Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Achievment = Vrchol nejvyšší hory světa :) tutově :D
  • Proč musí být král vždy exot?
    • ucho
      protože normální člověk nechce být králem.
      • To je z Marxe?
      • Proto jsem já "Král králů"?
  • KeanuX
    Říkejte si co chcete ale Afrika ve dvojce byla nádherná. Úžasně zpracovaný prostředí, jen škoda toho gameplaye : *9*
    • Možná úžasně zpracovaná, ale jinak neskutečně monotónní.
    • MrSanta
      Dvojka byla super. Mě bavil i ten gameplay. Pro mě jedna z nej her vůbec, škoda že spousta hráčů nepchopila, jak jí hrát. Za další 'mercenary sim' bych byl rád. Snad se alespoň nějaké prvky vrátí. Hlavně minimalistický UI. I když člověk povypínal všechno, tak toho na obrazovce na můj vkus ve trojce zůstalo moc. Taky by to chtělo omezit ten systém 'nápověd', ten byl ve trojce na přeshubu.
      Doufám, že zapracujou na pohybu hlavního hrdiny. Ufňuk z trojky byl schopnej padnout na hubu i když skočil z jednoho metru. To by mohl být v Himalájích problém *1*
      • Coffin.Corner
        A jak se měla dvojka hrát? Ptám se zcela vážně, protože mě tenhle díl minul, ale uvažuji, že se k němu vrátím *4*
        • MrSanta
          Zjednodušeně - nechvátat, prozkoumat každou oblast mise, plánovat postup, na každou misi vzít 'čerstvé' zbraně, nebát se autobusů. Jeden 'kufr' do savehousu na primární zbraň (ideálně Dragunov) taky dokáže hodně pomoct. Auťák s granátometem je tvůj nejlepší přítel *1*. A samozřejmě, všichni tě chtěj zabít. Ale to ti hra řekne velmi často.
          Jestli nemáš zásadní výhrady proti dívání se na walkthrough videa (a umíš anglicky), tak se podívej na tohle: http://www.youtube.com/playlist?list=PLA6EB09E4FBAA6AEB Z toho by sis měl udělat obrázek co je dobré a co ne.
          • Coffin.Corner
            Díkec.
          • Mato1987
            presne tak , plánovanie bolo veľmi dôležité v fc2 :)
  • Ten ruzovej vypada jak brejvik. 9/10
  • MrSanta
    Příjemné překvapení, letos jsem nový Far Cry neočekával ani v nejdivočejších snech. Takže na podzim mám Far Cry 4, Destiny a Lords of the Fallen. To jsem zvědav, jak to budu stíhat. Aspoň budu moct část nákladů přenést na Ježíška a část na příbuzné v rámci narozenin. Kde na to vezmu čas netuším.
    Ještě by mohla překvapit Bethesda s novým Falloutem a budu v pérdeli ouplně *1*.
    Hlavně ať zase hrajeme za nějakého žoldáka/bývalýho mariňáka a ne za ukňučenýho fracka jako ve Far Cry 3. Pak budu spokojen.
    • Takže někoho jako ve Far Cry 3: Blood Dragon? :D
      • MrSanta
        To by bylo moc*1*. Ale jestli tam zase chtějí vrazit nějakého 'zajímavého' hrdinu, tak bych raději hrál za maniaka ve stylu Sam 'Blitzkrieg' Becker z trojky *15*. Ale on by stačil prostě libovolný člověk s nějakou zkušeností z armády. Mě celá ta část ohledně Jasona a jeho 'psychologického' vývoje neoslovila. Stejně jako celá ta 'magická' část kolem Citry a jejího gangu.
        Prostě to celé zcivilnit, jako to bylo ve dvojce. Žoldák/CIA agent/cokoliv a úkol vykydlit toho sympaťáka z přebalu krabice.
    • Miserius
      Mě se ten ubrečenej puberťák v trojce právě líbil... Správná béčkárná *2*
      • Já si v duchu představoval volné pokračování, které by se odehrávalo v křesle psychiatrické ordinace, kde by se vyrovnával s posttraumatickým šokem, způsobeným zabitím asi tisícovky lidí.
        Stejně takové bude doufám pokračování restartované série s Larou.
      • MrSanta
        To ti závidím. Já s ním několikrát skočil z útesu jak mi lezl na nervy *15*
  • Miserius
    Himalaje? Super!!! To se mi ve hrách líbí, bohužel jich moc neznám, takle z hlavy se mi vybaví jen Uncharted 2
    • Tomb Raider: Legend :) http://youtu.be/DQMDtfXIRG8 Jeden z nej herních OST všech dob:)
    • Ještě je tu Cursed Mountain. Původně Wii hra, ale má i PC port.
  • prudislav
    Did I ever told you definition of fabulous???
    • *Have
      • Pusť si aspoň video :) https://www.youtube.com/watch?v=JSEEnSIAG9s
  • Far Cry 1 super, ostatni dily uz nic moc.
    • Malleth
      FC1 na realistic obtížnost je best. Dokud nepřijdou mutanti
      • Mato1987
        súhlasím, mutanti dosť pokazili tú hru...
        • Právě že naopak,docela jsem se bál vystrčit někde frnák co mě ale vyděsilo u 3 Far cry že mě sejmul nákej blbej pták asi zobákem nebo to otravný lovení zvířátek abych si mohl ušít kabelku nebo peněženku BOŽE !!!
          • Jack1947
            Vzdyt si nemusel, nic lovit a sit jen obcas a jen neco.... ale zase ti to neco malo dalo no. Me *rali jine veci napr. Hra se dala doparit za odpoledne, pribeh slaby moc mysticna ktere nakonec prevazilo az hlavni dejovou linku. Na to ze se hralo za utrinosa mel prostrach nasráno. - Hlavni padouch uch... fraska ale byly i svetle momentky Probuzeni v masovem hrobe, paleni políčka flamendrem... atp atp... inteligence nepratel byla ale pod bodem mrazu no a vydrznost jim zustala ze 2 vysoka - tim hur kdyz dysponovalůi i neprustrelnou vestou.
  • Máme se dneska fajn, je nám hej
    Přijel k nám pan diskžokej
    Pouští nám hity, co se tolik líbí
    Přijel boží jezdec, do kroku nám svítí.
    • že ty jsi ten nejlepší tanečník disco?
      • frag.ment
        Já jsem nejlepší tanečník disko, tak bacha! Říkají mi Druhý Arnoštek *1*
  • yuri.sidius
    Co se týče nové far cry hry, zajímá mě jenom jedna věc - když bude far cry 4 bude i blood dragon 2? *4*
    • tak to je taky to co me zajima :-D FC3 byla docela prumerna nuda.. ale BD sem dal trikrat a porad me to bavi :-) ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit