Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, takže mi chcete říct, že skoro po 20ti letech existence FIFA, hrají statistické atributy nějakou roli? Tak tomu říkám teda pokrok :) A to že zvolená sestava a taktika má teď dokonce vliv na hratelnost, to jsou mi teda fotbalové novinky, nebo podle všeho alespoň pro EA.
    Pokud někdo hrál alespoň chvíli ML s default týmem už v PES 3, tak ví že každý jediný bod u Minandy, Ximelese a spol, dělal velký rozdíl ve schopnostech hráče, natož potom zvolená sestava a taktika...
    Vím FIFA 12 byla překvapivě dobrá FIFA, (kamarád fifofil, mě do ní pořád nutil:) ale i tak, když sme po FIFA dali PES12, tak i on uznal, že ten feeling ze PSA je fotbalovější, přirozenější. To se týká hlavně ovládání hračů, které mi ve FIFA už od roku 2003 přijde takové odtažené nepřímé. V PES prostě zmáčkneš tlačítko a hráč okamžitě poslechne, ve FIFA jako by počítač na milisekundu přmýšlel co udělat, je to takové hrozně vláčné a to je věc která mi na FIFA vadí nejvíc. A to nemluvím o tom že po přechodu z PES na FIFA sem mu byl okamžitě rovnocený soupeř, bez jakéhokoliv tréninku. Zkuste to udělat naopak a budete v prcce.
    FIFA je prostě taková pro casual hráče - hodně barviček, světýlek, disco musička. Sedneš k tomu a okamžitě můžeš drtit všechny okolo. Neříkám jestli je to špatně nebo dobře, to je věc každého.
    Závěrem:
    Kdo chce hrát FIFA - tak jedině Street
    Kdo che hrát fotbal - Pro Evolution Soccer
    Kdo chce simulaci - Championship Manager (nebo Football Manager se to teď jmenuje tušim)

    A jak tu někdo už psal: viva FIFA 99 *14* PES 5 *5*
    • kidnap
      No ten závěr bych poupravil:
      Kdo chce hrát arkádu - tak FIFA
      Kdo chce hrát jinou arkádu - tak PES
      Kdo chce hrát fotbal - ať jde ven

      Žádná z těch her se ani trochu neblíží reálnému fotbalu, každá ovšem nabízí něco jiného a záleží co daný hráč považuje za důležité.

      Jinak ale souhlasím s PES 3, to je legenda, tenkrát jsem si to koupil po zdejší skvělé recenzi. Sice jsem to hrál skoro jako tahovku, protože ta optimalizace byla špatná a hra byla zpomalená, ale byla to čistá hratelnost s perfektní odezvou při ovládání. Dnešní fotbaly nejvíc trpí špatným enginem, který má katastrofální fyzikální model a těžkopádným pocitem při ovládání.
  • Může mi nějaký zdejší borec poradit, kde najdu nastavení hry?

    Asi jsem lama, ale pořád si lámu hlavu kde to je a už mě dochází trpělivost - nemůžu si nastavit rozlišení 1080p :-/ A ještě jeden absurdní dotaz začátečníka s Fifou - můžou hrát 2 hráči na 1 PC? Mám 2 gamepady (Microsoftu), ale taky nemůžu najít jak na to. Napadá mě, jestli tahle fifa není jen online a to doufám že ne!

    Díkes borcům, co jsou chytřejší než já a poradí ;-)
  • K čemu tady máte recenzi, když se stačí trosku prekliknout a hned si mužu dočist, že je to nej hra na světě -_-
  • Pana Polacka nemusim, ale tahle recenze je vazne vyborna.
    Asi nebudete takovej oot, jak jsem si myslel. Opravdu se tesim na dalsi pane Polacek
    • sleepless
      Díky, v tomto případě obzvláště potěší :)
  • Takže ve hře jsou mizerní brankáři, bez rozdílů dle statistik a neexistují fauly krom extrémních prasáren. To už jsem hrál. Jmenovalo se to tuším FIFA 2002 RTWC. Když ještě cokoliv krom hraní zápasů za moc nestojí, tak opravdu nevím proč kupovat. Licence vyřeší fanouškovská komunita, takže ani toto pro FIFU nehraje. Myslím, že recenze je poněkud nepřirozeně pozitivní.
    • "Když ještě cokoliv krom hraní zápasů za moc nestojí, tak opravdu nevím proč kupovat."


      Ty si jaky troll... Neni to nahodou futbal, na ktorom je prave hranie najdolezitejsie? Co tam chces mat? Hodinky s vodotryskom?
      • Pokud jsi si nevšiml, tak ono to hraní už ani u tohoto druhu her dnes nestačí. Hra musí nabídnout něco víc. A když jsme u toho hraní, tak autor i to hraní moc nechválí. Skoro si myslím, že propracovaný způsob hry je na prd, pokud nestojí za nic brankáři.
        A jestli jsi to četl pořádně, tak moje poznámka o neherní části navazuje na tu herní. Slova "Když ještě ..." cosi uvozují.
        Buď jsi troll Ty a nebo dostatečně nerozumíš jazyku kmene, se kterým se hodláš dorozumívat. *3*
        • nemyslim ze by meli stat golmani za prd..vzhledem k tomu ze loni chytali nadlidsky tak trochu jim srazit dovednosti neskodi. Nicmene byl bych spis pro aby to bylo necim jinym nez aby vyrazeli mice pred sebe jak pise autor.
  • Kolik recenzentu Fifa je potreba pro vymenu zarovky?
  • Neviete mi poradiť prosím vás ako si zahram fifu online na iPhone lebo si to spustím ale mi tam píše že mam dať moju emailovú adresu a nejake heslo a nejde mi to ..kde sa tam zaregistrujem alebo čo ??dík
  • Osobne si dam fotbal radsej nazivo, sporty mi pridu vhodne tak pre handicapovanych.Ale ked niekomu chuti.
  • Jsem šokovaný a znechucený! Nedávno jsem zde apeloval na recenzenty, že Fifa má více prostoru než PES.... a co se stalo tento rok? Fifa má recenzi opět dřív než PES, i přesto že PES vyšel dřív. No ještě že letos ta recenze na fotbal od Konami vyjde, ale i tak I AM WATCHING YOU.... EA si zase jednou hezky podplatila trh. *16*
    • Big_Pete
      koho zajima od roku 08 PES?mozna tak PC hrace do rocniku 11,
    • sleepless
      Neapeluj na nás, ale na Konami potažmo CZ distributory, ať se té série v ČR někdo ujme - pak budou recenze víceméně automatické. Za současného stavu by tu recenze nebyla normálně vůbec, protože na to, abych z rozpočtu kupoval hry na recenze ve velkém, opravdu peníze nejsou. Ad podplacený trh - jsem šokovaný a znechucený vaší/tvou naivitou :)
    • Za to môže ten illuminát, čo ti žije pod posteľou.
      • Coooooooo?
  • Fifa 2013 pěkná hra.. Má ale jeden podstatný háček. A  velký. Pokud hrajete proti Holandsku, tak můžete trénovat jak chcete, ale míč jim neseberete. Nemáte šanci. Stejně vám  utečou. A z 5. .střel dostanete čtyři branky.  Prostě není šance. Zkoušel jsem všechno. Můžete mačkat cokoliv, ale jeden jejich hráč obejde klidně 5. hráčů a položí si i brankáře. Prostě není šance. Krásně to vývojáři vymysleli....   . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit