Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Kéž by bylo více takto 'tragických' her.
  • Taky mi mi hodně chybí rozbitelnost zbraní. Člověk si zažil pár horkých chvilek když mu bouchl granátomet, a všechny ostatní zbraně se zasekly :D.
  • Presne, excelentni engine a na nem vystavena tragicka hra.
  • Jack1947
    Nebudeme pac FC2 byl spatnym dilem celkove nic moc hrou a skriptovane az beda ( u zatarasu pokazde vojaci) ano potencial byl vyuzit nebyl mohla to byt paradni hra ale bohuzel. Samozrejme tvuj nazor ti nikdo neveme. *4* Ja nesouhlasim.
  • God-of-War
    Jezisi! Takovej GAYLORD!! Vsadím se, že na něm bude postavená celá reklama na hru a pak bude jen ve dvou misích. Vaas hard *10*
  • Jack1947
    Jsem rad, konecne po letech nejaka zmena... *3*
  • MrSanta
    Far Cry 2 je pro mě jedna z nejlepších her vůbec. Na poli FPS her jí mám těsně na druhém místě za System Shockem II.
  • MrSanta
    Zjednodušeně - nechvátat, prozkoumat každou oblast mise, plánovat postup, na každou misi vzít 'čerstvé' zbraně, nebát se autobusů. Jeden 'kufr' do savehousu na primární zbraň (ideálně Dragunov) taky dokáže hodně pomoct. Auťák s granátometem je tvůj nejlepší přítel *1*. A samozřejmě, všichni tě chtěj zabít. Ale to ti hra řekne velmi často.
    Jestli nemáš zásadní výhrady proti dívání se na walkthrough videa (a umíš anglicky), tak se podívej na tohle: http://www.youtube.com/playlist?list=PLA6EB09E4FBAA6AEB Z toho by sis měl udělat obrázek co je dobré a co ne.
  • jo to by k nim pasovalo balik penez hlavu vymastenou z koksu a hrani uz jen na konzoli
  • Asi se mnou nebudete souhlasit ale pro mě je vrchol série dvojka. Mělo to hodně škaredých much ale v té hře jsem cítil tak ohromný potenciál, jen to doladit. Jak se opotřebovávali zbraně a každá se chovala jinak, možnost kreativně uvažovat při boji, systém léčení, kámoši, frakce, v té hře jsi opravdu nastoupil do auta, oheň a hlavně ta nádherná Afrika. Chyběl tomu tak rok vývoje do dokonalosti. Ve trojce z toho něco málo použili, ale už se to moc vzdálilo(jako hra to byla dost dobrá, né že ne) a od čtyřky tak trochu očekávám jen trojku v jiném prostředí ve stylu jak dělají AC. Ne že by mě nemohli překvapit, ale přece jenom je to dva roky od vydání FC3. Tohle asi nebude z fleku nová hra. A sotva oznámili hru, už tu máme preorder edici s harpunou navíc. Jako wtf?
  • Coffin.Corner
    A jak se měla dvojka hrát? Ptám se zcela vážně, protože mě tenhle díl minul, ale uvažuji, že se k němu vrátím *4*
  • škoda že z toho udelali rpg, být to strílečka, možna bych to zahrál.
  • Na podzim jsem zvyklý prubnout aspoň jednu FPS. BF plný bugu letos zřejmě nebude, CoD ani omylem takže volba podle všeho padne na FC4. Jen doufám že nás ušetří stahování zvěře s kůže, soubojů pod vlivem houbiček a co kilometr se nebudu muset škrábat na nějakou rádiovou věž.
    Mustru ala AC už mám totiž plné zuby. Pak je tu ještě nebezpečí že optimalizaci PC verze budou dělat kluci z Kyjeva a to by nebohý FC4 mohl dopadnou stejně tragicky jako Ghost Recon.
    Nezbývá než držet palečky.
  • MrSanta
    To by bylo moc*1*. Ale jestli tam zase chtějí vrazit nějakého 'zajímavého' hrdinu, tak bych raději hrál za maniaka ve stylu Sam 'Blitzkrieg' Becker z trojky *15*. Ale on by stačil prostě libovolný člověk s nějakou zkušeností z armády. Mě celá ta část ohledně Jasona a jeho 'psychologického' vývoje neoslovila. Stejně jako celá ta 'magická' část kolem Citry a jejího gangu.
    Prostě to celé zcivilnit, jako to bylo ve dvojce. Žoldák/CIA agent/cokoliv a úkol vykydlit toho sympaťáka z přebalu krabice.
  • To je z Marxe?
  • pb_historic
    Můžou se zahrabat třeba do hromady koksu, kterej si koupí, za obrovskej balík peněz, co už na tom vydělali. A klidně to na pc vyjít nemusí.
  • Takže někoho jako ve Far Cry 3: Blood Dragon? :D
  • Pusť si aspoň video :) https://www.youtube.com/watch?v=JSEEnSIAG9s
  • R* se muze jit se svim piseckem zahrabat nez se uraci GTA V vydat pro PC vyjde tolik sandbox her ze mu na to kazdy hodi bobek!
  • Proto jsem já "Král králů"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit