Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně se těším, protože v 13 mám nahráno stovky hodin ( Nejsem NOLIFEr *1* nebo 24/7 ) .. Akorát z čeho mám trošku obavy, tak je ten dribling v tom sprintu, aby tím ti hráči nezískali obrovskou výhodu a nestalo se to prostě nevyvážený, hlavně v ONLINE módech, kde se obávám jatek. Jinak samozřejmě doufám v nové herní módy jako BE A GOALPOST nebo BECOME A BALL .. *2*
  • Měli by hlavně pořešit síťovou hru, menu a přestat diskriminovat manual hráče. Ale co, letos stejně zkusím PES
  • Konecne realisticky mic proti trudomyslnosti...
    • kapalka
      ja ho zapomnel ve vlaku :(
  • *4* *3* *1* *6* *5* *12* *10* *13* *9* *8* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *11*
  • Mohli by uz konecne udelat normalni PC verzi.
    • lol a čím se liší ta konzolová ? :D
      • Nikdo me neplati za odpovidani na tvoje "lol" otazky. GOOGLE.COM
        • Ještě že tys nám toho sdělil hodně důležitého.
  • Takze premalujem dresy, prepisem soupisky, nahodime trochu toho PR ... a prodame po 25. totez...
    • Tak za tohle si dej facku...
      • V podstate má pravdu...
  • hlavně at konecne poradne chytaj brankari, protoze posledni 2 rocniky je to trapas a to hlavne ve 13. Vymejslej porad nejaky kraviny s fyzikou a pak jsou z toho ti brankari uplne mimo. Mozna sem jedninej, ale vse nastaveno na nejvyssi obtiznost a vystrelim po zemi zoufalou strelu za 16tkou a skoci po tom jak po hov-e a dostane gol. *7*
  • Tak prave na tom prvom videu je uplne zle krokovanie hraca pri strelbe - totalne nerealne, taketo krokovanie by viedlo k nepodarenej strele, avsak tu je z toho nadherna "pumelica".
  • Koupil jsem si zatím každou fifu od 2005 a každej rok jenom žasnu co se ty vývojáří nebojej prodat!!!! Rozdíl mezi 12 a 13 ? Nic co by se nevešlo do menšího patche nebo datadisku. O NHL radši vůbec nemluvim :-(
    • Meleš blbosti a jde vidět, že tomu moc nerozumíš *6*
    • a zkusil si i PES?
    • Mart9
      Ty rozdíly jsou pořádně znát, až když si ten starší ročník zpětně zahraješ. Když novou Fifou navážeš na tu starší, je ten rozdíl trochu menší. Alespoň taková je moje zkušenost. Sám mám nakoupeno hodně Fif od ročníku 06.
  • mel jsi nekdy zlomenou nohu.Pokud nemas otevrenou zlomeninu tak sni muzes normalne chodit. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit