Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akosi som nepochytil to obscénne násilie. 

    To umlátenie motorkárskou prilbou je hneď prvá scéna v ktorej dvojčatá spoznáme. A potom len strieľajú, bojujú, zastrelia pred vami zajatca, ale nie je tam žiadne prehnane vyobrazené násilie. Práve som hru dohral a do záveru sú všetky zabitia a podobné stretnutia v podstate normálne (v rámci hernej série). 

    Tie nadávky sú tiež prehnané len v prvej scénke. Potom síce nadávajú, ale nijak nasilu. Poznám ľudí v skutočnom živote, čo nadávajú viac. A to že niektoré veci vyznejú v preklade hlúpo je chyba prekladu. F***something je u nich veľmi bežný výraz v podstate synonymizujúci niektoré slovesá a na také výraz narazíme aj v seriáloch od HBO a Starz, ktoré sa nehrajú s poníkmi ako veľká päťka. 


    Tá "eliminácia hluchých miest" nie je zas takú horúca. Toto sme mali už vo Fallout 3, ktorý bol naozaj skvelý náhodnými stretnutiami tvorov a frakcií, ktoré sa tak mohli pustiť do vás, alebo do boja medzi sebou a bolo to živšie než tu. Tu proste narazíte na zviera vs civilista/ darebák, civilista vs darebák, alebo len konvoj darebákov, či už preprava väzňa, alebo paliva, alebo proste len presun darebákov. Nič svetoborného, čo by nejako vybočovalo z rady. 


    A hlavne je tu opäť tupá, nemá postava. Ak sa chcú priblížiť viac k RPG, než k sólo strieľačke, tak nemý I diot nie je riešenie. To že boli predošlé postavy na nič nemení nič na fakte, že toto je hrôza. Vitaj v dedine, poď dohodneme sa, že spolu zlikvidujete nášho duchovného vodcu. A vy ticho. Poď, ochutnaj super zmutované jablko, čo ti dodá silu. A vy ticho. Unos kamaráta? Pohreb? Plánovanie akcie? Vyhrážky za vaše činy? Poučenie o vašom predurčení? Plán na cestu v prestrojení za väzňa? Vy ste stále ticho, ani "ďakujem", ani "súhlasím", ani nič. Robot, otrok, alebo I diot, vyberte si. 

    Graficky krásne, ale krátke a bez výrazného obsahu. Budovanie základne ani všetky vedľajšie somarinky nemajú zmysel, lebo za nejakých 20-30 hodín nemáte čo robiť, keď ukončíte hlavný príbeh a pozbierate všetkých parťákov. 

  • jindra.veliky

    Asi by to bylo i dobry, ale ten umele nasroubovanej system XP a LVLovani me dostatecne odrazuje. Red Dead dokazal, ze to v techhle open world hrach byt nemusi.

  • maros.goc

    este raz niekto spomenie RPG a Far Cry v jednej vete tak za seba neručím 

    • Tady je to asi myšleno jako "Restricting Pay Gates"

    • Wolfcastle

      jasněže to je RPG akorát zkušenostní body k přerozdělování si odemykáš kreditní kartou 😉

      • A videl jsi tu hru vubec? XP ve hre vubec nejsou a kartou nejde koupit vubec nic ci by zvysovalo uroven postavy. 

  • Strašný trash ten Far Cry.

  • FC5 sem pořídil ve výprodeji za pár stovek a vcelku se bavil. Ovšem tohle mě naprosto míjí. Údolí tak jak ho stilizují jim ani za mák nevěřím a absolutně mě neláká ho podruhé navštívit.  Tři třídy zbraní a  nepřátel, WFT? To jim The Division a směřování AC nestačí. Jestlii v tom hodlají pokračovat ztratím o značku zájem docela.

  • 8/10 ? Apex-u ste dali 10/10 :D dalej to uz nepotrebuje ani komentar.

    • Derp_1337

      Nevím, na co si stěžuješ, když jsi pravděpodobně ani jednu z těch dvou her nehrál a tudíž nemůžeš mít představu jestli jak jsou dobré a nebo špatné.

      Měl by jsi jít na Youtube a spíš hodnotit, jak moc se ti líbili samotné videa.

      • Meow

        Tolik pravopisných chyb? :'(

        • Derp_1337

          Sypu si popel na hlavu! Ale na svou obranu chci říct, že jsem to psal vestoje na mobilu během jízdy autobusem 😐

          • Meow

            Děkuju, to oceňuji. :-D

    • Majkl

      10/15? to by tak odpovídalo 

  • flash789

    V New Dawn vidim mirny pokrok smerem ke hre ktera by me mohla i bavit. Podobne jako u poslednich dvou dilu AC ktere se take vydali pro me vyhovujicim smerem. Sice to porad neni uplne ono ale mozna uz v UBI zacinaji chapat jak udelat hru pro me :)


    S koupi ale vaham, porad tam je dost veci z kterych dostavam koprivku.


    PS: pane redaktore svet F76 nebo F4 je o nekolik trid dal nez to co predvadi UBI, jako profesional by jste to mel poznat !

    • Jack1947

      Mě stačí že to je jen horší reskin pátého dílu který sá  osobě nebyl nic extra, kdyby to bylo něco na způsob PRIMAL to bych snad i jásal.

  • StarejKokos

    Dalsi smesny verdikt na tomto webu

    • tomwolf

      dalsi zaostaly jedinec ako vacsina tunajsej komunity, ktora doteraz nepochopila ze recenzia je subjektivna...

  • Ristoro

    Jako já si to koupil, protože to je taková jednohubka a sehnal jsem to za pár šupek, ale 8/10? Stejně jako vynikající Metro? Ty 2 hry jsou kvalitou úplně jinde.

    • tomwolf

      obe su pre inu skupinu ludi...a obe sa budu bavit...metro neni zdaleka taka super hra ako sa ocakavalo...aj ked ma velmi bavi a od last light najlepsia fps pre mna, tak potencial trochu premarneny...cakal som naivne konkurenciu RDR2, dostal som "len" najlepsiu pribehovu fps za poslednych x rokov

  • triptich

    takže ubisoft štandard, ktorý ničím neprekvapí, ale ani neuratzí a pri kúpe na 120% viete, čo za svoje peniaze dostane. niečo ako CoD. stávka na istotu.

    • Jack1947

      Tak jistě grindovací nuda koho to baví bohužel koupí... to že se prodává lépe než AC je smutné.

      • triptich

        pre nás nuda, iným ľahká a prístupná (časovo, ovládaním, príbehom... x inými faktormi) zábava. čím som starší, tým väčšie mám pre tieto hry pochopenie. niekto hrá
        facebooku gardenspace, iný zas assassína, alebo far cry. nie každý je hneď na grand stratégie.

        tiež onedlho skončím pri hrách podobného razenia. už teraz mám stále väčší problém hrať čo chcem a ak sa mi potvrdí prírastok do rodiny... budem rád aj za misiu vo far cry. hlavne že si sadnem k hre ;)


        • No zrovna časový důvod bych pro tyhle hry neuváděl. Pokud někdo řeší nedostatek času na hraní, tak nevím jestli si vybere uměle natahované copy+paste vysbírávání ikonek z mapy. Takovej člověk asi spíš šáhne po něčem, kde je zábava trošku koncentrovanější.

          • triptich

            áno a nie celkom. háčik je v definícii zábavy a času. ja mám na disku dlhodobo wildlands, ktoré samo o sebe v singli nie je extra terno, ale na 15-20 minútovú seansu raz za z času na čas neublíži. zapneš, trošku postrieľaš, vyzobneš úlohu a kedykoľvek to vypneš. nemá to príbeh = na nič nezabudneš, je to primitívne na ovládanie = netreba prax, nulové nároky na herné mechaniky = opäť nemusíš sa do tej hry "dostávať". to napr. u koncentrovaného metra (2033 a LL) nie je možné. tak to ženie príbeh a tých čudlíkov na ovládanie je trochu viac ako 6. u skylines ma zas ženie potreba ešte jednu ulicu vybudujem, FTL/into the brech zas nevypneš, keď sa ti darí, chuť víťazstva je príliš sladká, CKII... asi ani netreba komentovať. tam do hodiny ani nepohneš ťahom. xcom 2 sa nedá kedykoľvek prerušiť...

            preto podľa seba samého súdim, že toto môže byť jeden z dôvodov kúpi hier ako far cry. jednoduchá, nenáročná zábava, ktorá nemusí ale môže byť časovo náročná.

            + poznám človeka, ktorý sa špecializuje práve na zbieranie otázničkov ako hlavnú náplň hier.

            • Jack1947

              Wildlands kampan má jenom, stačí iudělat pár misí a zabodnout to. Takže tě naprosto chápu to jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit