Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    takže stejné jak metro? hahaha todle už fakt ne, ty recenze...

  • Ristoro

    Jako já si to koupil, protože to je taková jednohubka a sehnal jsem to za pár šupek, ale 8/10? Stejně jako vynikající Metro? Ty 2 hry jsou kvalitou úplně jinde.

    • tomwolf

      obe su pre inu skupinu ludi...a obe sa budu bavit...metro neni zdaleka taka super hra ako sa ocakavalo...aj ked ma velmi bavi a od last light najlepsia fps pre mna, tak potencial trochu premarneny...cakal som naivne konkurenciu RDR2, dostal som "len" najlepsiu pribehovu fps za poslednych x rokov

  • uher

    "Ubisoftu vědí, jak a čím zaplnit obrovské herní prostředí" - takže to mám chápat, že to konečně nebude sled copy/paste úkolů, rozházených po mapě a nesmyslů typu: "nasbírej 3 kůže aby sis mohl udělat větší šrajtofli" apod...? 

    To už stojí za zvážení. S Far Cry jsem skončil zhruba v polovině trojky, která mě těmahle aktivitama vyloženě ubíjela...

    • Derp_1337

      Jo, taky mě podobný grind a úkoly "dojdi tam, posbírej tohle, udělej tamto" nudí.

      Ale překvapivě se najdou lidé, které to z nějakého záhadného důvodu baví.

      Mám známého, který hraje snad úplně každou open-world hru (Assassin's Creed, Far Cry, Fallout, The Elder Scrolls, GTA, Just Cause, Borderlands, The Witcher 3, atd. atd.) a pořád ho to baví hrát. Z mého pohledu sice nepochopitelné, ale pořád to baví.

    • Jack1947

      Přitom trojka byla ještě mírná to až čtyřka přišla s pořádným grindem, Primal byl celkem ok a pak zas v 5ětce GRIND🤮

  • BoB.2

    Co třeba 10/10 

  • maros.goc

    este raz niekto spomenie RPG a Far Cry v jednej vete tak za seba neručím 

    • Tady je to asi myšleno jako "Restricting Pay Gates"

    • Wolfcastle

      jasněže to je RPG akorát zkušenostní body k přerozdělování si odemykáš kreditní kartou 😉

      • A videl jsi tu hru vubec? XP ve hre vubec nejsou a kartou nejde koupit vubec nic ci by zvysovalo uroven postavy. 

  • StarejKokos

    Dalsi smesny verdikt na tomto webu

    • tomwolf

      dalsi zaostaly jedinec ako vacsina tunajsej komunity, ktora doteraz nepochopila ze recenzia je subjektivna...

  • Jack1947

    Takže to samé jako ani ne rok starý Far cry 5... heh no na to jsem ani nemusel číst recenzi😀, no vlastně ani nečetl 😉

    • species
      ja se koukam jen na cistelny hodnoceni, takze je to stejne dobry jako novy metro
      • Derp_1337

        TheGGG a ALHAZRED museli nervama rupnout nějaké žilky v očích po přečtení tvého komentáře 😂

        • species
          jooo jo :D to byla moc perfektni prilezitost na to to nevyuzit :D
      • Jack1947

        To asi sotva ale, já koukal na verdikt.

        • Derp_1337

          Species očividně použil sarkasmus 😉

          • Jack1947

            Já vím, ne že by mi to nedošlo... Hodnocení tady už beru jen jako nic nevypovídajicí číslo nebýt ho stejně by mi to nevadilo.

  • Strašný trash ten Far Cry.

  • FC5 sem pořídil ve výprodeji za pár stovek a vcelku se bavil. Ovšem tohle mě naprosto míjí. Údolí tak jak ho stilizují jim ani za mák nevěřím a absolutně mě neláká ho podruhé navštívit.  Tři třídy zbraní a  nepřátel, WFT? To jim The Division a směřování AC nestačí. Jestlii v tom hodlají pokračovat ztratím o značku zájem docela.

  • 8/10 ? Apex-u ste dali 10/10 :D dalej to uz nepotrebuje ani komentar.

    • Derp_1337

      Nevím, na co si stěžuješ, když jsi pravděpodobně ani jednu z těch dvou her nehrál a tudíž nemůžeš mít představu jestli jak jsou dobré a nebo špatné.

      Měl by jsi jít na Youtube a spíš hodnotit, jak moc se ti líbili samotné videa.

      • Meow

        Tolik pravopisných chyb? :'(

        • Derp_1337

          Sypu si popel na hlavu! Ale na svou obranu chci říct, že jsem to psal vestoje na mobilu během jízdy autobusem 😐

          • Meow

            Děkuju, to oceňuji. :-D

    • Majkl

      10/15? to by tak odpovídalo 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit