Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    jo, takže klasika "Nelíbí se mi to = OMG ZAKAŽTE TO ZAPALTE TO JE TO NENORMÁLNÍ HURR DURR". Tos moh napsat hned na začátku a ušetřil by sis spoustu dlouhejch příspěvků.
  • TheGGG
    Taky je lituji. Ještě že nikoho osobně neznám.
  • frag.ment
    Já se aspoň bavím u her a je mi líto lidí, které baví sedět 24 hodin denně u diskuzí a trollovat.
  • janchor
    Přijde mi, že jediný, o co se snaží, je poukázat na to, že TenNapel je jakej je a nezaslouží si podpořit. "You’re okay with that" je myšleno ne jako že souhlasíš s TenNapelovejma názorama, ale že ti nevadí, že dáváš peníze takovýmu debilovi.

    Osobně dotyčnýho rozčilení v týhle míře nesdílím, ale chápu.
  • TheGGG
    Závidím ti že se umíš bavit u tak primitivních věcí *1*
  • frag.ment
    Level bych si koupil tak jako tak a zrovna za tuhle hru jsem rád. Jako pamětník stařičké Giany na C64 se na hru těším a po práci mám plán trafika-nákup pizzy-domov-PC-steam-zadání kódu-sosání a mezitím prolistování časopisu-hraní. Samotnou hru bych si nekoupil, ale když je k časáku, tak ji aspoň vyzkouším. Doufám, že u toho nevytvrdnu jak u staré Giany, díky které to odneslo několik joysticků.
  • TheGGG
    Já nikdy nebyl fanboy score nebo levelu. Psat recenze uměli dobře obě redakce a já vždy volil podle plné hry. Bohužel jak mě moc nepotšilo poslední score s jejich výběrem Céčkových her z východu tak Level (na ktarý jsem dost spoléhal) taky zklamal.
  • TheGGG
    Normální hra byla třeba Alan Wake v posledním Levelu. Parádní hra kterou jsem v době vydání minul a teď si ji konečně zahrál. Normální hry jsou kvalitní AAA titulky které nejsou dělány pro retrofily. Nenormální hry jsou tydle indie blbinky (snad s vyjímkou plants vs zombie) které člověku vydrží 2-3 hodinky a pak se začne nudit. Jak já to vidím tadle hra bude jak Limbo, po pěti minutách šla z disku.
  • Chlapec ma nejakej problem, zahorklost z nej jen cisi.
  • Matthew1J
    V tej citaci prakticky říká, že když tů hru podpoříš tak to z tebe automaticky dělá "a bigot who hates gay people". Snaží sa vyvolat pocit viny a odradit tím lidi od tej podpory *11* . A to je stejně hlůpý hate a hysterické brojení.

    Jeden člověk mu do komentářů napsal "I resent being accused of supporting bigotry just because I want a sequel to The Neverhood. I try my best to be a good person. I understand if you don’t want to support this project out of your own principles, but please don’t try to pin guilt on me. I am not supporting TenNaple’s views, I am supporting an unrelated project that he and others are working on." a reakce "Resent it all you want, it’s still the truth."

    Jak bylo řečené v podcastu "každý má tů míru nekde jinde", ale sů tady fanatici jako autor toho blogu, kteří svoju míru vnucujů druhým a tvrdíja, že oni sů ti správní a jejich názory ty pravé. Velice málo stačilo aby tento člověk teď běhal s transparentem God hates fags nebo kritizoval teorii o globálním oteplování. Ale jeho názory sů opačné takže jeho přístup je správný?
  • janchor
    Myslím, že se nerozčiluje na lidi, kteří neschvalují homosexuální svazky, ale na lidi, kteří proti homosexuálům po vzoru TenNapela hystericky / buransky brojí.
  • Matthew1J
    Mně teda ani ne...

    "Okay, now if you too are a bigot who hates gay people, or if you are a men’s rights activist who encourages people to “take the red pill” then yo, go nuts. Support your fellow bigot."

    To bys mu podepsal taky? Každý kdo je názoru, že soužití osob stejného a opačného pohlaví je neco jiného a proto by mělo mět aj jiné podmínky je podle autora toho blogu automaticky homofob heretik a měl by byt málem upálený. Tak to na mňa alespoň působí z toho článku a jeho reakcí v komentářoch. Osobně mně vyjadřování tohoto člověka přijde stejně hlůpé a agresivní jak ten antihomo hate.
  • Ty si este tu ? Ja som myslel ze uz ukajas tie velke vtaky zo spolku pedofilnych alkoholikov.
  • janchor
    Celkem srozumitelně vyargumentovaná pozice, přijde mi.

    "There’s nothing “intolerant” about speaking out for equal rights. There’s nothing intolerant about speaking out against someone else’s desire to dehumanize a group of people."

    bych mu podepsal.
  • Našel jsem: http://mostly-retro.com/2013/06/02/on-doug-tennapel-bigotry-and-supporting-hate/
  • ales.smutny
    Tak lidi toho (absurdního) v diskusích vypustí spoustu, ale zrovna s tím my nic nenaděláme:)
  • Někde jsem zahlédl výlevy o tom že na kickstarteru podporujete přímo tvůrce a když onen tvůrce má nějaký názor tak tím dáváte najevo že proti tomu názoru nic nemáte.
  • janchor
    Asi bych rozlišoval, co je "sabotování" a co rozhodnutí někoho nepodpořit na základě svýho svobodnýho vědomí a svědomí. Míru "volství", který ještě pomineš, a který ti už nabourá vnímání dotyčnýho práce, máme každej nastavenou jinak.
  • ales.smutny
    a) on někdo přímo vyzýval k tomu, aby lidi neposílali peníze? Pokud vím, nejblíž k tomu měl Kuchera a i ten tak daleko nezašel.
    b) to není sabotování, z velké části je to právě o povaze Kickstarteru, tedy daru (protože to není ani investice) k tomu projektu. Sabotování by to bylo v případě, kdy mu někdo přijde do kanclu a rozmlátí počítače, vymaže data atd :)
  • IMHO většina tvůrčích lidí je sociálně více či méně "nepoužitelných." Kdyby se měl bojkotovat každý tvůrce který se chová jako vůl, byl by to parádně dlouhý seznam s přemnoha klasiky. Po ovoci poznáš je, ne podle toho jak rostou.

    Reakci třeba v diskusi, polemiku v článku či v FC samozřejmě chápu, výzvy k "sabotování" práce ne. Ale samozřejmě, pokud někdo má takovou potřebu... ale pak se pro mne stává nerozlišitelným od toho koho kritizuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit