Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorn1991
    Jako průměrné hodnocení se v dnešní době bere 7/10, 5/10 znamená slušný podprůměr, tak je to dnes bohužel nastavené. Když zůstanu u vašeho typu hodnocení, tak pod 7/10 Beyond nemůže dostat. Pokud je ta hra prázdná slupka, tak co je pak Fifa 2014 a ještě se známkou 8/10? Naneštěstí pro mě, známky těchto dvou her nemohu rozdýchat a k uvedeným důvodům, proč má Beyond 5/10, se raději nebudu ani vyjadřovat. Nečekal jsem, že jako PC hráč, který používá jen kolegovo konzoli, většinou jen kvůli práci, budu někdy bránit konzolovou hru, ale musel jsem to ze sebe alespoň ve slušné a zkrácené verzi dostat.
    • C-BEAM
      ...
    • Kydy Sony fanboye, kterej si predstavoival 10/10
      • Thorn1991
        Tak to tě zklamu, konzoli nevlastním a už vůbec nefandím Sony. Ale dobře že jsi upozornil, žes to vlastně vůbec nehrál :)
        • To může říct každej.
    • michelangelo
      Tohle je ucebnicovej priklad, proc by ciselny hodoceni meli zmizet, jinak se lidem oci skrz texty recenzi neotevrou, respektive neprestanou se srovnavat uplne jiny herni vesmiry mezi sebou. Nejde vsechno merit stejnym metrem .)
      • Vůbec hodnocení je dobré jako filtr odpadu od průměrné hry. Dej si ruku na srdce a řekni mi kolik her s hodnocením 6 a níže si kdy hrál a bavili tě? Já nemám čas ani hrát všechny hry, co bych chtěl s hodnocením 8 a výše a natož zabývat se naprostým průměrem. A nebojím se, že by mi nějaká dobrá hra unikla, protože spíš se stává, že vychvalovaná hra do nebes tě vůbec nebaví než naopak..
        • Jako filtr odpadu to taky úplně nefunguje, jak na konci naznačuješ sám. Co když dobrá hra dostane třeba právě těch 6, protože recenzent zrovna spěchal a neměl náladu, nebo mu nesedl žánr, takže s tím byl rychle hotov. Přitom to může být hra, který by se tobě líbila a přišla ti lepší než nějaká ta vychvalovaná akční volovina za 8.
      • Thorn1991
        Zvlášť u games bych číselné hodnocení opravdu zrušil. Je mi jedno, že jsou to různé hry, ale dát Fifě 8/10, když je rok od roku blbější a blbější. Pravděpodobně nikdo z vás Beyond ani nehrál. Ani náhodou to není jen průměrná hra.
        • bobsh
          Řeknu ti to asi takhle - FIFA je podle tvýho názoru rok od roku blbější a blbější, podle názoru recenzenta si zaslouží 8/10. Zkus mi vysvětlit, proč by tvuj názor měl bejt platnější a ten recenzentův špatnej. Beyond teď záměrně vynechávam, nehrál jsem a ani mě ta hra moc nezajímá.
          • zdeeneek
            Hlavne bych rekl, ze tu fifu ani nehral a hodnoti jen podle obrazku a nejakyho videa, z kterych to muze vypadat, ze tam zadny posun nenastal. Ja si fifu puvodne ani kupovat nechtel, ale po zahrani dema jsem ji nakonec koupil - muzu rict, ze sice graficky se to moc nezmenilo (x360), ale hratelnostne tam posun je (k lepsimu).
            • Thorn1991
              Možná byste řekli, že jsem fifu 2014 nehrál, ale bohužel, opak je pravdou. Ano, fifa má možná lepší hratelnost, ale to i do formule 1 2013 přidali více obsahu a hodnocení dostala nižší. A neprskám, jen vyjadřuji svůj názor, což byste také měli respektovat, že? Rozhodně se k této diskuzi již nebudu vyjadřovat, ale svůj názor na tyto dvě recenze jsem měl potřebu napsat. Děkuji za veškeré názory a tímto v této nesmyslné diskuzi, kterou jsem bohužel založil, končím. Přeji pěkný den
            • bobsh
              Mě zas podle dema 14 sedí FIFA13 víc, ta 14 je na mě moc rychlá a frenetická (věřim, že kdybych měl plnou a moh si nastavit rychlost hry, tak bych si rád zvyk). Ale jde mi hlavně o to, jak tady kolega prská že když to neni stejný jako jeho názor, tak je to špatně
        • GlaDOS
          Tak znovu. 5 je průměr, 7 nadprůměr. Jen ty největší weby mají dostatečně velké prostředky, aby mohly recenzovat velké množství her. Ale i tak nerecenzují všechny. Tudíž si vybírají a pak se dá očekávat, že ty horší hry odfiltrují, tudíž se v recenzích nejčastěji opakují čísla mezi 5-10 s normálním rozdělením. Na té první části je pak průměr 7, ale to neznamená, že hry z druhé části stupnice neexistují. To, že tu FIFA dostala 8/10 znamená asi tolik, že Amnesia: A Machine For Pigs tu byla v recenzi trochu zadupána a dostala 6/10, zatímco já ji na svém webu dal 8/10.
          • Thorn1991
            O to mi jde, dobrá hra získá chabé hodnocení a každý rok stejný sranec dostane o dost vyšší.
    • VonHayek
      (aritmetický) průměr NENÍ medián
    • BoB.2
      Mam to na YouTube jako serial na pokračovaní a zatím dobrý. *2*
      • To vyslo v cestine?
      • nekromant33
        Proto mě vyhovuje hodnocení v Levelu. Sice je to v zásadě taky hodnocení na 5 pomyslnejch čísel, ale už jen tím, že je vyjádřeno slovně, tak je mi jasný, že u dvou her které dostanou maximální hodnocení (tedy nářez) nejsou stejně dobré. Jak tady omílá srovnání s fifou, tak je to dost mimo. Nemůžete srovnávat hru z jiného žánru a která to hodnocení dostane na úplně jiných základech než Beyond.
      • Ronox
        Souhlas. Hlavně už to není jako dřív, kdy vyšlo pár her ročně a tak se stíhalo recenzovat všechno. Od braku po pecky. Za tu dobu se už většina velkých studií naučila recept jak neudělat brak pro většinu casual hráčů. Dobrej příklad je Call of Duty. Většina HC a oldschool hráčů to hejtuje co to jde jenže v dnešním herním průmyslu mluví hlavně čísla a bohužel výdělky jsou proti nám. Až se toho přejí i tahle cílovka a prodeje budou rapidně klesat, tak se možná něco změní. Oni teď určují směr tupých, naskriptovaných Michael Fuucking Bay stříleček, protože jim to "herní" obec kupuje. Žánry se budou furt vyvíjet ať už k horšímu nebo lepšímu. Záleží na kupní síle.
      • taky si myslim, ze absolutni brak se recenzuje jen nestastnou nahodou (kdyz omylem propadne sitem), proto je prumerna udelovana znamka vys nez prumer na stupnici, kdyby se recenzovalo vsechno, tak by beyondisti byli nakonec jeste s 5 spokojeni (by videli, ze jsou i horsi a dokonce podstatne horsi hry)
    • ja bych nehry vubec nerecenzoval a byl by klid

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit