Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže znovu, ten box art je jasný rasismus, glorifikace kolonialismu a homofobie.

    Viz
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=819730

    Dokonce i respektovaný autor Borderlands 2, Anthony Burch, se k tomu vyjádřil.
    • Mato1987
      Oh nein, you didn't !
      http://s10.postimg.org/lozjrtae1/tumblr_inline_n0y0a20y_V31rxy35b.gif
    • x_ander
      Mohl(a) bys napsat, co přesně je na tom boxartu rasistické, co homofobní a co glorifikuje kolonialismus? Nechci nějaký odkaz, chci tvůj názor.
      • Kolonialismus? Bílý muž sedící na trůně s podrobeným domorodcem je snad vidět na sto honů. Homofobie? Chlapík na trůnu vypadá jak stereotyp gay muže. Nosí extravagantní oděv, je upravený. Odívá se do růžové. Řada balíků by řekla: "to je jasná buzna" (viz balík s vytetovanou hlavou na paži). A zároveň je tento muž hlavní padouch. Vytváří tak poněkud primitivním způsobem společenský obraz gaye - zlého člověka. Rasismus? No možná proto, že muž je zároveň archetyp árijce a je vyobrazen jako silně dominantní vůči představiteli ne-bílé rasy.
        • x_ander
          Homofobnimu divakovi muze evokovat soucasny kulturni stereotyp gay muze - naprosty souhlas. Me ten boxart zadneho gaye neevokoval, tobe jo. Tak co tu resime, Pepiku?

          Hergot, preklikl jsem se. Je to reakce na prispevek pode mnou.
          • Demagogie příteli. Nikdy jsem neprohlásil nic, o sexuální orientaci dané postavy. Jen jsem poukázal na to, že v homofobním divákovi může evokovat současný kulturní stereotyp gay muže (což se v této diskuzi potvrdilo) ve spojení s negativními konotacemi. Kdyby na obrázku vystupoval chlapík s pejzama, velkým nosem, a mnul si potměšile ruce, reakce veřejnosti by byla stejná. A studio by nikde nemuselo protvrzovat: "ano, hlavním padouchem bude žid". Těžko říct proč jen zdejší (dovolte mi také jeden stereotyp) "Pepík" nedokáže myslet kriticky.
        • Budiž pochválen.
      • C-BEAM
        aj tu samozrejme platí, že iba rasista v tom môže vidieť rasizmus.
  • Jack1947
    Jsem sam?... kdo si to tak moc (preci jenom FPS) neumi predstavit... v zasnezenych horach hmm i kdyz no uvidime co Teaser/trailer. To mi pak da jasny signal. Takhle lze jen premitat. *7*
    • Lawliet
      Jsi. Navíc si pamatuji, že zrovna TY jsi zmiňoval lítání v rogalu.
      • Jack1947
        No jo, ale kdyz to vezmu kolem a kolem budeto to takove zajimave a hodne provedene . Litani v rogalu by byla jedna z moznosti ale zbytek budou muset propracovati kdyz lezeni s lanem po horach, tu uz bylo by mohlo byt nejak dobre provedene no jak rikam ceto gejmplej nebo tak neco. A az pak zhodnoceni ale myslim ze to bude tak nejak. (doufam).
        • to je pravda, taky by mohli featuru s predchozích dílu - ohen - nahradit lavinou. stačilo by prehodit barvu textury. treba ze nekde vystrelis a nepratelsky tabor zavali lavina.

          jinak co se rika ze far cry je defacto skyrim v tropech, tak bych se tešil na nejake exoticke nepratele. napr. jak byl ve skyrimu drak sem by mohli dát yetiho nebo neco podobnho
          • Jack1947
            Presne, neco v tomhle stylu... a proc meneni textury ? Lavina by mohla pekne zamenit.
            Far cry ale jake... jinak jeti by bodl no. Nebo nejaky jiny snezny tvor.
  • Keyz
    Jsem zvědav na dané prostředí a pohyb hráče.

    V horách se pohybuje autem blbě i když tam podle obrázků jsou nějaké cesty. Ve 3 díle šlo jezdit lehce i mimo cesty.
    - Asi to bude mít stejně opakující se akce (zabíraní bodů, sbírání známek..). I když to možná nějak upraví aby alespoň šlo o zabraný bod přijít a byla tam nějaká správa spolubojovníků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit