Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle prostě musím jako reagovat :D .Pane Grygare nepřeháníte to už stím hejtováním? Taky nemám rád COD a medal ,ale očividně vy prostě nemáte FPS žánr rád vůbec takže bych vám fakt zakázal tyhle hry recenzovat.Pan Smutný měl na vás dobrý připomínky na který jste nedokázal smysluplně argumentovat. ,Za posledních 10 let nebo kolik jste říkal vyšlo plno FPS co přineslo něco nového a nebo minimálně to byli kvalitní FPS tituly.Jmenovitě: HL2,L4D,Borderlands2,Metro serie,Stalker,Far cry 3,Day Z,Bioshock serie a bylo by toho ještě spousty(a vím o čem mluvím protože já jsem taky začínal na doomoj,Hidden and Dangerous atd..).Takže za to že dědkovatíte a na FPS žánr koukáte s nostalgickýma brýlema za to fakt FPSka nemůžou.Přece jenom bych si na taková vyjádření dával pozor,přece nemluvíte doma ke kamarádům ale mluvíte ke komunitě která má FPS ráda :) Tu vaší recenzi na Metro Last light jsem rozdejchával dlouho.Neberte to špatně ,ale dejte se dohromady chlape
    *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=JOHyD49DaeA

    fps zmorfovaly v mms... (pominuli puvodni vyznam, klidne by to mohlo bejt monster mega schit)

    kazdej rozumnej clovek se musi pravem obavat, a co horsiho nam muze jeste nachystat next-de-gen? *6*
  • To bylo na toho blázna nad tímto příspěvkem samozřejmě.
  • A to s tou AI myslíš vážně? Ty to budeš mít v hlavě dobře vyhrabany :)
  • Tvé tragikomické přirovnání k filmům je zcestné.
  • zjisti si neco o vyvoji spisovnyho jazyka a s hruzou zjistis, ze to ma nejbliz k nakymu moravskymu nareci... (proste se jim tenkrat hovorova cestina nezdala dost cool, tak to klasicky po intossky zkusily zmenit v neco vznesenejsiho)

    mne jako cechovi cestina nevadi, jsem pro vyhejbat se moravismus jak to jen jde *5*
  • anfauglir.carcharoth
    :D dobrá práce kluci :D vždycky si vás rád poslechnu...
  • Tak ohledně tý AI z tebou fakt neslohlasi, když AI je tupá tak hra ztrácí v hratelnosti docela dost, a´t už se jedna o AI spoluhráčů nebo nepřátel.
  • a kam sa posunul film??? To čo si vymenoval je len forma, obsah je podstatný a mení sa a hry sa vyvíjajú práveže radikálnejšie ako iné média.

    To čo si imho vymenoval platí pre AAA blokbastery ako Call of Duty a BF3 = čo sú vo filme synonymá Transformerov a Ramba. Tak nechápem, čo by si chcel. Koridor, cut scény sú pravé kvôli filmovému zážitku, inak sa to nedá docieliť žiaľ.

    AI musí byť tupá, keby nie, hra by sa nedal hrať. A okrem toho to nie je pravda.
  • Jinak Grygar v těch střílečkách má pravdu, vím přesně jak to myslel, dnes po 20ti letech se ten žánr prakticky nikam neposunul... naopak... jeden příklad za všechnny - "vraťte se prosím do bojové zóny 10, 9, 8, 7 ... wtf ? - dál koridory, cut scény... hráč prakticky ztrácí invenci v té hře .. je jak na vodítku , další věc třeba AI .. kde to jsme ? Pořád tupá jako před 20ti lety s tím rozdílem, že tenkrát to bylo jedno víceméně, nebyl na to ani HW, ale dnes ?? A to se navíc bavím v rámci PC, na páčkovačích s jejich autoaimama to je totálně zabité ...

    A tohle, tohle je prostě .... http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU
  • Thorar
    Na debatu o feminismu a zobrazovani zen ve hrach to nemělo.
  • Ještě chvíli mluvte jak přihlouplí čecháčci a vypínám.. slova typu "slejzat" opravdu odmítám poslouchat :)
  • najlepší bol ten telefonát o slovných parazitoch, ale pravdu povediac som si to ani nevšimol a ani potom čo to povedal...holt počutie všetkých Fight Clubov, tie s Drdom a Vávrom i viackrát zanechalo jako stopy...
  • Stačilo málo a už mohla bejt bitka Smutný vs. Grygar. Tak málo. Snad jindy. x(
  • Nejlepší pravidlo ever! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit