Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude někdy v klubovně fight club dalši special ? :D ,kdyžtak o čem ? :D
  • Cena do soutěže za 99 Kč. Paráda.
    • janchor
      A vidíš, podle frekvence došlých odpovědí jde zatím o jednu z nejúspěšnějších soutěží v historii našeho podcastu..
      • Amylee.Anderson
        Sakra, to Eddie nebude mít radost :D
    • bobsh
      Nechápu, jak si sakra někdo může stěžovat na cenu do soutěže. Je to něco, co redakce dělá z nějaký svojí dobrý vůle, dělat to nemusí a je to prostě fajn bonus/dárek. I kdyby ta cena měla hodnotu 1kč (což nemá, já třeba bych podepsanej první výtisk novýho Levelu docela rád měl ve sbírce), tak prostě nesoutěžim, když se mi to nelíbí a je to vyřešený ne? Stěžovat si, že mi někdo nenabídne možnost vyhrát drahou věc mi přijde fakt dost drzý
      • Jen jsem chtěl říct, že to je dost sociální cena. Opravdu bych radši soutěž nevyhlásil, než tohle.
        • Chtěl jsem říct, že máš dost retardovaný příspěvek. To bych radši do diskuze vůbec nepsal, než tohle.
        • bobsh
          Mít doma uplně první výtisk novýho (ok, ne uplně novýho, ale víš co myslim) časopisu je sociální cena? Mně se to teda zdá jako lepší cena než třeba nějaká hra, kterou si můžeš klidně koupit sám
      • A zrovna tato soutěžní cena má podle mě nevyčíslitelnou hodnotu :), přemýšlel jsem jestli soutěžit, ale nakonec podpořím a radši si časopis koupím
  • TheGGG
    Nový level vypadá pěkně, to rozhodně. Jen ta plná hra, nooo popravdě jsem čekal něco lepšího. Přeci jen velký restart měl přinést nějakou tří áčkovou rok starou pecku a né nějakou unknown india hopsačku. Koupit si tento díl je sice povinnost, ale jestli nezačnou do dalších dílů dávat kvalitní hry tak si další nákupy budu muset rozmyslet.
    • frag.ment
      Level bych si koupil tak jako tak a zrovna za tuhle hru jsem rád. Jako pamětník stařičké Giany na C64 se na hru těším a po práci mám plán trafika-nákup pizzy-domov-PC-steam-zadání kódu-sosání a mezitím prolistování časopisu-hraní. Samotnou hru bych si nekoupil, ale když je k časáku, tak ji aspoň vyzkouším. Doufám, že u toho nevytvrdnu jak u staré Giany, díky které to odneslo několik joysticků.
      • TheGGG
        Závidím ti že se umíš bavit u tak primitivních věcí *1*
        • frag.ment
          Já se aspoň bavím u her a je mi líto lidí, které baví sedět 24 hodin denně u diskuzí a trollovat.
          • TheGGG
            Taky je lituji. Ještě že nikoho osobně neznám.
    • Inquisitor
      Ty už jsi jako JD na twitteru https://twitter.com/jaydeecz/status/350161991752622080
      https://twitter.com/jaydeecz/status/350162533480546304 :D
      • Caincz
        Doskočil je kret*n, na to se nedá říct nic jinýho.
      • TheGGG
        Já nikdy nebyl fanboy score nebo levelu. Psat recenze uměli dobře obě redakce a já vždy volil podle plné hry. Bohužel jak mě moc nepotšilo poslední score s jejich výběrem Céčkových her z východu tak Level (na ktarý jsem dost spoléhal) taky zklamal.
      • Chlapec ma nejakej problem, zahorklost z nej jen cisi.
      • promitac
        takyto de*ent ma na starosti "najvacsi herny veb" ... ? ... eeeeejha, u nas je fakt mozne vsecko
      • smejki
        Tak to abych ho parafrázoval: "Nejlepsi (nezavisly) vysvedceni vasi prace?Kdyz ma konkurence nutkavou potrebu rypat/narazet/resit vas, aniz byste se k tomu snizili"
        Tomu říkám ustřelit si nohu i s koulema.
      • MrSanta
        To je teda pablb *15*
      • Pilgrim66
        Napíše šéf redaktor Eurogameru. No tyvole...
      • Amylee.Anderson
        To nepochopíš tohle :D
      • ucho
        slušnej komik :D
    • Trisska
      Mi se naopak ta plná hra velmi zamlouvá, ale ten obsah, no nevim nevim... Válečná hra hned na obálce, to nevěstí nic dobrýho. Bylo bi moc fajn kdyby začali vydávat i dívčí verzi Levelu věnovanou normálním hrám. Něco jako na způsob Score Girl. Neplánujete něco takovýho?
      • sleepless
        Co jsou to normální hry? Jak se liší oproti těm nenormálním?
        • TheGGG
          Normální hra byla třeba Alan Wake v posledním Levelu. Parádní hra kterou jsem v době vydání minul a teď si ji konečně zahrál. Normální hry jsou kvalitní AAA titulky které nejsou dělány pro retrofily. Nenormální hry jsou tydle indie blbinky (snad s vyjímkou plants vs zombie) které člověku vydrží 2-3 hodinky a pak se začne nudit. Jak já to vidím tadle hra bude jak Limbo, po pěti minutách šla z disku.
          • bobsh
            jo, takže klasika "Nelíbí se mi to = OMG ZAKAŽTE TO ZAPALTE TO JE TO NENORMÁLNÍ HURR DURR". Tos moh napsat hned na začátku a ušetřil by sis spoustu dlouhejch příspěvků.
        • To jsou nešitové hry. Prostě a jednoduše, z devadesáti procent to nejsou Indie hry, protože indie hry dělá dneska povětšinou neumětelstvo. Takže indie šitky tam prostě nedávejte. Retro klidně, ale to si radši koupím na gog.com za pár eur.
        • Trisska
          nenormální jsou všechny hry plný krve a zabíjení a když někdo něco takovýho hraje a ještě si to užívá tak taky není normální, protože normální je domluvit se s lidmi pomocí slov a intelegince a ne to řešit násilím a vražděním. hry bi měli jít člověku příkladem rozvíjet jeho tvořivost a fantazii, a ne aby si liboval v neustálým střílení a válčení, co se následně promítne i do jeho myšlenek a chování a stane se z něj vraždící psychopat. všechny tyhle hry bych nechala z fleku zakázat a hnedka bi se vidělo kolik bi ubylo višinutejch lidí
          • Á Pisska zase dostala svůj trollí záchvat *7* *12*
            • Jestli budeš mít štěstí, možná se časem na obalu LEVELu objeví Hello Kitty :) - prosím redakci Games aby najala nějakého PC mága, který by utvořil permanentní ban pro tyto "argumentující".
          • Já se stanu brzy psychopat z toho tvého vIšinutejch a bi. To máš z těch BarBIe her. *1*
          • bobsh
            A tuhle teorii si nejlíp ověříš tim, že si porovnáš celosvětovej počet hráčů a počet vyšinutejch vraždících psychopatů... oh, wait

            (a nauč se psát jako člověk, ať to má aspoň formu, když už obsah stojí za prd)
      • bobsh
        Zkus si přečíst na obálce i ten nápis nad logem Day-Z, post-apokalyptický světy podle mě s válečnejma hrama moc společnýho nemaj
        • ucho
          zbytečně krmíš trola diskuzního :)
          • bobsh
            Já tuhle hru na obviňování Trissky že je trol.diskuzní nehraju, ale tenhle příspěvek je extrémně debilní, tak mi to prostě nedalo *1*
        • Trisska
          Hele tak asi když tam vidím siluetu nějakýho vojáka, tak už se o nějaký nápisy kolem ani nezajímám... *7*
          • bobsh
            A radši si v diskuzích stěžuješ na něco, co vůbec neni pravda. OK
    • ucho
      tříáčkové rok staré pecky má skoro každý hráč, který hry jen nestahuje z internetu. tohle byla volba rozhodně zajímavá, protože spoustu hráčů mohla tahle hra minout a špatná rozhodně není... hra už sice v akcích byla, ale rozhodně ne v akci stylu alan wake za dolar... takže prostě tu hodnotu časopisu zvedá. a kupovat časopis jen kvůli hře je nonsense. to tady právě bylo celou dobu, hry a jako příloha časopis... to je špatně a pro časopis cesta do hrobu. doplněk musí být ta hra a člověk to musí brát jako bonus, ne něco, kvůli čemu to koupí...
      • TheGGG
        "tříáčkové rok staré pecky má skoro každý hráč, který hry jen nestahuje z internetu"
        To ale trochu nedává smysl. Tím chceš říct že člověk co si hry kupuje si v průměru zahraje víc titulů než ten co je stahuje? Já si vždy kupoval buď level nebo score podle plné hry. Časopis jsem pochopitelně také přečetl, ale hra pro mě byla důležitější. Díky levelu (a občas i score)jsem si zahrál hromady skvělých AAA her (nezávislé hry vůbec nehraji) ke kterým bych se normálně nedostal protože prostě nemám peníze na všechny hry a když hru zlevnily tak jsem na ni už zapomněl.
    • Jestli si kupuješ časák kvůli hře, tak si nekupuj časáky, ale rovnou hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit