Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Názor se dá tolerovat souběžně s tím, že ho považuješ za pomýlenej. Navíc TenNapela lidi bojkotovali nikoli za názor samotnej, ale v první řadě za způsob, jak debilně se choval. Andělská i neandělská snášenlivost neznamená, že nemůžeš vyčinit otravnýmu pobudovi, když se naveze do tvýho prostoru.
  • Tak Doug TenNapel je nesnášenlivý idio*. Nabádání ke zničení jeho práce (výzvy k nepodpoře Armikrogu nic jiného nejsou) to je naopak vrchol andělské snášenlivosti a tolerance.
    Moderní definicie názorové tolerance...

    BTW slovo ido* je zakázané a neměli byste ho používat ani ve FC. *4*
  • Amylee.Anderson
    Sakra, to Eddie nebude mít radost :D
  • Chtěl jsem říct, že máš dost retardovaný příspěvek. To bych radši do diskuze vůbec nepsal, než tohle.
  • promitac
    takyto de*ent ma na starosti "najvacsi herny veb" ... ? ... eeeeejha, u nas je fakt mozne vsecko
  • smejki
    Tak to abych ho parafrázoval: "Nejlepsi (nezavisly) vysvedceni vasi prace?Kdyz ma konkurence nutkavou potrebu rypat/narazet/resit vas, aniz byste se k tomu snizili"
    Tomu říkám ustřelit si nohu i s koulema.
  • Jestli budeš mít štěstí, možná se časem na obalu LEVELu objeví Hello Kitty :) - prosím redakci Games aby najala nějakého PC mága, který by utvořil permanentní ban pro tyto "argumentující".
  • MrSanta
    To je teda pablb *15*
  • Á Pisska zase dostala svůj trollí záchvat *7* *12*
  • janchor
    A vidíš, podle frekvence došlých odpovědí jde zatím o jednu z nejúspěšnějších soutěží v historii našeho podcastu..
  • JustinBieber
    Score je stejně lepší...
  • To jsou nešitové hry. Prostě a jednoduše, z devadesáti procent to nejsou Indie hry, protože indie hry dělá dneska povětšinou neumětelstvo. Takže indie šitky tam prostě nedávejte. Retro klidně, ale to si radši koupím na gog.com za pár eur.
  • Pilgrim66
    Napíše šéf redaktor Eurogameru. No tyvole...
  • bobsh
    Mít doma uplně první výtisk novýho (ok, ne uplně novýho, ale víš co myslim) časopisu je sociální cena? Mně se to teda zdá jako lepší cena než třeba nějaká hra, kterou si můžeš klidně koupit sám
  • Jen jsem chtěl říct, že to je dost sociální cena. Opravdu bych radši soutěž nevyhlásil, než tohle.
  • Amylee.Anderson
    Už se těším na moje "Level, prosím!" v JRC :))
  • Amylee.Anderson
    To nepochopíš tohle :D
  • Já se stanu brzy psychopat z toho tvého vIšinutejch a bi. To máš z těch BarBIe her. *1*
  • bobsh
    A tuhle teorii si nejlíp ověříš tim, že si porovnáš celosvětovej počet hráčů a počet vyšinutejch vraždících psychopatů... oh, wait

    (a nauč se psát jako člověk, ať to má aspoň formu, když už obsah stojí za prd)
  • ucho
    slušnej komik :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit