Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pobavilo mě umístění článku nad Heavy Rain. Trošku rozdíl v grafice. :D
  • Mart9
    Zpracování ženského fotbalu ve FIFĚ je ten nejlepší fotbal vůbec v historii. Hodně si na tom dali záležet a ve výsledku se to hraje dokonce ještě lépe než mužský fotbal. Hodnocení 8/10 beru, Martinových 7/10 u loňského ročníků bylo fiasko. Za mě jsou poslední 2 ročníky devítková hra, 10/10 se sportu dává hodně těžko.
    • Co ti brání vyjít ven a zahrát si fotbal naživo, nemáš nohy?
      • Mart9
        Sežeň mi minimálně 7 lidí, které fotbal baví a mají na něj čas ve stejnou chvíli jako já. Pak mi nebude bránit nic.

        Když jsem byl děcko jako ty, chodili jsme hrát každý den po škole, jo to byly časy...
        • jj přesně a takové děcko ti tu pak něco píše o smutném životě, tragikomická ironie.
        • Divíš se že nemáš přátele?
          • Mart9
            *1* *1*
      • Ani nevíš, jak bych šel, ale není s kým. Za mlada jsme hrávali dost často, s klukama u babičky na vesnici, pak ve škole, po škole s klukama ze třídy, bylo to super a strašně mě to bavilo. Dnes už má každý své životy, svoje starosti, svoje rodiny ... tak to většinou bývá. No a taky fyzička už není co bývala :D
        • hmm, smutnej život
          • Zrzzek
            Mít rodinu je smutnej život? Maxi ty se překonáváš *1*
          • Rodina je to nej co me potkalo, lepsi nez jen behat za micem...a co sem se nahral. Takze naopak, super zivot. Moje dcera je to nej co mam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit