Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím...ako môžem zahrať fifu 2013 na pc s kamošom(on ma gamepad) nejako nam to nejde...dakujem
  • Kvůli těm zkurveným přestupům v kariéře ani letos Fifu bohužel nehraju.
  • může mi někdo prosím vás poradit s tím nastavením rozlišení pokaždé když to spustím tak mi to napíše program přestal pracovat...přeinstalovat sem to zkoušel a pořád nic nevíte čím to je???Fifu normálně spustím ale do toho fifaconfigurace se prostě nemůžu dostat, předem díky za radu.
  • Zdravím, měl bych dotaz, hraju fifu 13 na PS3 po síti proti kamarádům, vše jde v pohodě až na jednoho, když mu pošlu pozvánku, tak nás to nespojí to samé je, když pošle pozvánku on mě, přitom já hraju proti ostatním kamarádům v pohodě, to samé i on. Prostě jenom nás dva to nespojí. Můžete mi poradit? Díky, Odpověď mi prosím napiště na mikroice2@seznam.cz
  • Zdravim hraju fifu 13 na ps3 on-line a behem chvile mi spadne server ea nevite cim to muze byt? na fifa12 to bylo ok moc dik za nejakou radu
  • hosi, nejde mi hrat karieru s vytvorenym hracom, vo fife 12 to slo, alebo to len neviem?
  • Dobře se to hraje, moc dobře. Jenom věčná škoda, že zmrvili ty automatické replaye. Ve Fifě 12 se pustila replay, když byla pěkná střela, gólman jí vyškrábnul zpod břevna na roh atd. V nové verzi se spustí replay naopak vždycky, když hráč vystřelí někam na horní ochozy, což mi dost vadí.
  • Tvl do háje kde je nastavení grafického rozlišení??????? Mam to kupodivu česky a nikde v tom totálně dementnim menu to prostě neni *13* pomůže někdo??, v tom rozlišení v kterém je tovární nastavení se nedá hrát.... wolfenstein 3d jsou proti té hrůze co mě ukazuje fifa grafické orgie, předem diks za radu kde to najdu...snad. btw: proč dělaj rok od roku to menu stupidnější a nepřehlednější? nebo mam ten pocit jenom já *8*
    • stejny jako fifa 11 najdi soubof fifa config kde si to naistaloval. A tam vse nastavis jeste pred spustenim. Jinak s tebou souhlasim je to desne slozity a uplne zbytecne :)
    • jo mám stejný problém také to nemúžu najít... *10*
  • Zdar chlapi,

    nevíte prosím někdo, jak je to s "virtuálním profesionálem"? Ve Fifa 13 jsem zatím nic, co by alespoň něco podobného připomínalo, nenašel :( Myslím tím zlepšování atributů u vytvořeného hráče během sezóny, apod...

    Díky *3*
  • Pokud si chceš upravit rozlišení tak najdi složku se hrou-takhle : počítač - program files - EA sports - FIFA 13 - Game -fifasetup -fifaconfig klikni na to a tam máš nabídku nastavení hry a dáš si upravit rozlišení. Samozřejmě že mohu hrát dva hráči na jednom PC. Připojte gamepady a jděte do hry vybrat týmy a hrejte.Samozřejmě že FIFA 13 není jenom hra online máš tam offline režimy jako kariéra,zápasy atd..Jinak k tomu dotazu pod tebou JESTLI SE DAJÍ OVLIVNIT PŘESTUPY - Bohužel nedají,ale tvůrci slibovali že ve FIFA 13 se už dočkáme reálných - reálnějších transfer přestupů než to bylo u předchozích ročníků.Sám právě ted hraji kariéru za Bolton a přestupy byly věrohodné: Benzema do Chelsea nebo Rossi do Manchesteru city,že by Messi šel do Realu to jsem teda neměl =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit