Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím...ako môžem zahrať fifu 2013 na pc s kamošom(on ma gamepad) nejako nam to nejde...dakujem
  • Všetky športové hry treba zakázať.
    K. Drda
    • vsechny hry od bethesdy je třeba zakazat
      Troll.Diskuzni
      • Všetky hry od EA treba zakázať, nie len športové.
        sxg
  • omg lol, proč hrát futbal na compu když muzu jit ven pred barak, btw futbal sem nehral 8 let protože to je blbost *11*
    • Nejlepší je hrát virtuální i normální fotbal.
    • Ja teda nevim jak ty ale ja nemam pred barakem stabilne pripravenejch dvacet kamosu se kterejma bych si mohl zahrat kdykoliv velkej fotbal. Milerad vyhodim vsechny sportovni hry vymenou za to ze ze budu moct hrat ty sporty denne s kamosema ale neni to tak jednoduchy.
    • Inquisitor
      nekrmit
    • Tak proč sem píšeš? Mě je hodně přes 30 a nějaký střílečky nechávám dětem.. A hlavně k nim nic nekomentuju,když mě to nezajímá.
      • Nediv se mu je to mistni troll, ktery musi vsechny diskuze zasv*nit svymi idiotskymi prispevky, proste mu dela dobre, kdyz na neho ostatni reaguji v negativnim slova smylu ... holt kazdy jsem nejaky
      • Lidská nátura (čti: dem****) - je mnohem ,,zábavnější" a vnitřně uspokojivější dělat v internetovém prostředí machra a napsat k něčemu ,,blbost", než napsat ,,to mě baví" k něčemu jinému.
  • Jarri
    podla mna nic nove. Absolutne nic. Po hrani FIFI 12 a FIFI 11 som presiel na PES 2013 a mozem povedat, ze to je uplne lepsi zazitok z futbalu. Lepsi feeling pri davani golov, je to futbalovejsie, ovela!!! Brankar a brana, najazdy na branu sa mi vo fife zdaju byt take umele. EA to nemenili uz 5-6 rocnikov.
  • Veskoslav
    Spíše by mě zajímaly dva důvody: Je těch změn oproti 2012 tolik, aby člověk vyhodil litr a jestli už funguji lépe servry na fifu než u minulého dílu, kdy když nefungovaly, tak se pomalu vyhledávalo a když už to vyhledalo, tak se protihráč povětšinou odhlásil.
    • No řekl bych, že průsery s online hrou budou letos stejné jako loni. Nechápu důvod, proč mě hra není schopná s někým spojit. Jako pokud bychom měli špatnou odezvu, tak tam je přece 5 minut na opuštění zápasu bez výsledku.
      • a abych pravdu řekl, kvuli tomu onlinu bych jim to nejradsi omlatil o hlavu a vrátil.
    • sleepless
      Ohledně serverů je to dost individuální, nicméně během cca čtyř dní hraní na ostrých serverech s retail verzí (proto se čekalo s recenzí) jsem nenarazil na nic, co by nějak vybočovalo s normálu. Dejme tomu, že jednou za čas se protihráč odhlásil, nebo byl odhlášen systémem, ale nic dramatickýcho - na PS3 i X360. PC verzi jsem ještě nezkoušel.
  • Zdravím, můžu hrát fifu 13 na PS Vita proti fifě 13 na PS3? Díky. *3*
  • padá mi fifa 13 , normálně ji spustim najedu do menu dam vykop , vyberu si dresy , dam hrát zápas a spadne a najede okno ukončit program nevite někdo co stim
    • jenom dodam ze je to verze pro pc *3*
  • PES 13 + PESEDIT.com patch je celkem solidní hra, přestože se PES poslední 3 ročníky arkádovou hratelností a nulovým vývojem začíná blížit FIFĚ pro 8 letý haranty.
  • Teda Fifa 13 na konzolích se ani ždibíček nevyrovná graficky NHL 13 to je úplný ODPAD co se týče grafiky , nechápu proč NHL jde tak krásně graficky zpracovat a FIFA je toková sr*čka graficka no jsem zvědav ještě jak bude vypadat na PC ale tam to taky stálo za h*vno , no prostě NHL a NBA co se týče grafiky o proti Fifě jsou naprosté skvosty . *13*
  • Může mě někdo říct, pač jsem přešel letos z PES na FIFU jak mám hrát sezonu za nějaké mužstvo? Mám XBOX a menu není přehledné a v sezoně mě to nabízí, že musím být on-line tedy mít XBOX-live, což zatím nemám a téměř ve všem to chce po mě tohle připojení, to se bez toho neobejdu? Chci prostě hrát jen nějakou ligu hrát pohár i třeba ligu mistrů za jedno mužstvo a to nejde...
    • To, co hledáš, se jmenuje Turnaj. Pod turnajem se ve FIFĚ myslí i liga, play-off apod. Je to tak proto, že těch herních možností je moc, a tak tohle vše je sdružené pod jednou hlavičkou Turnaje (pravda, ten název je docela zavádějící).
    • Zkoušel si kariéru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit