Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hosi, nejde mi hrat karieru s vytvorenym hracom, vo fife 12 to slo, alebo to len neviem?
  • sleepless@tiscali.cz Ty jseš možná šokovanej naší naivitou,ale já jsem vždycky v šoku z těch tvých hausnumer,který tady hážeš každý druhý kravině..možná bys měl zvednout horní hranici max hodnocení a podle toho jak to tu solíš ,bych doporučoval minimálně tak na 30..takže ono je hroznej problém sehnat pro evo na vyzkoušení..hmmm na hej.cz s tím evidentně problémy nemají..recenze na pc verzi Dark souls bude ještě letos,nebo si mám počkat do příštích vánoc?Kolik si toho v tý fifě odhrál? Dva pětiminutový přáteláky? Podle kvality týhle recenze si je ani nedohrál. Za tohle jako chceš křištálovou lupu?? Šaškárna hadr :-D...
    • Možná bys měl zkusit napsat recenzi na pesko ty, poslat jí do redakce a ať jí sem daj, uvidíme kolik se najde lidí tvojí IQ úrovně a budou ti to taky takhle komentovat :)
  • Pokud si chceš upravit rozlišení tak najdi složku se hrou-takhle : počítač - program files - EA sports - FIFA 13 - Game -fifasetup -fifaconfig klikni na to a tam máš nabídku nastavení hry a dáš si upravit rozlišení. Samozřejmě že mohu hrát dva hráči na jednom PC. Připojte gamepady a jděte do hry vybrat týmy a hrejte.Samozřejmě že FIFA 13 není jenom hra online máš tam offline režimy jako kariéra,zápasy atd..Jinak k tomu dotazu pod tebou JESTLI SE DAJÍ OVLIVNIT PŘESTUPY - Bohužel nedají,ale tvůrci slibovali že ve FIFA 13 se už dočkáme reálných - reálnějších transfer přestupů než to bylo u předchozích ročníků.Sám právě ted hraji kariéru za Bolton a přestupy byly věrohodné: Benzema do Chelsea nebo Rossi do Manchesteru city,že by Messi šel do Realu to jsem teda neměl =)
  • KOupil jsem si ji .... stala me 900 .. jsou to vyhozeny penize z okna ... nejde mi to spustit ... psal jsem podpore ti pro jistotu ani nenapsali .... tak co si o tom mam myslet .. myslim ze je to posledni hra co jsem kdy koupil *3*
    • Tak to je pak těžký, když si lopata *15*
  • Po nějakých 2 týdnech intenzivního hraní prakticky nemám slovo chvály. Je to z extrému do extrému. Lonská fifa byla velice obtížná i na nižší úrovně, letošní si i na world class dávám s prstem v nose. Co mi neskutečně vadí je, že nejjednodušší způsob, jak vstřelit gol, je jít prostě rovně klidně i s golmanem (dal jsem s ním 9 golů za 10 zápasů na world class). Ne že by nešlo střílet z dálky, centrovat, fintit...ale proč? Proč, když vím, že jakmile bude zbývat pár minut do konce a já budu potřebovat dát gol, tak stačí, když vezmu míč a poběžím? Další co mi vadí je rychlost, která je i na slow nerealistická. Snažil jsem se upravit i různě nastavení (rychlost sprintu, přihrávek, střel...),ale že by to pomohlo..akorát to ted vypadá ještě mín realisticky. To samé golmani vs. útočníci. jsou prakticky jen 2 varianty nastavení - bud chytají všichni golmani jako bohové a útočníci neproměnují vůbec nic a nebo je to přesně naopak. Opět opakuju,že vůbec nezáleží na jakou úroven obtížnosti se hraje.

    Dále bych chtěl zkritizovat nedodělanost hry, kdy ani 2 týdny po začátku neběží Ultimate team a půlka kupců má problém hru vůbec rozjet (mi samotnému každou chvíli padá). Některé nápady jsou sice dobré, jako třeba Games of the week, kde je každý týden vybráno 5 nejzajímavějších zápasů, které se ve světě fotbalu odehrávají a vy si je můžete zahrát s updatovanými statistikami, sestavami a atributy. Bohužel zde chybí jakákoliv motivace. Nedostanete za to žádné bonusy, body do ultimate team, prostě nic, ba dokonce si hra ani nezapamatuje vaše výsledky. Je to škoda, protože jak říkám - nápad je to dobrej, jen to chtělo dotáhnout do konce.

    Osobně bych uvítal návrat Historical events z tuším že to byla FIFA 10. Byl to mod, který mě velice bavil a nevím proč, byl zrušen...

    Co se týká nepřehlednosti menu, to je drobnost, která neovlivnuje dojem z hraní, takže to neřeším, ale co řeším, to je zaostalá grafika, nulová atmosféra (teda kromě nesmyslného pokřiku po každé zahozené šanci, který je naprosto nereálný a hrozně bije do očí) a výše zmíněnou nevyrovnanost mezi ofenzivou a defenzivou.

    Takže můj verdikt je asi takový, že v některých ohledech je to krok dopředu, ale bohužel se nepodařilo najít kompromis a kvalitně zapracovat nové nápady, kterých je zde mnoho a většina z nich má hlavu i patu, ale v kontextu celé hry nepůsobí nejlíp. Viva la FIFA 99!!
  • Tvl do háje kde je nastavení grafického rozlišení??????? Mam to kupodivu česky a nikde v tom totálně dementnim menu to prostě neni *13* pomůže někdo??, v tom rozlišení v kterém je tovární nastavení se nedá hrát.... wolfenstein 3d jsou proti té hrůze co mě ukazuje fifa grafické orgie, předem diks za radu kde to najdu...snad. btw: proč dělaj rok od roku to menu stupidnější a nepřehlednější? nebo mam ten pocit jenom já *8*
    • stejny jako fifa 11 najdi soubof fifa config kde si to naistaloval. A tam vse nastavis jeste pred spustenim. Jinak s tebou souhlasim je to desne slozity a uplne zbytecne :)
    • jo mám stejný problém také to nemúžu najít... *10*
  • Proc hrat fotbal na PC, nebo cemkoliv. Neni lepsi si venku zacutat?
    • zdeeneek
      Proc vubec hrat hry? Neni lepsi delat neco uzitecnejsiho? *4*
      • Já bych ty internety zakázal!!
      • Proč vůbec číst, koukat se na filmy, poslouchat hudbu, užívat si sexu nebo chodit do hospody...všechno je to jedna velká ztráta času, ale o čem by ten život pak doprdele byl?
        • zdeeneek
          Ja ten svuj prispevek nemyslel vazne, proto tam je na konci ten smajlik. Kazdej at si se svym volnym casem dela co chce, to da prece rozum ...
    • nikto /ako ja/ možno nemá s kým alebo kde hrať futbal vonku
    • Proč hrát CoDko na PC. Není lepši na náměsti postřílet pár lidi?
    • no za domkem si za Barcelonu nezačutáte :)
      • mrd*t barcelonu v čele s nastřeleným Messim
  • Hraju radsi PES ale u kamose kalime ve velkym FIFU a to co me nejvic bije do oci v porovnani s PES je fyzika mice a jeho odrazu. V PES vystrelim z dalky a je klidne mozny ze mic bude tecovan obrancem nebo i brankarem a presto skonci v siti (stejne jako je tomu ve skutecnosti). Zatimco kdyz vystrelim v FIFE tak jakmile se toho golman dotkne tak to na 99 procent vyrazi (pokud to neni naka zvlastni situace). Stejne tak jako kdyz pred strelcem stoji obrance tak neexistuje ze by po teci mic zmenil trajektorii treba jen o metr ale mic se odrazi pod strasnym uhlem. TOHLE je pro me to co FIFE dava stale arcadovy nadech a na tom bych nejradsi uvital zmenu. Aspon pri hre proti cloveku. Kdyz sem hral proti pocitaci tak me znechutilo to jak strasne soluje a snazi se dostat od pulky az do brany
    • to ze pocitac soluje je prave nejvetsi rozdil mezi PES a FIFA. Hral sem letos obe dema a ve FIFE jde videt, ze hrac ovladany pocitacem skutecne reaguje na svoje okoli, tzn. kdyz ovladas obrance a ses 2 metry od hrace s micem a zkousis obranej zakrok uplne v nesmyslnou chvili, tak utocnik nema problem takle lacino projit 4 hrace a dat gol (on pozna, ze ho v podstate nikdo nebrani). Oproti tomu v PES maj nauceny 2-3 akce, ktery zkousej porad dokona a nemalokdy se mi stalo, ze break 2 na 1 skoncil nahravkou dozadu a pozvolnym utokem :-)
      • Ja sem teda proti pocitaci hral jenom na compu a na xboxu sem videl jenom kamose jak hraje a v obou pripadech to bylo dost podobny. Jak uz sem psal vejs nevim jestli se treba tohle da nastavit ale je to strasny se na to divat. A ohledne toho braneni apod. Nejsem v pocitacovym fotbalu zadnej novacek. Ruzny FIFY a PES hraju stabilne od Fifa 97. Hravam na nejvyssi obtiznost a docela suverenne takze to ze bych neumel branit si moc pripoustet nechci
    • hrál sem jedno odpoledne s kámošem, cca 7 zápasů, obě tyto situace nastaly x-krát. Golman si míč po prudké střele vrazil míč do brány, to se stalo asi 3x a padl také jeden gól po teči. To, že odehraješ pár zápasů, a tyhle situace nenastanou, tak to neznamená, že to tam není. Tak nedělej závěry ty arkádo.
      • Ja sem nepsal ze sem odehral par zapasu. Tech zapasu sem s kamosem odehral treba 100 ale to ze bych z dvaceti metru naprahnul a mic by brankar jen liznul a byl gol to se mi snad nestalo. Bud to gol byl primo nebo to vyrazil. I sem si v tom menu zkousel treba pul hodiny strilet ze strednich vzdalenosti a proste ty odrazy jsou takhle vyrazny. To samy plati i o nakym prostreleni brankare kdy by mu mic treba proletel pod telem vyrazne se zpomalil ale presto by sel do brany. Proste tyhle goly jsou ve skutecnym fotbalu naprosto bezny i v PES ale ve FIFE mi tyhle goly naprosto chybi. Nevim jestli to muze byt nakym nastavenim ale proste je to tak a nemam duvod si to vymejslet
        • Že by ve 100 zápasech ve FIFA13 nepadl tečovaný gól je totální nesmysl - pravděpodobnost se rovná nule. Góly tečované gólmanem rozhodně nejsou žádná vzácnost (ve FIFA13 jsou častější, ale padali i v předchozích ročnících). Góly tečované hráčem v poli samozřejmě nejsou úplně běžné, ale to nejsou ani v reálném fotbalu. Ve FIFA12 i 13 jsou spíš vzácnější, ale o to větší radost udělají. Každopádně je výše uvedené tvrzení totální nesmysl.
          • Liskni si a přečti si jeho příspěvek ještě jednou. Naráží to, že maj super hyper engine, kterej počítá kolize mezi hráči, ale na kolizi hráče a balonu při střelách jaksi zapomněli. Třeba takové blokování střel je uplně debilní.
            • To hashut. Když vystřelíš přes obránce tak buď střela projde nebo ho přímo nastřelíš, cokoliv mezi tím je podle mě chyba enginu (mam odehráno tak 50 zápasu, hraju na manuál a střelu, že by jenom lízla obránce a šla vedle nebo do brány sem viděl asi 4x, což je v poměru k tomu zbytku směšné.)
            • Pisu to na zaklade toho ze sem hral PES i FIFU a vidim v tomhle obrovskej rozdil. Kdyz se clovek diva na zpomaleny zabery z LM tak tam vidi ze treba dvacet tricet procent golu je takovejch ze si na mic nekdo sahnul at uz obrance kterymu to proslo treba pod nohou nebo golman. Zahraju si PES kde to funguje podobne a pak dem hrat FIFU a uz vim ze kdyz vystrelim z dvaceti metru tak to proste musim trefit ciste protoze ten mic se odrazi pod relativne velkym uhlem. Vim ze kdyz vystrelim pres obrance tak musim taky ciste protoze jinak ten mic leti uplne do haje nebo se skoro zastavi.
            • Ale ten engine kolize hráčů s balonem normálně počítá. Cornero na nic nenaráží a naplno tvrdí, že FIFA prakticky nepočítá s tečí, což je totální nesmysl. Pokud by opravdu odehrál nejmíň 100 zápasů, tak by to nemohl tvrdit.
  • čau borci,kde na obalu seženu ten produktový kod,díky moc *5*
  • prosím vás kámoš mi půjčil originál dvd v fifou 2013. Akorát mám problém s instalováním této hry, jelikož to po mne chce aktivační klíč, který jsem zadal z originálu,ale píši, že už byl použit. Prosím jde najdu klíč? Děkuji....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit