Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Mně komentář rozhodně nechybí, já si každý zápas komentuju sám pro sebe už spoustu let.
  • Mart9
    Už v prvním zápase jsem poznal, že je tam oproti minulému ročníku dost málo změn na to, abych letos nekupoval, jelikož je to ale fantastický fotbal, hodnocení minimálně sedí, spíš by slušela devítka.
  • Je to možný ? Fotbal je pořád stejný ? To je divný *3*
  • Zrzzek
    Mít rodinu je smutnej život? Maxi ty se překonáváš *1*
  • frag.ment
    A já jen dodám, že sice anglicky umím jen pramálo základních slovíček, ale komentář zápasu pochopí snad každý. Možná až na nějaké ty vtípky..
  • U me je spodina ten, kdo se odmita naucit neco, co je tak rozsirene, jako anglictina. Neumet je jedna vec, odmitnout se prizpusobit druha.
  • Zpočátku jsem byl nadšený, že FIFA prodělala hodně změn. Jenže jakmile nahrajete pár desítek hodin tak zjistíte, že je ta hra pořád stejná. A ženský fotbal? Nenechte se vysmát, ten jsem hrál jednou a stačilo, přišlo mi, že tam jsou i stejné animace jak u chlapů. V patnáctce jsem nahrál přes 500 hodin a počítám, že v 16 to bude podobné ale osmičku bych tomu nedal ani náhodou. Dal bych tomu šestku s čistým svědomím, protože nejsou schopni místo zbytečných novinek vyjednat licence na nové ligy.
  • Mart9
    Hraje se ale výborně. Líp než s chlapama.
  • jo ženskej fotbal nahoře bez, to je teprve kumšt
  • Psychotic
    Osobně nejvíc času trávím ve hráčské kariéře a ta je letos vylepšená o milion procent, takže pro mě ideální fotbal.
  • Bez českého komentáře už druhým rokem, takovouhle prasárnu bych snad ani od té jeblé EA nečekal inu... at si políbí tím u mně klesli až na samotné dno všech spodin.
  • Keyz
    ženský fotbal. To je zásadní změna jako prase *15*
  • Ale zase musím EA pochválit za přidání ženských týmů a doufám, že budou s nimi počítat a pracovat i další roky. A i když většinu času hraji za bílé pusinky tak čas od časo je to příjemné zpestření a navíc je tam Alex Morgan *14* Takže více online modů v ženském fotbalu bych uvítal.
  • Pravým analogem je to příliš pomalý. A nevím proč to tak zmrvili když na old genu tohle bylo vyřešený bez problému a navíc tohle je první FIFA za těch 15 let co ji hraji co s tím mám problém, takže ne, není to moje chyba. A ne s rohy s tebou nesouhlasím, ty jsou prostě blbě vyřešený.
  • Pod to se podepíšu. Hry od EA nebo jiných velkých firem (Ubisoft) prostě nedostanou nízké hodnocení (proč asi?) :D Ale na druhou stranu musím říct, že multiplayer je lepší než v 15 a co mě teda fakt štve je to, že gameplay dema byl lepší než v plné hře. Nechápu, kdo ty updaty v EA vymýšlí nebo na základě čeho je dělají. Podobně to bylo už FIFA 15 demo vs plná hra. A pak taky, jak píšou, že určité dny je větší šance, že vám padnou v balíčku v Ultimate Teamu top hráči (tzn. původní pravděpodobnost 0,05 % a nová 0,1% :) ).
  • Mart9
    Hráče si máš přepínat pravým analogem. Rohové kopy jsou naprosto v pohodě, tam nechápu tvůj problém, nauč se je kopat. Souhlasím s těma gólmanama, jen čumí, jak kolem nich probíhá míč do autu, ani tlačítko pro vyběhnutí nepomůže.
  • Neskutečný, že všude se hází tak vysoká hodnocení, ale že je v tomto ročníku taková výrazná chyba a to přepínání hráčů už nikdo nezmíní. Na hraní při vyšší obtížnosti či jako v mém případě schopnějším živým hráčům je tohle hodně výrazná chyba. Ať už dám manuální či automatické přepínání hráčů tak mi to přepíná úplně nesmyslně. Pak jsou tu třeba drobné chyby jako spousta tyček (3 tyče ze 6 střel v jednom mači ?!). Golmani se ještě nenaučili jít pro balon, který se plouží +-2 metry od tyče a radši ho nechají projít do autu a tím se čas o něco zdrží což v posledních minutách ve kterých potřebuji vstřelit gol je opravdu k nezaplacení... Nebo takové rohy, opravdu mi nepřijde normální aby 90% balonu měl golman...a pokud odcentruji tak aby ho neměl šanci zachytit tak zase prakticky nemám šanci dát gol...možná tak po nějakém odrazu či obrovské haluzi. Pak mi tu dále chybí klasický trénink kdy bych si mohl právě ty rohy pořádně nacvičit či jiné situace. Za tyto chyby bych klidně strhával nekompromisně body dolů. Taková 5 by hře mnohem více slušela.
  • Rodina je to nej co me potkalo, lepsi nez jen behat za micem...a co sem se nahral. Takze naopak, super zivot. Moje dcera je to nej co mam
  • "Vysoky natlak" ueee... to mi pripomina, ze se blizi FM, to zas bude cestinarske fiasko...
  • Mart9
    *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit