Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vzdyt si nemusel, nic lovit a sit jen obcas a jen neco.... ale zase ti to neco malo dalo no. Me *rali jine veci napr. Hra se dala doparit za odpoledne, pribeh slaby moc mysticna ktere nakonec prevazilo az hlavni dejovou linku. Na to ze se hralo za utrinosa mel prostrach nasráno. - Hlavni padouch uch... fraska ale byly i svetle momentky Probuzeni v masovem hrobe, paleni políčka flamendrem... atp atp... inteligence nepratel byla ale pod bodem mrazu no a vydrznost jim zustala ze 2 vysoka - tim hur kdyz dysponovalůi i neprustrelnou vestou.
  • Právě že naopak,docela jsem se bál vystrčit někde frnák co mě ale vyděsilo u 3 Far cry že mě sejmul nákej blbej pták asi zobákem nebo to otravný lovení zvířátek abych si mohl ušít kabelku nebo peněženku BOŽE !!!
  • Julian Asange v roli padoucha?
  • Este,ze ty si programator, grafik a dizajner v jednom a vies presne, ako to chodi...
  • Jack1947
    Presne, neco v tomhle stylu... a proc meneni textury ? Lavina by mohla pekne zamenit.
    Far cry ale jake... jinak jeti by bodl no. Nebo nejaky jiny snezny tvor.
  • to je pravda, taky by mohli featuru s predchozích dílu - ohen - nahradit lavinou. stačilo by prehodit barvu textury. treba ze nekde vystrelis a nepratelsky tabor zavali lavina.

    jinak co se rika ze far cry je defacto skyrim v tropech, tak bych se tešil na nejake exoticke nepratele. napr. jak byl ve skyrimu drak sem by mohli dát yetiho nebo neco podobnho
  • ono to zas není takove prekvapení že to vychází tak brzy. v zásade jen vymenili zelenou texturu travy za bílou (sníh) a na pozadí stačilo prilepit megatexturu nejakych hor. takže moc práce s tím nebylo.
  • Demagogie příteli. Nikdy jsem neprohlásil nic, o sexuální orientaci dané postavy. Jen jsem poukázal na to, že v homofobním divákovi může evokovat současný kulturní stereotyp gay muže (což se v této diskuzi potvrdilo) ve spojení s negativními konotacemi. Kdyby na obrázku vystupoval chlapík s pejzama, velkým nosem, a mnul si potměšile ruce, reakce veřejnosti by byla stejná. A studio by nikde nemuselo protvrzovat: "ano, hlavním padouchem bude žid". Těžko říct proč jen zdejší (dovolte mi také jeden stereotyp) "Pepík" nedokáže myslet kriticky.
  • x_ander
    Homofobnimu divakovi muze evokovat soucasny kulturni stereotyp gay muze - naprosty souhlas. Me ten boxart zadneho gaye neevokoval, tobe jo. Tak co tu resime, Pepiku?

    Hergot, preklikl jsem se. Je to reakce na prispevek pode mnou.
  • Jack1947
    No jo, ale kdyz to vezmu kolem a kolem budeto to takove zajimave a hodne provedene . Litani v rogalu by byla jedna z moznosti ale zbytek budou muset propracovati kdyz lezeni s lanem po horach, tu uz bylo by mohlo byt nejak dobre provedene no jak rikam ceto gejmplej nebo tak neco. A az pak zhodnoceni ale myslim ze to bude tak nejak. (doufam).
  • Lawliet
    Jsi. Navíc si pamatuji, že zrovna TY jsi zmiňoval lítání v rogalu.
  • Jack1947
    Jsem sam?... kdo si to tak moc (preci jenom FPS) neumi predstavit... v zasnezenych horach hmm i kdyz no uvidime co Teaser/trailer. To mi pak da jasny signal. Takhle lze jen premitat. *7*
  • Jack1947
    To je neco co me ve hrach stve zbytecne moc odolni protivnici a ty cernosi vydrzely az az... ( pak bylo vtipne ze "BOSS" sel skolit vetsinou par ranami a jeste z pistole). *15*
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=qKkbmSBJGzE :D
  • Jack1947
    Jn, nebylo nad to kdyz prave clovek byl na misi nebo jelna misi/z mise a ejhle za čekpointem nebo prednim dosli leky. To byla pak hezka animacka obzvlaste v aute i s vystoupenim. *15*
  • Tak to se mi nikdy nestalo. Časem sem měl už tolik diamantu a nebylo je za co utrácet že sem zbraně preventivně měnil a horké chvilky se nekonali. Horší to bylo ze záchvaty malárie, občas mě přepadli v největši mele a to pak bylo zajímavé.
  • Budiž pochválen.
  • Malleth
    Nemusíš bejt moralista, stačí když máš vkus
  • Pokud je hra dobrá a na´*ere pokrytecké moralisty tak klidně víc takových kontroverzí *4*
  • Robotický nepriatelia? Kde? Já si pamatuju jenom žoldáky a piráty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit