Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hru jsem dostal jako dárek a musím říct, že na odreagování to i jde. 

  Musí člověk u toho vypnout, pak ho to možná začne i bavit.

  Beru to jako takové Just Cause od Ubisoftu. 

  Možná je to však dáno tím, že na počítač už není tolik času. 

  Osobně bych tomu dal tak 5/10 . Úplný propadák to není, ale něco z čeho bych si sednul na zadek také ne. 

 • xtron

  Doplňuji po 18h hraní ___ 4/10 a ani bod více - nechápu, co recenzent na tom vidí za tak vysoké hodnocení. Zlatý Assasin nebo předchozí FC či Cyberpunk.

  > to si tak jdete obsadit úplně opuštěný post na silnici, nikde nikdo, zastřelíte 1 strážce a najednou se hned za zády respawnou 2 tanky, několik džípů a helikoptéra ... kterou v pohodě rozstřílíte již maximalizovanou odstřelovačkou ... Rambo bledne závistí a neustále se objevují nová a nová vozidla, která ničíte pistolkou a okolí připadá jak vrakoviště z Terminátora

  > hned jsou k dispozici všechny zbraně a prakticky i max jejich vylepšení ... ve výsledku stačí tlumič

  > jediné plus jsou zvířata, která můžete posílat vraždit za Vás, což je alespoň nějaká zábava ... 

  > vyvraždíte v nějakém oplocení hlídky, pak si odskočíte 15 m za plot sebrat náboje z mrtvoly a když se otočíte zpět, tak se tam vše obnoví a můžete začít znovu ... WTF?

  > fyzika a ragdoll efekty u postav jsou příšerný (propadávají mezi zdi a padají do nepřirozených poloh atd.)

  > logika NPC je asi jako u 2 letého mimina, stačí zaběhnout za jakýkoliv předmět a ztratí zájem a nebo začnou hledat úplně na druhém konci

 • oh. Slovo krá-a (doplňte si) je tu cenzurováno

 • Což o to, já bych třeba po nějaké době další FC zkusil. Ale když se podívám na store, tak bych si připadal jak dojná krá-a. (a to normálně na hrách zase nějak nešetřím). Pokud chci edici bez ořezaného obsahu, tak to stojí 3 300kč? Pak je tam nějaký starter pack za 659kč (protože očividně ani v té verzi za 3 300kč nemám vše). A i když za to ty čtyři litry dám, tak pořád nebudu mít plnou verzi a budou tam na mě skákat další obsah za další "mikro" transakce (mikro v uvozovkách, protože počítám, že ani ten největší pack za dalších 1 319kč mi neodemkne zbytek hry a budu ho muset pořídit opakovaně několikrát? Ví vůbec někdo kolikrát? Kolik ta hra stojí celkově?)

  Takže se tu bavíme o hře, která stojí hrubě přes pět litrů a za to fakt nějaký generický ubisoftí open world nestojí. To si s chutí nechám ujít.

 • Okay. Dalších ušetřených 60 éček. Zatímco někteři řvali blahem, jak skvěle to vypadá, tak mě animace postav, chování zbraní a místy i grafika jako taková připadaly vyloženě hnusné. 


 • No jo no, co se dá dělat. Tak šestku taky hrát nebudu :-D Jednička byla super, Dvojka zajímavá, u Trojky jsem začal na monitor dělat úšklebky a Čtyřku jsem už asi nehrál vůbec, nebo si to nevybavuji.

  Ale co, ono je to vlastně stejně jedno, když už hraní člověka až na výjimky nebaví. A ty výjimky jsou v mém případě tak jeden titul ročně :-D holt už nejsem cílovka...

 • Ale však jo.. já jsem občas taky na šrot a jak něco napíšu tak pak na to čumím. Peace 

 • MalyZeli

  Zkuste si psat komenty kdyz jste nasra*ky a po nocni :(. Ale i tak to dava smysl. Najednou je kazdej cestinar. Jeste tu chybi Jack.

 • no co k tomu říct. Far Cry 1 byl super. Dvojka byla hrozná. Trojka byla naprosto úžasná, od 4 dále mě žádný FC nebavil. Možná proto, že v trojce si tvůrci opravdu dali záležet na záporňákovi, který je v mé herní TOP10 záporáků na prvním místě. Michael Mando (alias Vaas Montenegro) je prostě takový sympatický zm*d*ček, že mu ta role sedla a byl prostě nezapomenutelný (k tomu ještě série videí Far Cry Experience na Youtubu tomu dodávala korunu :-) ). Co se týče herních mechanismů a boční zábavy, tak v tom byla trojka prostě lepší, protože to tehdy bylo nové. Každý další díl už ale toho moc nového nepřinesl. FC6 si pustím, ale počítám, že to zase nedohraju, stejně 4, 5, i New Dawn.

 • Jack1947

  8-9 ?

 • Jack1947


  Čtverka mne přestala bavit po zjistění že to je počínajicí grindfest aneb tady to všechno začalo Primal super překvapení jen trošku kratší ale víc podobných her!😍😎

 • Jack1947

  Nebylo by to poprvé a bohužel ani naposled😐

 • Jack1947

  Recenzuje se majnštrým a pár indiovek souhlas!

 • Jack1947

  Docela blábol  s tím vnímáním u nás hráčů teda jak kdo, ono zase tolik špatných her není a už vůbec nemají prostory v recenzích.

 • Jack1947

  Lepší než žádný nebo superlativní... Far cry je zaseklé v podobné křeči už asi pátým rokem 😬

 • Takže tohle je zatím hodnocení na základě nedohraného tutoriálu?

  Ne že bych chtěl Ubi hry nějak obhajovat. Ale takhle předběžný názor je taky na prd.

 • xtron

  5/10 ... možná časem bude lepší hodnocení nebo ho ještě snížím:

  > nejde nastavit obtížnost (jen adventura nebo klasické FC)

  > nejde samoukládat, žádné quicksave se nekoná, sice je tu autosave, ale ... 

  > na startovacím ostrově je to strašně jednoduché, snad se to změní ... k čemu stealth, když základnu chrání 4 vojáci a kapitán? Prostě tam vlítnete, svého peta pošlete na 1ho, kameru a alarm rozstřelíte a další vojáky během chvíle taky .. .a hotovo .. .ufff

  > NPC se fakt chovají úplně nelogicky

 • Jistě,  ale maník zjevně kritizoval děsivý sloh, ne gramatiku. Takže výtka byla od tebe trochu pod pás. Ale rozumím... chápu a pobavil jsem se tak jako tak.

 • twicer

  coop je fajn, ale hloupost AI se ukáže ještě mnohem víc, když zaútočíte ze dvou stran na jeden tábor, není problém aby nepřátelé jen hloupě stáli a ani nestříleli

 • Inquisitor

  Čísla prodejů mluví samy za sebe. Bohužel dokud to sype, není důvod něco měnit. Tyhle velký značky už jsou pouze konzumní záležitostí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit