Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Species očividně použil sarkasmus 😉

  • Derp_1337

    Jo, taky mě podobný grind a úkoly "dojdi tam, posbírej tohle, udělej tamto" nudí.

    Ale překvapivě se najdou lidé, které to z nějakého záhadného důvodu baví.

    Mám známého, který hraje snad úplně každou open-world hru (Assassin's Creed, Far Cry, Fallout, The Elder Scrolls, GTA, Just Cause, Borderlands, The Witcher 3, atd. atd.) a pořád ho to baví hrát. Z mého pohledu sice nepochopitelné, ale pořád to baví.

  • Derp_1337

    Nevím, na co si stěžuješ, když jsi pravděpodobně ani jednu z těch dvou her nehrál a tudíž nemůžeš mít představu jestli jak jsou dobré a nebo špatné.

    Měl by jsi jít na Youtube a spíš hodnotit, jak moc se ti líbili samotné videa.

  • Majkl

    10/15? to by tak odpovídalo 

  • 8/10 ? Apex-u ste dali 10/10 :D dalej to uz nepotrebuje ani komentar.

  • Jack1947

    Mě stačí že to je jen horší reskin pátého dílu který sá  osobě nebyl nic extra, kdyby to bylo něco na způsob PRIMAL to bych snad i jásal.

  • flash789

    V New Dawn vidim mirny pokrok smerem ke hre ktera by me mohla i bavit. Podobne jako u poslednich dvou dilu AC ktere se take vydali pro me vyhovujicim smerem. Sice to porad neni uplne ono ale mozna uz v UBI zacinaji chapat jak udelat hru pro me :)


    S koupi ale vaham, porad tam je dost veci z kterych dostavam koprivku.


    PS: pane redaktore svet F76 nebo F4 je o nekolik trid dal nez to co predvadi UBI, jako profesional by jste to mel poznat !

  • Jack1947

    Tak jistě grindovací nuda koho to baví bohužel koupí... to že se prodává lépe než AC je smutné.

  • StarejKokos

    Dalsi smesny verdikt na tomto webu

  • Ristoro

    Jako já si to koupil, protože to je taková jednohubka a sehnal jsem to za pár šupek, ale 8/10? Stejně jako vynikající Metro? Ty 2 hry jsou kvalitou úplně jinde.

  • triptich

    takže ubisoft štandard, ktorý ničím neprekvapí, ale ani neuratzí a pri kúpe na 120% viete, čo za svoje peniaze dostane. niečo ako CoD. stávka na istotu.

  • Whoossain

    Naposled jsem hrál trojku. Pak jsem se chtěl pustit až do pětky ale ještě pořád jsem se k tomu nedostal. A tohle vyšlo celkem rychle po ní. Tématicky mě víc láká pořád ta pětka takže tohle opět vynechám a až najdu čas, tak se pustim do toho předchozího dílu. Na postapo tématiku se podívám jinde.

  • BoB.2

    Co třeba 10/10 

  • Jack1947

    Přitom trojka byla ještě mírná to až čtyřka přišla s pořádným grindem, Primal byl celkem ok a pak zas v 5ětce GRIND🤮

  • TheGGG

    takže stejné jak metro? hahaha todle už fakt ne, ty recenze...

  • uher

    "Ubisoftu vědí, jak a čím zaplnit obrovské herní prostředí" - takže to mám chápat, že to konečně nebude sled copy/paste úkolů, rozházených po mapě a nesmyslů typu: "nasbírej 3 kůže aby sis mohl udělat větší šrajtofli" apod...? 

    To už stojí za zvážení. S Far Cry jsem skončil zhruba v polovině trojky, která mě těmahle aktivitama vyloženě ubíjela...

  • Jack1947

    To asi sotva ale, já koukal na verdikt.

  • species
    ja se koukam jen na cistelny hodnoceni, takze je to stejne dobry jako novy metro
  • Jack1947

    Takže to samé jako ani ne rok starý Far cry 5... heh no na to jsem ani nemusel číst recenzi😀, no vlastně ani nečetl 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit