájem, já chci hru jako Far Cry 1 a ne ty ptákoviny jako Far Cry 3, kde je to jenom jedna velká mapa, tu je mensí, tu větší kopec, podoné cesty, silnice, pobřeží apod. To mě nebaví. PáPá Far Cry 4. *6*
    • hmm tak ses nám tu moralně vyblil. Žádná škoda, že ty to hrát nebudeš.. Jinak tvůj nick napovídá, kterejm jednoduchejm klikačkám dáváš přednost. Přemejšlení bolí viď? *7*
  • Achievment = Vrchol nejvyšší hory světa :) tutově :D
  • MARTASLJ19
    "Po hroznej trojke na toto nesiahnem. Ubisoft vyspoileroval všetky časti s Vassom a vôbec nevyužil jeho potenciál a nahradil ho potom total id****t a vlastne celý príbeh tam bol o hovne. Jediné čo ma tam bavilo bolo získavanie tých stanovíšť, ale v druhej časti ostrova už pomaly proti tým robotickým nepriateľom. Akože seriously? Fuuuuuuj....A toto vyzerá teda hrozne.
    • Robotický nepriatelia? Kde? Já si pamatuju jenom žoldáky a piráty
  • Ten ruzovej vypada jak brejvik. 9/10
  • yuri.sidius
    Co se týče nové far cry hry, zajímá mě jenom jedna věc - když bude far cry 4 bude i blood dragon 2? *4*
    • tak to je taky to co me zajima :-D FC3 byla docela prumerna nuda.. ale BD sem dal trikrat a porad me to bavi :-) ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit