Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SnakePlisken
    Já to vidím asi takhle! :D http://bit.ly/120mosa
    Jinak Draken rules!
  • to ještě časáky někdo kupuje jo ?
    • holec89
      jj, ale posledni dobou pres publero na ipadu...
    • Můj osmiletý synovec jo. Občas mu to Scóréčko koupím sám . Líbí se mu jejich humor.
  • Paulcz
    Dobrý je že, když zapauzujete video a zase ho spustíte tak ještě chvilku jede z bufferu a pak už jen přehrává tmu.
    • blixa
      Jakej prohlizec a jakou verzi prehravace (html5 vs flash) pouzivas?
    • tak do není dobrý, ale blbý
      • *1*
  • Pilgrim66
    Tak upřímně, kluci skoro nic neřekli. Chápu že je brzo, ale něco teda prozradit mohli. Upřímně moje přání v pořadí jsou:

    1) Elekronická verze (pro Android apod)
    2) Když už příloha tak alespoň v podobě Steam klíčů. DVD jsou dneska fakt nanic. A navíc alespoň ušetříte na vypalováních apod.
    3) Cena
    • elektronická verze je naprosto zbytečná.To si rovnou můžeš číst games nebo jinej herní web.Tady jde o papír a atmosféru časopisu jako takovýho!
    • elektronická verze bude užírat papírovkám a v době vydání bude hned na share serverech.
      • a myslíš že OCR oskenovaná verze se na share serverech neobjeví ? je to úplně jedno
        • Ne, nikdo LEVELY neskenuje. To samé SCORE.
          • tak to sem viděl asi nějaký plagiáty :)
            • Dej link :)
      • ok, tak elektronicka o 14 dni pozdeji
        • jezis elektronicka verze je pro novej start nutna zijeme v 21 stoleti. Navíc proc by nemohla bejt zadarmo zezačátku. Stejne je zivi reklama a tak jako tak to budou ze zacatku dotovat. Novej start by mel bejt novej a ne upravenej starej. Proc obnovovat s malejma zmenama něco co zaslo na nezajem ctenaru?
          • Taky bych bral elektronickou verzi ale je pravda že by to hned spousta lidí rozkradla, takže radši ne.
          • " Stejne je zivi reklama " zdroj? reklama v českých herních časácích neživí nikoho. Jestli jsi někde viděl ceníky pro inzerenty, tak se absolutně nezakládají na skutečnosti. Výsledná cena za inzerci je mnohem nižší a nezaplatí ani ten hajzlpaír na kterém byl donedávna LEVEL tisknut.
            • Pilgrim66
              Games.cz? Podivej se, jak je to tady prosiceny reklamou. Az po 8 vterinovy video pri kazdym prehrati. Bavime se o elektronicky verzi ne o casaku na papire.
            • tvůj zdroj? reklama pro elektronicky medium je zasadni a jejich ceniky znam. A rozhodne ti lidi zaplatej vic když prijdes s realnejma cislama navstevnosti/stahnuti nez když prijdes a reknes ze obnovujes papirovej casak kerej nikdo nekupoval. Pro papirovej casopis kerej se este vyhradne zabejva vecma kery si muzes precist na netu v moderni době moc není místo. Muj nazor
  • Teda, upřímně jsem zvědavej na novou podobu Levelu... Doufám že to bude podle našich představ a budu konečně moct kupovat (ne koupit něco za dvojnásobek ceny s dvd který zahodim a nikdy nepoužiju)
    • Napisu to tak aby to i mistni diskuteri pochopili. Chtel bych časopis bez dvd, jen papír!, za třeba 100kč, ale uz jsem nekoupil level aspoň deset let, tak nevim jestli stal 3 stovky tak je 100kc samozrejme nerealnych
      • Caincz
        Moje řeč. Osobně bych byl ochotný platit i ty dvě stovky za kvalitní časopis na dobrém papíře, s obsahem, který je nějakým způsobem exkluzivní a unikátní. Vlastním tablet, čtu si na něm komiksy, ale Level bych skutečně rád v papíru. A vzhledem k tomu, s jakými jmény je Level momentálně spojován, dost vážně uvažuji o předplatném. Btw. Level jsem naposled kupoval tak kolem roku 2004.
        • Tak!
    • Takže bude bez DVD s plnou hrou (náklady cca 29 kč) za 170 kč. Teď jsi spokojený? :)
      • GlaDOS
        Nenapsal, že to chce se hrou.
        • Pointa? Taky nenapsal, že to chce s plechovkou coly gratis. Takovou hodnotu má tvůj příspěvek.
          • Novy mistni trol?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit