Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    veď práve o to išlo , atmosféra sa dala krájať v tej hre, nie je vela hier čo dokáže vytvoriť takú tu pravú atmosféru.
    Prvý diel bol v druhej polke skôr sklamaním keď nastúpili mutanti tak ako trojka keď zgegol vaas
  • Tady jasný důkaz na můj příspěvek výše. Balík viděl dobře oblečeného upraveného muže a hned jej označuje hanlivým přízviskem pro homosexuála.

    Tys opravdu nemocný chlapče.
  • Mato1987
    ok
  • Mato1987
    súhlasím, mutanti dosť pokazili tú hru...
  • Kolonialismus? Bílý muž sedící na trůně s podrobeným domorodcem je snad vidět na sto honů. Homofobie? Chlapík na trůnu vypadá jak stereotyp gay muže. Nosí extravagantní oděv, je upravený. Odívá se do růžové. Řada balíků by řekla: "to je jasná buzna" (viz balík s vytetovanou hlavou na paži). A zároveň je tento muž hlavní padouch. Vytváří tak poněkud primitivním způsobem společenský obraz gaye - zlého člověka. Rasismus? No možná proto, že muž je zároveň archetyp árijce a je vyobrazen jako silně dominantní vůči představiteli ne-bílé rasy.
  • Malleth
    FC1 na realistic obtížnost je best. Dokud nepřijdou mutanti
  • Ano, uPlay. Sorry, pomylil som si to s Crysis...
    Kvoli uPlay som prestal po par hodinach hrat HoMaM VI, seria Heroes-of-Might-and-Magic je pritom moja "srdcovka".
  • Far Cry 1 super, ostatni dily uz nic moc.
  • hmm tak ses nám tu moralně vyblil. Žádná škoda, že ty to hrát nebudeš.. Jinak tvůj nick napovídá, kterejm jednoduchejm klikačkám dáváš přednost. Přemejšlení bolí viď? *7*
  • C-BEAM
    aj tu samozrejme platí, že iba rasista v tom môže vidieť rasizmus.
  • Tvůrci zachovají open-world hratelnost. Tak to mi stačí. Děkuji nezájem, já chci hru jako Far Cry 1 a ne ty ptákoviny jako Far Cry 3, kde je to jenom jedna velká mapa, tu je mensí, tu větší kopec, podoné cesty, silnice, pobřeží apod. To mě nebaví. PáPá Far Cry 4. *6*
  • Coffin.Corner
    Díkec.
  • frag.ment
    Já jsem nejlepší tanečník disko, tak bacha! Říkají mi Druhý Arnoštek *1*
  • Mato1987
    Oh nein, you didn't !
    http://s10.postimg.org/lozjrtae1/tumblr_inline_n0y0a20y_V31rxy35b.gif
  • Achievment = Vrchol nejvyšší hory světa :) tutově :D
  • MARTASLJ19
    "Po hroznej trojke na toto nesiahnem. Ubisoft vyspoileroval všetky časti s Vassom a vôbec nevyužil jeho potenciál a nahradil ho potom total id****t a vlastne celý príbeh tam bol o hovne. Jediné čo ma tam bavilo bolo získavanie tých stanovíšť, ale v druhej časti ostrova už pomaly proti tým robotickým nepriateľom. Akože seriously? Fuuuuuuj....A toto vyzerá teda hrozne.
  • Ten ruzovej vypada jak brejvik. 9/10
  • tak to je taky to co me zajima :-D FC3 byla docela prumerna nuda.. ale BD sem dal trikrat a porad me to bavi :-) ...
  • to víš žejo *7* celo dobu jsem netoužil po ničem jiném než tu dementní pošahanou ségru ultra dementa vojet *13* .... ne jako fakt né škoda že nešla nakopat do zádele milka
  • yuri.sidius
    Co se týče nové far cry hry, zajímá mě jenom jedna věc - když bude far cry 4 bude i blood dragon 2? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit