Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane šéfredaktore (Petře poláčku) - že nezmiňujete Be a Pro za hráče, mně velice mrzí. Zajímá mě totiž, jak je to se střídáním, poháry atd. V žádné recenzi ani anglických apod. to není. A je to jediný mód který by mě bavil. Potenciál na to mají. To co je ve dvanáctce je průs - průšvih. Nelze se vystřídat, po pár letech jsem byl superman se statistikami 99 běžně, jako mladý hráč jsem hrál hned v základu, ikdyž mi bylo řečeno, do jednoho roku si probojuj místo do zákl. setavy apod.
    • sleepless
      Mód jsem zběžně vyzkoušel a neshledal žádné změny, které by stály za řeč. Proto jen letmá zmínka v recenzi. Zjevně je tento mód pro tvůrce slepá ulička, což naznačuje i víceméně identický kariérní mód. Očekávám, že je brzy sloučí, zruší nebo Be a pro totálně překopou. V současné době je to okrajová herní varianta a za zajímavou ji nepovažuji i z těch důvodů, které uvádíte - potenciál, nepotenciál.
  • já tam to čislo nevídím není to tím že používám linux ?
  • Jo z recenzí vesměs souhlasím. Celkově zase odladenější a zábavnější než předchozí. Nicméně třeba AI jednotlivých týmů by mohli ještě dost poladit. Pořád všechny týmy hrajou jak barcelona. Nevím, ale tým třetí anglický ligy by si prostě něměl bejt shopnej dát 10 náhrávek za sebou naprosto přesně a třeba i zádama k sobě. Všichni hráči maj přehnanou techniku a vision. Golmani maj snad za úkol hledat vyraženým míčem utočníky a drobnosti jako je jedna hymna před zápasem národáků na kterou zpívaj oba týmy, semtam nelogický věci v manager modu a menu se daj ve výsledku odpustit. Ale letos mi to příjde s PESkem o dost těsnější než v předchozích dílech. Přístí rok to bude težký rozhodování.
    • Jak je mozny ze verze pro pc porad pada
      • Na PC jsem hrál jen demo...nehodnotím;)
  • Nechápu to nastavení rychlosti. Na rychlost normal je to jak ve fifě12 na fast a tempo je zběsilé celý zápas,ani střídat netřeba. Asi je to schválně,aby padalo hodně gólů a bylo hodně šancí.Já to hraji nejraději na slow+manual ovládání.Bohužel v sezoně se to nastavit nedá a to je velká chyba,protože pro mě hra ztrácí smysl,když vyhledání online soupeře je mi znemožněno.Singl mě dlouho bavit nebude,škoda,velká škoda:(
    • Mě se teda ta hra na normální rychlost zdá docela pomalá.
    • kidnap
      Já to taky nechápu. Oproti 12 to chtělo ještě trochu zpomalit, ale oni to spíš zrychlili. I nastavení slow je neskutečně rychlý. Dá se to řešit snížením rychlosti hráčů, ale to je takový polovičatý řešení. Navíc občas se stane, že míč při střele nebo přihrávce vyletí neuvěřitelnou rychlostí.
  • MikeiXX
    Jen se chci zeptat, Robin van Persie je skutečně v retail verzi stále v Arsenalu nebo je to jen na promo obrázku zde v článku?
    • Ve hře už v arsenalu není
      • MikeiXX
        Ok, díky. :) Už jsem chtěl peskovat, ze nejsou schopni reagovat pružně na změny v kádrech.
  • spook.y
    Letos jsem si chtěl koupit Fifu zase v předprodeji ale když jsem zjistil že tam pořád nebude Gambrinus liga tak si jí koupí až na vánoce nebo někdy po.
    • To je právě ten plus, že tam neni...takovej cirkus...nehledě na to, že to neni vina EA jakožto ČMFS
      • spook.y
        Já vím že je to chyba Fačru ale to je úplně jedno. Jinak prej Fačr chce více peněz jako Anglie.
      • FIFA je hra od EA a je podle mě jejich záležitostí, aby si tam všechny licence zajistili.
        • Sorry...ale když si představitelé nějaký pralesní ligy za licenci řeknou víc jak mistři světa tak bych se na ně taky vykašlal...je v zájmu danýho svazu aby tam byl (propagace) EA to může bejt vesměs jedno...ty důležitý tam měla...nějaká česká liga zajmá leda tak milion lidí a z toho to ještě půlka stáhne z torrentů
          • Kolik si řekli za licenci se těžko pravdivě dozvíme - informace z médií v tomhle směru beru s rezervou. Jinak nemáš podle mě pravdu, protože je to EA, kdo by měl mít zájem domluvit se:
            1. Je to jejich produkt, oni o něco žadají. Mají začít s jednáním o ceně dřív, než když už jim končí smlouva.
            2. To EA kvůli absenci Gambrinus ligy příjde o zákazníky.
            3. Český fotbal reklamu nepotřebuje - my ho známe a ve světě nikoho zajímat nikdy nebude.
            • to zdeeneek: přesně tak...ale čemu se divit, když ve všech rozhodujících funkcích v ČR sedí diletanti bez jakékoliv propagačně-ekonomické vize
            • Ne...ne a ještě jednou ne...svět se netočí kolem české republiky
            • zdeeneek
              FAČR by měla být ráda, že je zájem o to, aby se ve hře objevila naše liga. I kdyby z toho FAČR neměla mít ani korunu, měla by reklamu zadarmo - takhle nemá ani peníze ani reklamu.
      • zdeeneek
        FAČR - Fotbalová asociace České Republiky se to teď jmenuje.
        • Aha...sorry...já gambrinus ligu už nesleduji...takže už ani nevim, jak se ta zkorumpovaná organizace jmenuje .)
    • zdeeneek
      Napodobne. Ja dokonce uvazuju, ze mozna tenhle rocnik vynecham, protoze nepritomnost Gambrinus ligy me stve. Nebavi me hrat za Manchestery, Barcelony, Madridy, Milany a ostatni velkokluby. Chci se ujmout Zbrojovky a z bahna nasi zkorumpovane kapr ligy ji dotlacit az na vysluni evropskeho fotbalu *4*
      • jj, s hraci, kteri by meli atributy nekde okolo 50-60 by si evropu dobyl jedine tou korupci, ale tak realna fifa jeste porad neni
  • Jo,málem jsem zapomněl..kvalitu této recenze nejkrásněji vystihuje ten příspěvěk na první straně s nejvíce hlasy.. "Není zde číselné hodnocení?!Vůbec nevím co si mám myslet"... :-))))
  • Chlapi, mě se recenze líbila, dozvěděl jsem se skoro vše co potřebuju. Jen mi není jasné, jak je to s pravidelným updatem statistik jednou týdně. (pozn. hrál jsem zatím jen offline, "mulťák" s kamarády s gamepadama na jednom pc.) To se každý týden stahujou aktuální soupisky apod.? Jestli to je známá věc, omlouvám se za spam *3*
    • Akorát co se týče updatu soupisek, mě osobně se aktualizovaly mužstva když dám výkop a pokud hraju online. Když pustim Karieru jsou tam přestupy někdy do 1 září, takže Hulk porát v Portu atd...
    • sleepless
      Jo jo, každý týden by se měly updatovat soupisky a zároveň s tím i informace o formě hráčů apod.
      • Wyder
        Ve 12 to bylo jen pro asi 4 vybrane ligy a az po zakoupeni season ticket (live season). Letos se ta forma atd. aktualizuje zdarma, jo?
  • Sova čus,už sem sem psal to samý:). Jinak na forech ea- pry je ta rychlost schvalně,aby padalo více gólů a blo to funy:). Slow je prý simulace a fast arkáda,normal je easy pro lamy,co fotbal nikdy nehráli,to se tam tvrdí.A na automat už musí hrát jenom lamky:),to neni fotbal,jen slepě mačkáš tlačítka. Viva la manual a slow!
    • Pardon,dopíšu jen,že na automat nehrají žadný lamky,hrají na to profíci o prachy a já bych na automat dostal na p...l. Vyzní ten můj blábol hrozně,když to teď čtu:).
  • Chci se zeptat, nevíte jak v modu Kariéra trošku ovlivňovat přestupy? Začal jsem hrát kariéru za Barcu a Messi mi hned v prvním přestupovém období přestoupil do Realu :-) aniž bych to mohl nějak ovlivnit. Tak jsem to zkusil odznova v jiné kariéře a zase. Nějaké přestupy můžu ovlivnit a týmy mi regulérně posílají nabídky, ale v tomhle případě se mi najednou objevilo, že už tu Messi nechce být, že klub s jeho odchodem souhlasí a najednou byl v Realu... A já neměl žádnou možnosti to ovlivnit. A i mezi jinými týmy hned od začátku lítaj dost divoký přestupy... Nevíte, jak se tohle dá ovlivnit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit