Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Huraaaa, další nedodelana hra, svete zbor se:)
    A hraci v roli platicih testeru..
    Ale spatne to nevypada, za rok za dva uvidíme..
    • Hraci se MOHOU stat DOBROVOLNYMI testery. Jestli v tom envidis rozdil tak ti uz nic nepomuze.
      • Jisteze jsou DOBROVOLYMI testery, jak jinak, ještě aby je do toho někdo nutil..aneb jak otestovat hru zadarmo a byl u toho kazdej spokojenej:)
      • Kinet1c
        uz som mu to vysvetlil ...snad pochopy
    • vy co nesouhlasite..reknete mi která z tech tri vet co jsem napsal není pravda:)
      hra je nedodelana, backeri to testujou a finalni verze bude buhvi kdy, tak co minuskujete, trubky:)
      • Obvius troll is obvious... jsi trubka,
        1) Sousloví "nedodelana hra" evokuje, že hru už vydali a ona přitom není dodělaná. To je blbost, hru nevydali, není ani momentálě možnost si jí koupit.
        2) Aktuálně mají přístup ke hře lidé, kteří si jí nekoupili, ale podpořili její vývoj. Fargo jen ukazuje v jakém stavu hra je.
        3) "Za rok za dva" je taky blbost... hra má vyjít rozhodně dřív než příští vánoce ;-).

        ... ale všechny tyhle tři věci asi člověk, jehož příspěvek měl jediný cíl (provokovat), asi těžko pochopí :).
        • Okecat ti to jde pekne. Samo vse co pises je pravda, ale porad to nic nemeni na faktu ze to je nedodelana hra, kterou testuji lidi co do ni daly peníze a vyjde buhvi kdy:)
          • Ako inak chces prisposobit hru vo vyvoji poziadavkam tych, ktori ju financuju a chcu hrat???

            Pride mi to ako celkom ferovy barter - backeri si zahraju skor v roli testerov a na zaklade ich reakcii im bude prisposobovana a opravena hra. Dokonca dostali moznost publikovat videa z hry a na tom trebars nieco zarobit, napr. reklamami.

            Mne to pride celkom fer.
          • Jo ještě k tomu neni ji moznost koupit..neni..ale kupodivu kazdej kdo chce uz ji hraje:) Takze je uplne jedno jestli se prodava nebo ne..
      • GlaDOS
        Co ti na to povědět? Hra není dodělaná a backeři z Kickstartu k ní mají předběžný přístup. To je správně, ne?
      • test inteligence zdejších uzivatelu uspel na vybornou, staci se zminit ze davate minusy a během minuty jich tam je dalších deset at uz tam je napsane cokoliv:D
        • Kinet1c
          kedze je to beta, hladaju sa bugy, na to su dobry aj ty co hru predplatili, tzn oni ju budu hrat, najdu bugy nahlasia, to sa nasledne opravy a vzhladom na to ze backerov bolo celkom dost, hra bude zbavena bugov si msylim celkom rychlo, tym padom hra mozno vide niekedy zaciatkom buduceho roku, aj ked mala vyst koncom tohto, mensi sklz nie je sklz, ja som trpezlivy, nebude to dlho trvat a ked vysledok naozaj bude stat za to, tak aj moje peniaze
        • Jack1947
          Vidis, ja vetsinou se setkal s opacnym vysledkem. *3*
  • maros.goc
    To boli fakt "krásne" obrazky
  • Jack1947
    Jak,o fakt Beta a ma skoro 10gb... to bude teda peckova Oldschool gamesa. *8*
    • Kinet1c
      ta beta vyzera byt ze je uz wareznuta, a ma len 4.11gb, mozno instalacia potrebuje tolko, ale ci ma naozaj tolko, ked ano bude to hra na hodne dlhe vecery
  • Ten inventář poněkud zapáchá falloutem 3 - žádné krásné nakreslené obrázky jako v F1 a F2, ale jen nudné siluety *9*
    • smejki
      v kartě předmětu už ten obrázek je.
  • Zda se mi to? K dispozici je beta hry a Vy, misto aby jste napsali vlastni dojmy, opet jen papouskujete cizi info? To snad uz vazne neni mozny...
    • k čemu jsou ti cizí dojmy? zahrej si to na youtube a sám uvidíš
    • kostejnesmrtelny
      Já věděl, že jsem na jednoho píčuse v tom blacklistu zapomněl *14*
      • Kinet1c
        nastastie si to uz vyriesil :)
    • sleepless
      Dojmy budou, ale neni duvod nepodat v mezicase informaci, ze je beta venku.
      • Dobre, dekuji. Jsem rad, ze se mezi Vami nasel nekdo, kdo do toho kickstarteru zainvestoval dostatecnou castku na betu a jen si nestezoval na to, ze je chudak, co musi davat penize do jinych veci...
  • Predbiham dnesni recenzi na Broken Sword 5... Nevite, jestli se chysta krabicova verze hry, nebo je jen na Steam a GOG?
  • MrSanta
    Hudba už je finální, že je s ní Fargo spokojený? Tak to doufám, že bude možnost si v menu vypnout hudbu co hraje při boji. Koukal jsem včera na YT na asi 16 minut dlouhé video a ta hudba mi začala lézt na nervy asi tak v půlce.
    Vypadá to suprově.
    • smejki
      hudba ještě není kompletní. přečti si kickstarterový update k betě.
      • MrSanta
        Super. Díky za info.
        • smejki
          nicméně to, co tam je, se asi měnit nebude. leda by se na to sešlo dost stížností.
          • MrSanta
            Šajze *15*. Při samotném hraní si toho člověk třeba tolik nebude všímat. Přece jen je to o dost jiné ponoření se do akce, než při sledování na YT.
            Co ty, už to zkoušíš? Budou dojmíky?
            • ucho
              hm, ta hudba v boji opravdu nic moc, je taková moc hektická, co nutí rychle jednat. to k tahovým soubojům moc nejde, i když se zjevně snaží navodit napětí. ticho by mi bylo příjemnější, je moc rušivá. ale je to taky jen můj názor. třeba si na to člověk zvykne.
            • smejki
              tak to mi nijak extra nevadí. snad jen že je to dost nahlas (to je zmíněno i v KS updatu). Ale mám z toho dojem, že se Morgan snaží imitovat McCanna (Deus Ex HR, XCOM). Ostatně už jsem ten dojem měl u Tormentu, i když tam je to vkusnější.
              http://www.youtube.com/watch?v=Fqw0QXcwUXU
            • MrSanta
              @ smejki: já jsem akorát koukal na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=_MN_LNt00go. První boj začíná v čase 1:10.
            • smejki
              jo, zkouším, ale teprve jsem vlezl na druhou mapu. A zprvu jsem podal víc návrhů a bug reportů než jsem to hrál minut *1*
              já ti povim, že jsem v rámci cca jedné hodiny bojoval jen jednou s jakous žabou (piekelná potvora!) a akční hudby jsem si vůbec nevšiml. Budu dávat pozor a kdyžtak jim tam lupnu návrh.
  • chtěl bych se zeptat, zda redakce nechystá vlastní dojmy z bety? a jestli je pravda, že by early access na steamu měl být spuštěn už dnes?
    • sleepless
      Dojmy z bety budou od kolegy Smejkiho.
    • jestli ma beta NDA tak to bude hodne kratke psani...
      • MrSanta
        V článku je jasně psáno, že se může z bety zvěřejňovat co chceš. Akorát recenze z bety by se asi inXile nelíbila.
        Není špatné si přečíst článek, do jehož diskuze se rozhodneš komentovat.
  • a ja neplatil kde to stahnu
    • smejki
      A já zas neběhal kde to zatancuju.
    • Ironie
    • To je inteligentni, plati jen blbci kteri to neumi jinak, my chytri na ty vyzirky a zlodeje vyzrajeme. Poradim ti, ze jsi to ty: TPB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit