Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fifa 16 me zklamala.Doufam,že 17 bude lepši.Šileni rozhodči,kteři připiskavaji soupeři.Centry hruza a kopani penalt taky nic moc.O uličkach ani nemluve.Brankaři supermani a když kopu na branu tak to nějakej superman v obraně srazi.Jako kdyby hrači soupeře meli v kopačkach magnet.Jinak Fifa me bavi,ale tyhle nedostatky by mohli odstanit.
  • Hovadina tato Fifa... Nechápu proč v Ultimate Teamu je souhra, když si naházíte hráče a budete mít souhru 100, tak to bude úplně stejná hra i se souhrou 60 a nebo mi připadne, že čím horší zlatý hráči, tak je to lepší než hráči z Realu bo Barcelony.. Mám vyzkoušeno, že Suarez v této Fifě stojí za Hov....
    Kdyby náhodou, tak v této hře mám odehráno stovky hodin.
  • Bránenie je katastrofálne až komicke hlavne v online FUT-e niektoré akcie vyzeraju fakt komicky a skončia sa zvačša golom stačí mat dobrý driblink a netreba ani šprintovat a hrač sa preklučkuje cez cele ihrisku. v online FUT-e je možne len taktické bránenie a to je v tomto ročniku katastrofa. grafika je dobra ale aby bolo za zápas 4-6 tyčiek tak to je trochu vela... a tých absurdít je tam podla mna omnoho viac ako v predošlom ročniku. Brankáry su kuzelníci. Suverénne najslabšia fifa od 12-ky
  • Velké sklamání
  • FIFA 16 je nejhorší FIFA co kdy spatřila světlo světa. Horší to prostě už být nemůže :D

    To není fotbal, to je parodie
  • FIFA 16 absolutní blbost. Hra online snad nejhorší že všech sérii. Fifu hraji deset let, a toto je nejhorší díl serie. Aspoň pro mě.
  • Na pesko to nemá .jedine co me fakt stvalo na pesku byli ti golmani,ale to uz vyresil update tak ze vitez je jasny.fifa by si letos zaslouzila hodnoceni tak 6 a pesko 9
  • Mart9
    Tak zrovna včera jsem dal i s Coutinhem gól hlavou z rohu na World Class.
  • A to je přesně to, za co skoro 13 stovek prostě nedám, ještě abych platil nějaký mikrotransakce za balíčky! Otravuje to hratelnost a rozhoduje zápasy (ve FUTu naštvou chyby hry o to víc).
  • já mu zase nerozumím *7*
  • Let the script begin !
  • Jack1947
    To si dobrej, mně bavila Fifa hlavně kvůli českému komentáři ( nejde o neznalost jazyka) jen prostě byl super NHL o něj přišlo s příchodem na konzole a tady ted. Vlastně už minulý rok a to vysvětlení je jasné prostě je to přestalo bavit... já si myslím že to dělalo fIFU fifou a bez toho to bude jen ten fotbal.
  • Mart9
    Sem chodí nějaké holky kromě trollů, které se za ně vydávají?
  • Třeba klikají holky, co nemají rády nadržence *3*
  • Mart9
    U minulého ročníku mám rozlišení a detaily nastavené kvůli FPS na menší úroveň, ale jednou jsem dal schválně HD rozlišení s max detaily, sice se to sekalo, ale grafika opravdu skvělá, fakt nádhera.
  • Ked som videl uvodny obrazok, tak ma prve napadlo, ze je novy diel Retro Games. *4*
  • Se divim, proc tomu proboha neudelaj lepsi grafiku, vzdyt je to jen stadion, par panaku a micuda.Nema tam co zrat vykon. Za deset len tam snad jen pribudli ostrejsi texury a par poly navic... Ale osklivy je to stejne.

    Jo aha, konzole...
  • Alex Morgan to je ta co ji unikly ty fotky na web?:))
  • Mně se třeba letos hraje Pesko líp než FIFA. Jen je třeba počkat, než modeři vyřeší licence, jako každý rok, aby se to dalo kloudně hrát. Pak už mi na tom vadí jen naprosto debilní přestupový model, který Konami nebylo schopný za 5 let nějak vyřešit...
  • Mart9
    Prosím redakci, aby koukla do systému a prozradila nám, který gay kliknul na nelíbí. Díky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit