Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já prostě na EA Sportech nechápu to, proč pokaždý musím po každém spuštění najít českou vlajku a vybrat jazyk ... to jsem se snad během dne naučil španělsky, že bych si to teda spustil španělsky, a třetí den asi umím skvěle Rusky tak jo třetí den dám ruštinu, no prostě otravný pro mě.
    Zadám to jednou při prvním spuštění hry a hotovo ne.
    • shmeck
      Pro mě je to taky utrpení - Když zapnu hru, tak si většinou ještě odskočím napít, WC atd., pak příjdu a mám to v angličitně, btw. anglicky umím, ale proč to nehrát v češtině, když je tam na výběr.
    • jako vubec by to hrac nemusel nastavovat v konzoli si jazyk/region nastavil tak at se vsechny hry spusti podle toho!!!
    • Ono celkove si ta hra nechce nic moc pamatovat. Kdyz vyberu tymy skocim do dalsiho okna pak se vratim zas na vyber tymu protoze chci jinyho soupere tak mi to nabizi zas ty dva predvoleny (tusim ze je tam Arsenal a jeste nekdo)
      • Stejně jak u NHL. Když chceme hrát s kámošem nějakej quick match a máme svoje oblíbený teamy (on Washington, já Vancouver), tak to tam stejně musíme pokaždý nastavit. Zajímavý je, že deset let starej hokej si to pamatoval a ty nový prostě ne. Jinak to jsou samozřejmě super pařby, vo tom žádná, ale pár detailů by neškodilo upravit.
  • Tak to cumim ze nepadlo zadny ofiko vyjadreni ohledne Gambrinus ligy. Ja cekal ze bude usporadana alespon nejaka show, kde CEO EA Sports spolecne s Peltou slavnostne uvedou navrat tyhle nejprestiznejsi klubovy souteze do FIFY.
    • Pockej, ses na ne moc rychlej ... nejdriv je treba analajzovat fungovani kapriku ... implementovat a otestovat ho v lize anglicky ... pak bude treba vyrobit rozsahly UI ... kde budes vybirat komu rybky poslat, komu zavolat "stoji to ze vylizperdel", nasledne je treba dodat hracum, rozhodcim a funcionarum spoustu novych abilit ...

      Cece, to je vyvoje tak na 10 let ...
  • Mohli by už taky konečně udělat nosítka.To že hráč má zlomenou nohu a odkulhá ze hřiště mi prostě realističnost dost kazí...
    • shmeck
      Protože PEGI 3.
    • N7N7
      Ty už jsi někdy viděl ve FIFĚ zlomenou nohu?
      • Neviděl,protože hráč vždy odkulhal,ale stačí si přečíst důvod zranění...
  • Jsem víc asi zvědavej na Fox Engine u Pro Eva
  • Keyz
    Kdyby zde byla možnost simulování bylo by to věrohodnější.
    • Mart9
      to už bylo na jednom PESku a bylo velmi jednoduché si nasimulovat penaltu. Jen ať to tam EA necpe.
      • Stačí v PES zmačknou 4 klávesy na jednou a je to
      • V PESku je to porad a vetsinou za to clovek dostane akorat tak zlutou kartu. *1*
        • ringmancz
          jednou se mi podařilo ji nasimulovat
      • Keyz
        Kdyby to fungoval věrohodně bylo by to zajímavé. Je škoda, že rozhodčí simulaci pokaždé uznal jak píšeš.
      • Bylo to i ve fife 99/2000 *3* přišel sem na to díky starýmu playstation magazínu *1*
        • I v 98 to bylo, ale přišlo mi to k ničemu.
  • shmeck
    Snad konečně upraví to idiotský menu..
  • No ja myslim ze co by mnohem vic prospelo realisticnosti je jemnost tecovani strel. V PES co pamatuju tak strela z dalky byla casto jemne tecovana tak ze letela treba o dva metry jinam nez puvodne ale furt mela dostatecnou razanci. FIFA to ma tak ze bud se to od hrace odrazi uplne do haje nebo se mic skoro zastavi takze prostrelit nakej chumel hracu treba ze dvaceti metru je skoro nemozny.
  • Hehe reálná fyzika míče. Tím vlastně přiznávají, že u předchozích dílů stála za prd :) To, že golman ve druhém videu při přímáku letí jak mentál je uplně v pohodě. Aha to bude hlavní tahák na fifu 15. Kdyby se radši soustredili na UI hráču, než na tyhle kraviny.
  • langustyn
    ja doufam ze tam konecne pujde zapnout ta 3d tráva, která je na všech ofic. screenech...
    • Ano, opravdu velice důležitý herní prvek.. bez 3D trávy ať to ani nevydávají!
      • a co jineho ? nez travu by si na hristi chtel vykreslovat?
        • Třeba nic, mě to stačí jak to je.. když máš kameru ze shora tak to stejně vidět neni, a zblízka je to jenom před kamerou a okolo je to stejně holý.. Fakt zásadní vymoženost! *1*
    • kdyz by byla zapla 3d trava tak by se hra sekala jako se mirne cuka pri replayi ... mluvim teda o xbox version ..
      • langustyn
        chapu ze na soucasnych konzolich to nepobezi (na next genu snad uz j), ale aspon na PCcku by mohli dat moznost to zapnout...
  • spook.y
    Lehce jsem hledal, ale nenašel jsem jasnou zprávu o tom, jestli bude Česká liga ve Fife 14. Máte někdo nějaké info?
    • A tak o to se postarala zatim komunita ne? Pokud ne tak mě opravte :)
      • shmeck
        To opravila.... Snad ho udělají i do 14ky. Ale je otravný čekat 4 měsíce na fanouškovskej patch, kvůli bandě nenažraných papalášů.
    • Obávám se že opět ne...debilní svaz.
      • spook.y
        Je to velká reklama a ještě dostane svaz peníze za licenci...nechápu proč na to FAČR nebo STES nepřistoupí. Prostě kravatáci chtějí moc peněz za licenci :( demence.
      • Tohle stejně nepochopím, jak za to nějaký fotbalový svaz, ať už v naší nebo jiné zemi může požadovat peníze. Vždyť je to pro ně tak super reklama. Ale hlavně by mi zajímalo, kolik vlastně svaz chtěl po EA peněz za udělení licence. Protože, když se toto řešilo v roce 2011 tak jsem četl, že si řekli 6x více než obvykle. Ale zajímala by mě ta částka co se tou 6kou násobila. Protože jestli to pak bylo stejné nebo draží než třeba Premier league, tak se pak EA nedivím, že nemá zájem.
        • Co si pamatuju, tak se mluvilo o částce jako za ruskou ligu....což je docela nepoměr.
        • spook.y
          Taky jsem slyšel že chtěli fakt moc...za to asi nemůže svaz, ale STES což je oficialní marketingový zástupce gambrinus ligy. Tam bude problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit