Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.amk.cool/images/articles/default/1484-1391971497.gif

    Drda by mel (skoro) radost.
  • KONEČNĚ PO DLOUHÉÉ DOBĚ DRDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    Akorát teda jsem byl zklamán,když Vávra vs Drda souboj neproběhnul,čekal jsem nějakou dobrou výměnu názorů a prd *9* Takže je lepší je vidět separátně asi *4*
  • Keyz
    Super díl. Jen, tak dál :)

    Jen bych pro příště více vychytal ten přesun lidí. Trvá to dlouho i když již jsou fyzicky ve stejné místnosti.
  • risa2000
    Díky za podcast. Po posledních dvou podcastech už jsem pomalu ztrácel naději, že se někdy vrátíte ke hrám a hráčům a tomu, co mě bavilo. Poslouchal jsem audio verzi, a musím říct, že pro mě byl překvapivě nejlepší host Petr Bulíř. Naopak mě zklamal Dan, hlavně tím, že věnoval dost času aféře, která si myslím, že za to nestojí. Užil jsem si i Karla s Honzou a Lukáše (kdyby toho ale řekl trochu víc, tak by to nevadilo). Adam a Miloš působili trochu jako do počtu, ale chápu, že v takové sestavě je těžké se zviditelnit. Škoda, že jste nevěnovali nějaký čas třeba historii FC (nebo případně i hPodu). Pokud by tohle měla být reklama na díly příští, tak se zase začínám těšit.
    • Mě GamerGate velmi zajímá. Dan se pere za správnou věc.
  • SalemCZ
    Co si Drda myslí o Realu Madrid kterému se říká Bílý balet?
    • no pokud maji hoši ve sprchách mejdla po pravé straně těl nad hlavama, tak asi jen to nejlepší
  • Konečně příjde i Vávra, no to je to správné jubileum. *3*
  • Chim
    Živý přenos asi nestíhám, ale záznam si s touhle sestavou vychutnám.

    Jo a velká gratulace k druhé stovce.
  • To vypadá na docela slibné složení diskutujících, aby byl "expendables" tým kompletní tak zbývá pouze Vasek Rybář, ale ten je pokud dobře vím někde v américe.
    • s.hih
      ještě Fuka chybí, píšu si nepřítomen
  • Kolik Perniku ste sprašili pri nakrucani ? *3*
  • No to je teda paradna zostava. Klobuk dole. Este Rybka chyba :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit