Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jsme zvědav jak to bude dále fungovat, osobně nevím jestli bych si pravidelně kupoval Level, když recenze najdu například zde. Kdyby byly v časopise exklusivní informace anebo jiná forma textu pak bych ten důvod měl.
    Jestli to kupující mají jinak nevím ale snad se podaří aby Level vydělával ten kdo to kupuje byl spokojen.
    • Ja to mam trochu jinak. Ja recenze na hry na netu prakticky vubec nectu. Prectu si recenzi az s odstupem casu, az kdyz hru dohraji (a to byva klidne i nekolik let od vydani hry) abych si tak porovnal svuj nazor. V takovem pripade si rad prectu recenzi v casaku, protoze dle meho jsou ve vetsine pripadech napsane lepe nez na webu (podobne, jako jsou videorecenze lepe udelane v hernich poradech nez na hernich webech) a jsou take velmi pekne graficky zpracovane. Ale hlavni duvod, proc se mi vyplati papirak koupit jsou tematicke clanky a specialni rubriky. Tematicke clanky na hernich webech prakticky nejsou a na specialni rubriky take clovek nenarazi.
    • Paul_cz
      Tak, recenze fakt moc nezajímaj. Jen kdyby jich tam bylo třeba pár, ale byly fakt nějak ozvláštněný, nabízely něco co web ne.
  • Můj ty Tondo kolenatej, ten přehrávač!!! Vzdávám video a jdu si to poslechnout z iTunes.
  • Podle mě je to spíš projekt, který nebude moc ziskový. Zajistit exkluzivní matroš pro papírák není dneska zdaleka tak jednoduchý. Na webu je tuna kvalitního obsahu grátis, hlavně teda v angličtině. Já osobně prorokuji v začátcích mírný nárůst prodejnosti, ovšem pokud to bude stát max. kolem stovky. POsléza pokles na nynější čísla.
    • Děkujem za fundovaný rozbor . Kolik časopisů jste vydal? Můžeme být kolegové, třeba na foru genetických inženýrů taky rádi čtou mé příspěvky.
  • Menttor
    Jestli to takhle s těma reklamama půjde dál, tak si za chvíli budete moct koupit celý Burda praha... *11*

    Už ani adblock to neblokuje...
    • Tak to máš nějak blbě nastavený, já nevidím ani Ň.
  • holec89
    uz se docela tesim na level pod vladou Drakena, viz.: http://www.youtube.com/watch?v=f20MrB_Fh9s
    • Amylee.Anderson
      http://www.youtube.com/watch?v=u9bDBaThuic
      • holec89
        8:30 - rybka v level tv
      • tak to je hodně nejapnej šit.
  • Keyz
    Zrovna mám pučená 5.1 sluchátka a ono to hraje pouze stereo. To je teda ostuda *4*
    Požaduji lepší nahrávaní tak, aby ten kdo má prostorové sluchátka/bedny slyšel kdo a kde co řekl! *3*
  • Jen malickost k tomu Wolfovi. Je samozrejme nesmysl tam davat Jimiho Hendrixe, ale stejny nesmysl by bylo tam dat Rammstein, kdyz se to odehrava v 60tych letech. Mne se celkove ten trailer libi (nemam rad takove ty akcni trailery, spis ty atmosferictejsi), ale z hudby jsem byl zklamany, resp. z toho konce. All Along the Watchtower je skvely song, byt coververze, tak bez pochyb nejlepsi pocin od Jimiho (take to bylo vyhlaseno jako nejlepsi cover stoleti, ale tyhle zebricky jsou stejne o nicem), ale ta hudba, ktera v traileru je od zacatku je sama o sobe skvela, a tak jsem cekal spis nejake pekne vygradovani te hudby nez prechod do Hendrixe.
  • Recenze - klasika
    Preview - max jednostránkový, poslouchat sliby vývojářů na více stránkách mě nebaví
    Novinky - krátký sloupečky o všem možnym
    Hardware - opět spíš krátký sloupečky, když se mi něco zalíbí, tak si stejně budu podrobnosti googlovat
    Retro - z historie PC her, ale klidně i konzolí (HW spíš ne, radši hry) :) asi né moc, ať to mladší neodradí, ale o tohle bych nerad přišel :)
    Nezávislé hry - subjektivně co nejvíc *4*
    Modifikace - to má dneska taky svoje místo
    MMORPG - fenomén, nemusim to, ale určitě to v časopise pochopim
    Mobilní hry - to samý, co MMORPG (možnost propojit s inzercí?)
    Kultura - hudba/film/divadlo, jak jsem psal výš
  • Pokud to bude alespoň trochu v uvolněnym duchu a ne jen suchý "profesionální" recenze, tak si to podle mě cestu ke čtenářům (hráčům) najde. Osobně by mi vyhovoval menší formát stránky na kvalitním papíru. Třeba jako má supr časopis "Lidé a Země".

    Pochopitelně bez DVD, mechaniku už ani nevlastním.

    "Lidé a Země" se prodává za 54,- (cca 150 stránek, ale už jsem ho poměrně dlouho neměl v rukou). V případě Levelu (užší čtenářská obec) bych dal 80-100 Kč za řekněme 140 stránek (s ideálně co nejmenším počtem inzerce a když už, tak alespoň trochu tématické).

    Menší papír - víc stránek mam radši, je to lepší do tramvaje i na přednášky *4*

    Zvládnul bych i dvojstránku věnovanou hudbě/filmu/divadlu, to by mohl obstarat Lukáš Grygar *5*
  • Taky bych se přimlouval za Level bez přílohy za menší cenu. Předplatné neplánuji, ale to "první" číslo koupím na 100% .. tak se snažte. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit