Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ináč teraz som celý ten podcast dopozeral/dopočúval a ku koncu to bolo lepšie a lepšie ako postupne prišiel drda, hviezdnymuž a vávra. No proste bolo to skvelé, dík. Mohlo to byť kľudne aj dlhšie, napr. by som bol zvedavý aký má názor vávra na také hry ako nový wolfenstein, south park hra ale aj watch dogs a čo si myslí o GTA V na pc, že vychádza až na budúci rok...škoda, že som podcasť nezastihol na živo, by som sa ho to skúsil spýtať.
  • drda vsechno zmrda. Rusivej element.
  • Libilo se mi, jak se i v realu ukazalo to, o cem Vavra mluvil a kdyz mel Grygar sanci sirit mezi lidi lasku a porozumneni, tak radsi zmizel jak para nad hrncem.
    • Keyz
      Zbytečně by to zabředlo do sra*ek. Tohle byla dobrá oslava.

      K čemu tam vytahovat sociální, politické a další věci co nesouvisí s hrami? Vávra třeba mluví o jiných hrách mimo téma ale pořád to je okolo her. I ten gamergate byl okolo her a herních novinářů a ne o nějaké osobě. Lepší jak při každém náznaku nějaké nespravedlnosti z toho dělat téma v pořadu pro hry. To opravdu potěší. *11*
      • alladjex
        Souhlas. Do dvoustovky by to moc nesedlo.
  • jak tam ten v bilym svetru zacal spoilovat, tak sem pretocil az na misto, kde uz nebyl ... nenecham si kazit hry nejakym umachrovancem ... jinak supr debata, ten oklestenej zbytek co sem videl stal za to ;)
    • "Ten v bílém svetru" byl šéfem Levelu, ještě než se používaly výrazy jako spojlovat, hejtovat a patrně v době, kdy vy jste tahal kačera.
      • tak jestli je mu nejak k 60ti tak bych to chapal a mohl sem kacera tahat, ikdyz pamatuju jak sem si koupil prvni excalibur, jak zacal level i score vychazet a uz jsem mel skolni dochazku za sebou ... nebo snad nejaka byvala funkce opravnuje nekoho takhle dost amatersky a rozmachle vyspoilerovat co se mu za chce ? z pozice nekoho/cehokoli byvaleho ? to je mi argument ..
  • Vavra.... toho snad nema cenu ani komentovat
  • nemluvit s plnou hubou prosim, fuj. Jinak jsem se mrkl na vavru, zbytek nezajem ztratit 2 hodiny. Vavra nemele trapny fory- nesnazi se byt furt vtipnej. Je proste dobrej typek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit