Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nereaguji přímo na Games.cz ale všeobecně...

    Když tedy budete recenzovat i PES, budete mít pak ještě samostatný článek ve kterém porovnáte ve všech ohledech oboje hry? Nebo budou jen recenze samostatné?
  • nevím o koho se jedalo, ale mohl být rychlejší. Horší je, pokud například J.Navase dobíhá J.Terry apod...a nebo co je ještě horší když Terry vezme balón a utíká s ním Navasovi.
  • To jsou kecy největší...
  • Mam verit tobe nebo vyvojarum z oddelni EA.
  • nekromant33
    ale to víš že by to zvládli... jen by se muselo trochu chtít
  • stoperi sou naky dementni, pokazdy vystoupi tak krasne proti mici, ze si to utocnik tukne a obehne je jak kuzelku *5*
  • Na fifu jsem se vždy těšil ale když hráč 1.champions league předběhne Hazarda tak tak metám blesky...
  • hral jsem demo PES a demo fifa14 a když si tyhle dvě hry zahrajete hned po sobě tak mě prostě vychází jako lepší PES, mám z něho mnohem fotbalovější pocit
  • sleepless
    Čím to bude? Tím, že nám PES na recenzi přišla až včera, asi po 3 letech, kdy jsme hru nedostávali na recenzi vůbec. Review verzi FF máme už od minulého týdne, přičemž jsem ještě s recenzí čekal na verzi (retail), která půjde hrát online. Bez vyzkoušení online by nemělo cenu to vůbec recenzovat, když je na tom hra de facto postavená.
  • Skoda ze pc nezvladnou ten novy engin na next-gen. Fakt skoda .
  • Sotva fifa vyjde tak je CZ recenze hned na světe... PESko je už jak dlouho a nikdo u nás není schopnej na to napsat recenzi... čím to bude......

    každopádně mám koupený PESko který mě letos přesvědčilo mnohem víc než FIFA... a říkat že engine na PES je zastaralej může jen ..... no radši mlčim...

    Honem běžte hrát tu inovativní a fotbalovou fifu
  • Tolik udajnych fans najednou nenavidi PES a pritom ta komunita kolem PESedit patche apod je stale vetsi.
  • ringmancz
    FOX engine určitě zastaralej není
  • Inquisitor
    Já to říkám furt, dát tyhle dvě hry dohromady, tak je to nádhera. Snad to tak jednou bude.
  • Možno od témy, ale ako zarytý fanúšik PES série musím povedať že FIFA 13,14 su daleko lepšie ako ich konkurenti ... nechcem byť vulgárny ale v živote som nevidel tak skurv*ný nedorobený, zastaralý systém, engine a animácie ako používa PES, nadobro som s nimi skončil tento rok ... každý kto hral futbal aspoň pár rokov vie a vidí že tie otáčania, ich "impact engine" a podobné veci su vzadu daleko za fifou ... ale čo zas FIFE chýba .. je práve v PSOVI !

    Reálnejšia fyzika lopty, fanúšikovia, nový "motivation" systém, vyberanie hráča na vhadzovanie, a teraz bacha MOŽNOSŤ ODPíSKANIA OFFSIDU S CHYBOU ROZHODCU !

    nuž keby nasadia fičurky PSA na FIFA engine, bola by to najdokonalejšia futbalová hra na svete ... nech sa EA sports naučia čo sa do hry má pridať aby to malo šťavu
  • Inquisitor
    Tak recenzuje se verze která teď vyšla. Až v listopadu vyjde nextgen , tak bude další recenze.
  • Mě prostě příjde trochu blbost recenzovat hru na hardwaru který nenabízí všechny možnosti dané hry (Ignite apod.) ... dokuď tu nebudou next-gen konzole (protože na jinym HW to nebude) tak recenze na tuhle hru o ničem nevypovídá.

    A teď mě dislajkujte jak jen to jde *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit