Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fifa 2013 pěkná hra.. Má ale jeden podstatný háček. A  velký. Pokud hrajete proti Holandsku, tak můžete trénovat jak chcete, ale míč jim neseberete. Nemáte šanci. Stejně vám  utečou. A z 5. .střel dostanete čtyři branky.  Prostě není šance. Zkoušel jsem všechno. Můžete mačkat cokoliv, ale jeden jejich hráč obejde klidně 5. hráčů a položí si i brankáře. Prostě není šance. Krásně to vývojáři vymysleli....   . 

  • Jde přestoupit v fifě13 na psvitě v kariere hrace?
  • prosím vás kámoš mi půjčil originál dvd v fifou 2013. Akorát mám problém s instalováním této hry, jelikož to po mne chce aktivační klíč, který jsem zadal z originálu,ale píši, že už byl použit. Prosím jde najdu klíč? Děkuji....
  • padá mi fifa 13 , normálně ji spustim najedu do menu dam vykop , vyberu si dresy , dam hrát zápas a spadne a najede okno ukončit program nevite někdo co stim
    • jenom dodam ze je to verze pro pc *3*
  • Proboha, jak jde udělat, aby komentátoři nemluvili německy, ale anglicky? dík
  • Zdravím, můžu hrát fifu 13 na PS Vita proti fifě 13 na PS3? Díky. *3*
  • Sry za zbytečnej příspěvek,ale aspon se mi uleví.Tohle je ta nejposranější hra,co sem kdy hrál.Rozhodčí zavazí a z 5 zápasů sem ve dvou díky jeho postavení a demenci dostal gola.Obtížnosti sou trochu v jiným rozmezí.Že bych na normál(občasné hraní) u toho musel strávit půl život,abych se uráčil dát aspon jeden vyjebanej gol,to ste se pojebali ne? hraju to 5 hodin v tahu a dostavam goly 5 vteřin pred koncem pičo.Už mi u toho rudne žalud opravdu.
  • Neviete mi poradiť prosím vás ako si zahram fifu online na iPhone lebo si to spustím ale mi tam píše že mam dať moju emailovú adresu a nejake heslo a nejde mi to ..kde sa tam zaregistrujem alebo čo ??dík
  • čau borci,kde na obalu seženu ten produktový kod,díky moc *5*
  • zdravim,
    potřebuju poradit, když kopu roh třeba v poslední minutě nastavení, tak potřebuju mít brankaře v pokutovém uzemí nevim čim to mám udělat na klávesnici.

    díky za radu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit