Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Mimochodem to je článek z předminulého levelu... super číslo ale to už se určitě opakuji.
    • Tak to me prekvapuje. Jsem cekal ze papir bude mit nejakou kvalitu. V tomto clanku autor micha jabka a hrusky dohromady. Co ma gold farming a exploi spolecneho? Absolutne nic. Nemluve zminka o spamu v chatech ruznych neoficialnich gold store a pod. uplne mimo misu tematu(pochopil bych pokud by tema bylo polemika: linost of. vyvojaru zavest spam list vs. privatat servery kde to redu let vunguje).
      Intelektualni filozofovani, co je exploid a co ne je uz uplne smesne. Exploid vzdy byl a bude bug ve hre zneuzivany hraci. To ze je spatne navrzen mechanizmus hry je jen, ze jde skratka o spatnou hru nic vic.
      Farmarit nemusi byt nic negativniho , casto je to rychly leveling s treningem ruznych stylu boje(vymisleni novych kombinaci) plus profit ze surovin a herni meny.
      • Jack1947
        Neím o jaké úrovně tu přemítáš, exploit což o tom ten článek hlavně je je určitě špatný je to trhlina v systému. Proč by měli dostat dříve něco co by neměli mít vůbec nebo až za hodně dlouho. Je jedno jestli na tom stráví dny,týdny,měsíce či roky. Je chyba těch vývojářů že si to neumí uhlídat a nakonec s tím ani nic neudělají. To je využívání výhody hry podobně jako když speedrunner glitchuje level s cílem proběhnout hru co nejrychleji. Je to obdobné.Gold farming je třeba zas něco jiného ale autor měl asi důvod ho zmínit.
  • jestli si mam vybrat mezi grindem nebo mikrotransakcema, volim moznost hacking...
  • zajímavé téma. mezi tím co je a co není exploit je dost tenká linie. destiny sice nehraju ale s exploiterama mam svoje špatné zkušenosti. Kvuli masivnímu exploitovaní jsem opustil dve relativne kvalitní MMORPG - první si nevzpomenu na název (bylo to ze současnosti, neco se zombikama, iluminati atd) a pak Guild wars 2. Hlavne v GW2 dungeonech se masivne podvadelo a co jsem slyšel podvadí se dodnes a dodnes ty bugy nejsou opravene.
    Když mate ve hre nejaky bug tak mužete vzít jed na to že vetšina herní populace to bude zneužívat.
    • V GW2? Vím o jednom a ten byl opraven.
  • MrSanta
    Tak proto tam je ta hromada. Já si myslel, že to má nějaký význam v DLC misích, který jsem ještě neprošel *1*.
    Loot systém by asi chtěl trochu poopravit. Na jednu stranu Bungie jasně řeklo, že to nejlepší padá v raidech, ale na druhou stranu aspoň ty legendární engramy by mohly padat trochu častějc, aby i solo PVE hráč jako já měl nějakou šanci. Když navíc z engramu můžou vypadnout ascendant materiály. Přes dvacátej level hraju už odhadem 50 hodin a zatím jsem našel 4 legendární engramy, zbraň však padla jen ze dvou.
    Všeobecně bych tam uvítal nějaký solo PVE obsah. Nebo kdyby aspoň weekly heroic a nightfall měli matchmaking.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit