Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč letos ten online tak zrychlili, navíc v sezonách to na PS3 pořád padá, ten úvod jim zase moc nevyšel ... jinak hra super, s nabíháním hráčů to opravdu vypadá jako reálnej fotbal. Ale v onlinu to fakt vypadá jako hokejm nahoru dolů, balon jako míček z pinballu a hráči jak kdyby měli místo kopaček brusle. Kdyby si chtěl někdo zahrát parádní fotbálek na manuál, našel jsem teď herní portál, kde se hraje na pomalou rychlost, na manuál, supr zápasy zatím, tak uvidíme, nehraje se o ceny ani o peníze, just for fun :) http://fifa.gameway.cz
  • Na novou FIFU se těším...ale novinek má letos (konečně) víc PES a jsem s ním hodně spokojen...
    Ještě že nejsem nějak extra vyhraněnej fanoušek, takže letos mám fotbalové žně :)
  • zdravim,
    potřebuju poradit, když kopu roh třeba v poslední minutě nastavení, tak potřebuju mít brankaře v pokutovém uzemí nevim čim to mám udělat na klávesnici.

    díky za radu.
  • Kvůli těm zkurveným přestupům v kariéře ani letos Fifu bohužel nehraju.
  • může mi někdo prosím vás poradit s tím nastavením rozlišení pokaždé když to spustím tak mi to napíše program přestal pracovat...přeinstalovat sem to zkoušel a pořád nic nevíte čím to je???Fifu normálně spustím ale do toho fifaconfigurace se prostě nemůžu dostat, předem díky za radu.
  • Hraji jen na manual ovládání,singl=normal rychlost,online= pomalá rychlost. Nejvíc by se mi to líbilo na rychlost co je v singlu na slow,bohužel v onlinu je rychlost noemal,stejná jako ve12 fast .V singlu13 je mormal stejná jak v onlinu fast. Proč?
  • pro lidi co hrají tádi na manual a slow .Objevil jsem web,kde se tak hraje,je tam spousty hráčů,nehraje se o peníze ale o jakýsi body do žebříčku,čim výše jste,tim si v ligách můžete vybírat tým dřív než někdo,kdo je v tom žebříku za vámi a pod..Nerecenzují se tam hry,ani tam nelítají žádný prachy,nevim jestli sem můžu pustit název toho webu,aby to redakce nebrala jako reklamu?já jen,že nebejt toho webu,asi bych si 13 podle mých představ nezahrál,proto bych rád na ten web upozornil,mohu?
  • Tak sem zkusil odehrat par zápasů ve FUT a velká paráda. Uvodní zápas za kohosi jedenácku se mi seknul zhruba v půlce, když se mi zranil hráč a já ho musel vystřídat, hra mi ukázala záběr na stadion a 5 minut nic. Paráda. Odehraju první zápas v jakési sezoně, vyhraju ho 3:0 a po ukončení mě hra napíše, že sem se odpojil a prohrál kontumačně 0:3. Co to doprdele jako je. Nehledě na přehlednost FUT menu a menu celkově. Mě se na monitor vleze víc, než postava hráče a 6 řádků statistik. Jo a ještě dík za nemožnost hrát FUT s filtrem na manual nastavení. To mě jako hra trestá, že to hraju jako člověk a ne opice s autoaimem?
  • Dobře se to hraje, moc dobře. Jenom věčná škoda, že zmrvili ty automatické replaye. Ve Fifě 12 se pustila replay, když byla pěkná střela, gólman jí vyškrábnul zpod břevna na roh atd. V nové verzi se spustí replay naopak vždycky, když hráč vystřelí někam na horní ochozy, což mi dost vadí.
  • Jen dotaz k tomu komentáři..Abych mohl mít anglickej komentář, musím si koupit FIFU která to obsahuje, nebo se to dá stáhnout později z MS Live?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit