Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten zvuk máte děsně přeřvaný. V některých momentkách to trhá uši.
  • Já jej nechápu v tom, že poslouchá hudbu člověka, otevřeně se hlásícího k neonacismu.
  • merlo
    Tak trochu nechapu problem Muze s cigaretou, ktery se tyka ovladani emulatoru na PC. Osobne neznam emulator, ktery by nepodporoval premapovani klaves dle libosti. Drtiva vetsina z nich navic defaultne podporuje gamepad, ktery ostatne beru jako must-have vybaveni, pokud chce nekdo hrat konzolove hry na PC. Pokud by se snad stalo, ze by byl problem s nastavenim ci kompatibilitou samotneho gamepadu, vzdycky jsou tu k dispozici programy jako napr. Xpadder, ktery umi precizne premapovat inputy klavesnice prave na gamepad. *5*
  • Já si to taky myslím.
  • bobsh
    "Ještě to není přímo nelegální, ale v německu už v různých případech soud rozhodl,..." ne, to fakt neni argument pro to, abys moh na někoho v diskuzi vykřikovat, že sledování IP je trestný (vim, žes to nebyl ty, mířim tim na anonymního uživatele s nickem Pepa a jeho už smazanej příspěvek)
  • ales.smutny
    Také samozřejmě nikdo nic nezveřejňuje (a dokonce ani není interně přístupné propojení IP s konkrétním člověkem/ bydlištěm, takže jej nemohu sledovat při nočním trollování, aniž bych chtěl...natož aby někdo skladoval informace o daných uživatelích), je to trochu jako divit se, že někomu volám a on vidí mé číslo :) Ono by jinak ty diskuse skutečně nešlo moderovat, je to zcela běžná praxe, nic víc.
  • ales.smutny
    Bohužel ne, mám priority jinde...:)
  • Nevidím žádný problém, pokud ISP (v širším slova smyslu) monitoruje IP adresy uživatelů v diskusích za účelem jejich moderace (mazání protiprávních příspěvků, banování jejich autorů apod.). Byl bych hodně opatrný se zveřejňováním jakýchkoliv informací o těchto IP adresách, nebo dokonce propojováním těchto adres s konkrétními uživateli. Podle mě IP adresa skutečně může být považována za osobní údaj a nedbalé zacházení s ní může být kvalifikováno jako správní delikt. Prakticky si ale nemyslím, že by to reálně hrozilo.
  • vypadaj normalne ... bez fizlovat jinam ..
  • janchor
    Aleši, sleduješ ty jeho pohyby? Žrádlo.
  • Amylee.Anderson
    Ta soutěž je podvod, však v tom časopise už jsou ty podpisy natisklý! *15*
  • http://www.pravoit.cz/article/je-ip-adresa-osobnim-udajem . Ještě to není přímo nelegální, ale v německu už v různých případech soud rozhodl, že rozhodně NENI důvod, aby šmudloservery typu tiscali.cz nějaký způsboem potřebovali vědět tvoji IP. Mohli by jí teoreticky použít pouze v případě, že by potřeboavli například IP adresu k vyúčtování nějaké služby, ale to tiscali.cz vůbec nepotřebuje. V současné době znalost tvé IP adresy může znamenat značné možnosti ve sledování tvého pohybu po internetu, a právě se začíná pomalu považovat za osobní údaj /EU už tak pomalu činí/. Navíc zamysli se nad nějakým zdůvodněním faktu, proč má externista Smutný vědět něčí IP????
  • Caincz
    Doskočil je kret*n, na to se nedá říct nic jinýho.
  • bobsh
    Běž s timhle radši bu*erovat ženský ve středních letech v MHD, tam to bude mít větší opodstatnění než u kluků, který jsou oblečený uplně normálně
  • vorton
    mozno sa im iba nechce zmazavat v diskusiach redneck vtipy o aids v anglictine.
  • ja myslel že kdyz si dam zensky nick tak to budete lepe snaset a nebude to brano jako trolling
  • ales.smutny
    Zapomněl ses napsat jako Anka. IP nelže :)

    (a ta košile se mi fakt nelíbí)
  • http://airows.com/wp-content/uploads/2013/04/Massimo-Dutti-Lookbook-March-2013-2.jpg

    Třeba takhle: Massimo Dutti 2013
  • ales.smutny
    A já si zrovna vzal sako! Nevděk světem vládne!
  • Ahoj kluci, věnuju se amatérsky módě a nevím co by na vás řekla módní policie. Když někdo jde před kameru mohl by víc dbát o svoje oblečení a zevnějšek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit