Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain

    Naposled jsem hrál trojku. Pak jsem se chtěl pustit až do pětky ale ještě pořád jsem se k tomu nedostal. A tohle vyšlo celkem rychle po ní. Tématicky mě víc láká pořád ta pětka takže tohle opět vynechám a až najdu čas, tak se pustim do toho předchozího dílu. Na postapo tématiku se podívám jinde.

  • BoB.2

    Co třeba 10/10 

  • TheGGG

    takže stejné jak metro? hahaha todle už fakt ne, ty recenze...

  • uher

    "Ubisoftu vědí, jak a čím zaplnit obrovské herní prostředí" - takže to mám chápat, že to konečně nebude sled copy/paste úkolů, rozházených po mapě a nesmyslů typu: "nasbírej 3 kůže aby sis mohl udělat větší šrajtofli" apod...? 

    To už stojí za zvážení. S Far Cry jsem skončil zhruba v polovině trojky, která mě těmahle aktivitama vyloženě ubíjela...

    • Derp_1337

      Jo, taky mě podobný grind a úkoly "dojdi tam, posbírej tohle, udělej tamto" nudí.

      Ale překvapivě se najdou lidé, které to z nějakého záhadného důvodu baví.

      Mám známého, který hraje snad úplně každou open-world hru (Assassin's Creed, Far Cry, Fallout, The Elder Scrolls, GTA, Just Cause, Borderlands, The Witcher 3, atd. atd.) a pořád ho to baví hrát. Z mého pohledu sice nepochopitelné, ale pořád to baví.

    • Jack1947

      Přitom trojka byla ještě mírná to až čtyřka přišla s pořádným grindem, Primal byl celkem ok a pak zas v 5ětce GRIND🤮

  • Jack1947

    Takže to samé jako ani ne rok starý Far cry 5... heh no na to jsem ani nemusel číst recenzi😀, no vlastně ani nečetl 😉

    • species
      ja se koukam jen na cistelny hodnoceni, takze je to stejne dobry jako novy metro
      • Derp_1337

        TheGGG a ALHAZRED museli nervama rupnout nějaké žilky v očích po přečtení tvého komentáře 😂

        • species
          jooo jo :D to byla moc perfektni prilezitost na to to nevyuzit :D
      • Jack1947

        To asi sotva ale, já koukal na verdikt.

        • Derp_1337

          Species očividně použil sarkasmus 😉

          • Jack1947

            Já vím, ne že by mi to nedošlo... Hodnocení tady už beru jen jako nic nevypovídajicí číslo nebýt ho stejně by mi to nevadilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit