Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fifa 16 me zklamala.Doufam,že 17 bude lepši.Šileni rozhodči,kteři připiskavaji soupeři.Centry hruza a kopani penalt taky nic moc.O uličkach ani nemluve.Brankaři supermani a když kopu na branu tak to nějakej superman v obraně srazi.Jako kdyby hrači soupeře meli v kopačkach magnet.Jinak Fifa me bavi,ale tyhle nedostatky by mohli odstanit.
  • Hovadina tato Fifa... Nechápu proč v Ultimate Teamu je souhra, když si naházíte hráče a budete mít souhru 100, tak to bude úplně stejná hra i se souhrou 60 a nebo mi připadne, že čím horší zlatý hráči, tak je to lepší než hráči z Realu bo Barcelony.. Mám vyzkoušeno, že Suarez v této Fifě stojí za Hov....
    Kdyby náhodou, tak v této hře mám odehráno stovky hodin.
  • Bránenie je katastrofálne až komicke hlavne v online FUT-e niektoré akcie vyzeraju fakt komicky a skončia sa zvačša golom stačí mat dobrý driblink a netreba ani šprintovat a hrač sa preklučkuje cez cele ihrisku. v online FUT-e je možne len taktické bránenie a to je v tomto ročniku katastrofa. grafika je dobra ale aby bolo za zápas 4-6 tyčiek tak to je trochu vela... a tých absurdít je tam podla mna omnoho viac ako v predošlom ročniku. Brankáry su kuzelníci. Suverénne najslabšia fifa od 12-ky
  • Velké sklamání
  • FIFA 16 je nejhorší FIFA co kdy spatřila světlo světa. Horší to prostě už být nemůže :D

    To není fotbal, to je parodie
  • FIFA 16 absolutní blbost. Hra online snad nejhorší že všech sérii. Fifu hraji deset let, a toto je nejhorší díl serie. Aspoň pro mě.
  • Na pesko to nemá .jedine co me fakt stvalo na pesku byli ti golmani,ale to uz vyresil update tak ze vitez je jasny.fifa by si letos zaslouzila hodnoceni tak 6 a pesko 9
  • Let the script begin !
  • Ked som videl uvodny obrazok, tak ma prve napadlo, ze je novy diel Retro Games. *4*
  • Se divim, proc tomu proboha neudelaj lepsi grafiku, vzdyt je to jen stadion, par panaku a micuda.Nema tam co zrat vykon. Za deset len tam snad jen pribudli ostrejsi texury a par poly navic... Ale osklivy je to stejne.

    Jo aha, konzole...
    • Mart9
      U minulého ročníku mám rozlišení a detaily nastavené kvůli FPS na menší úroveň, ale jednou jsem dal schválně HD rozlišení s max detaily, sice se to sekalo, ale grafika opravdu skvělá, fakt nádhera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit