Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Není zde číselné hodnocení?!
    Vůbec nevím co si mám myslet,když mi někdo nenapíše co si mám myslet *3*
  • Konečně žádné číselné hodnocení !!! Protože u sportovních her které nenesou skoro žádné novinky to nemá smysl ! *1*
    • kidnap
      Přesně, už bylo dost těch devítek, který každoročně dostávaly hry za updaty soupisek a upravení pár konstant.
    • aneb dávat "objektivní" číslo, které si Fifa zaslouží, by vyvolalo ještě větší nevoli než bez něj.
      SAKRA kde je to číslo??????????? :D Ale můžou si za to sami redaktoři když neumějí normálně hodnotit v celém spektru číselného rozmezí a postupně zmanipulovali jak manažery tak koncové zákazníky nebo je to naopak? :)
    • Keyz
      Chudák který to bude hledat v databázi podle hodnocení má smůlu :)
  • Inquisitor
    Je zajímaví kolik lidí co je fotbal nezajímá je pro ně ztráta času apod. to sem musí napsat. Tohle je recenze na fifu a ne prostor pro moralizování o tom že si mám jít zakopat ven. A fotbal je je jenom pro tupouny atd.. Nikoho to nezajímá.
  • vlastik.plaminek
    Zajímalo by mě, jestli hráči konečně předvádí oscarové herecké výkony při sebemenším dotyku, jako je tomu ve skutečném profesionálním fotbale.
    • Big_Pete
      jestli ti vadi takovej fotbal, tak koukej na premier league, tam je tehle vykonu minimum.
      • vlastik.plaminek
        Fotbal nesleduju, příjde mi to jako ztráta času, ale když vidím někde čas od času nějaké záznamy gólů a faulů tak se nestačím divit, jací jsou ti čutálisti buď slečinky a nebo simulanti. Ale je fakt, že v té PL jsou fakt spíš záznamy gólů a pěkných šancí, než herectví. BTW pěkný avatar.
        • USER47
          Kdo někdy fotbal aspoň trochu hrál, tak ví, jak ten sport může bolet. V tý rychlosti často i nepatrnej kontakt může končit pádem, zraněním nebo aspoň pěknejma modřinama.

          Samozřejmě se i filmuje, ale domnívám se, že zdaleka ne tak moc, jak se může gaučovejm odborníkům na fotbal zdát:).
    • Před hodinkou skončila Sevilla proti Barceloně a musím říct, že kdo dokáže naskriptovat takovej balet, ten by měl dostat nobelovku - za cokoliv. (až na světový mír)
  • 13 je zase o něco lepší virtuální fotbal. Náznaky revoluce by se našly. First touch? Ano! Můžete zapomenout na zběsilé přihrávky, kolmice, diagonály a drcení tlačítka pro sprint. Když sem u toho sprintu, Walcott a podobní rychlíci se mohou jít klouzat, stále můžete po křídle upalovat jak šílení, ale brzy pochopíte, že tudy cesta nevede. Úspěch tkví v držení míče a rozvážné kombinaci. Průchodům přes polovinu hřiště zesměšněním 5 protihráčů už taky odzvonilo. Technické střely už nejsou tak účinné jako bývaly. Je mnohem těžší dát gól. Celkově se hratelnost přiblížila reálnému fotbalu. Dribbling se výrazně posunul, rychlejší změna směru a zasekávačka je efektivnější než si přehodit míč přes hlavu. Nový herní mód Skill games je zábavný, můžete překonávat rekordy, soutěžit s kamarády, ale hlavně se behěm jejich hraní něco naučíte. Funkce MatchDay je pro fajnšmekry, kteří sledují fotbal a není jim jedno jestli hraje Messi hroťáka nebo pravé křídlo. Ostatní módy vesměs stejné s drobnými upgrady.

    Pro mě jednoznačně nejlepší ročník. Ano, FIFA 13 Vám dovoluje hrát arkádovým stylem, ale pokud zapojíte mozek, a budete se snažit hrát dle nějakých "fotbalových zákonů", hra Vás příjemně překvapí, natož aby Vás zklamala.
  • sleepless
    Vážení, omluva za úklik, který způsobil, že při zadávání recenze vypadlo číslo. Už tam je.
  • Bolí mě hrozně zub. Chtěl jsem hrozně zkritizovat kvalitu recenze, boty recenzenta, úpadek webu, kiksy na politické scéně, českej fotbal..ale bolí mě tak moc, že se nakonec zmůžu jen na to, že se mi recenze dobře četla a že fifa mě docela bavila. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli nevíte, proč tam není gambrinus liga? Docela mi chybí zahrát si za známý.
    • zdeeneek
      FAČR a EA se nedohodli na ceně licence. Aspoň to byl důvod proč v 2012 nebyla Gambrinus liga - předpokládám, že situace pro letošní ročník je stejná.
      • Ach jo. Furt love love..ale že si chce Jura zahrát za Zbrojovku je vůbec nezajímá. To je život.
  • Absolutne nechapu, kde se vzal nazor, ze sportovni hry sou nejvetsi ztrata casu, protoze kdo neni debil, tak de radsi hrat fotbal nebo hokej ven. Proc se u strilecek nikdy neresilo, ze kdo neni debil, tak de na Airsoft nebo Paintball a u PC to muze hrat jen nejvetsi zoufalec ... oboje to sou v dnesni dobe v podstate rovnocene sportovni hry z urciteho uhlu pohledu :-/
    • Airsoft a paintball len scasti napodobuju realne prestrelky, nehovoriac o prostredi, fotbal je stale len narovnej ploche s dvom abrankami.
      • Nesouhlasim. Sehnat lidi na fotbal 11 na 11 je temer nadlidsky ukon, nehrajes pred divaky, nehrajes turnaje, ligy apod. Rekl bych, ze ten problem je stejny jak o FPS. Tam se to da taky objektivizovat na to, ze si schovany za rohem a strilis na nekoho.
  • Dobrý večer.Hraji hry od časů C64.Je mi 43let.Dnes jsem odstranil PES2013 a koupil FIFU13.
  • FIFA 13 ?? Pche, ja rikam FIFA 12,5 !!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit