Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posaďte mezi Karla a Dana Lukáše a bude to perfektní Fight Club *1*
  • giacobraza23
    Zdar.. Predevsim tolik lidi si pralo aby bol Drda s Danem v podkastu a povedlo se.. Nicmene nemuzu se zbavit pocitu ze duvod proc tomu tak dosud nebilo je.. ze ti dva se proste asi moc nemej v lasce.. prislo mi to docela divny a asi jsme za ty leta o nic neprisli.. Jinak pohoda *5*
  • Robotron3
    Tak to si asi po roce pustim Fight Club. Teď už si čas udělám, když je taková sestava! A gratulace k jubileu *4*
  • Gamergate je podle mne ptakovina, proc s tim stracet cas a pan Vavra se vyjadruje dost ostre o hrach ktere nedohral.

    Tak, jenom sem to chtel ze sebe vypustit, jinak zajimavy podcast.
  • Mato1987
    No Rybka no fun :( ale aspoň tam bude Vávra.
    Škoda, že ste si nepozvali aj Codra alebo Fridricha, ale tí sa asi teraz venujú inému odvetiu než sú hry
    • Ronox
      Lukáš to má trochu z ruky :D
      • Mato1987
        je mi to jasné, ale len tak na skok cez veľký čínsky múr by to zato aspoň raz stálo :D
    • rybka zaslouzi celej dil jen pro sebe
  • Jack1947
    Výborná 200ka, jak hosti tak i názory a to Vávrovo by se mělo vytesat do kamene. Drda taky nezklamal. Přeji dalších minimálně podobně povedených 400ovek. *5*
  • Uz ten fanatik sepsal deset tisic duvodu proc je Skyrim spatna vec?
    • alladjex
      Kdy sem videl DV poporvé, tak sem naprosto nechápal "vo co go". Neznal sem ho a nechápal co je to za psychopata. ;] Ale časem se pochopil, že třeba Lukáš Grygar je v podstatě podobně nesmiřitelný týpek, který to ale zpočátku líp maskuje ;] Oba sou to podle mě hodně chytrý kucí, akorát radikální a člověk musí hodně filtrovat, co povídají. A s tím Skyrimem bych si to nebral. Já ho mám taky rád ;]

      Je ale fakt, že to dobře reflektuje často extrémní postoj hráčů. Hru miluji a bráním zuby nechty, hru nesnáším a hateuju zuby nechty. Stačí se mrknout na diskuze při zmínce o Dark Souls. Přitom je to poslední leta naprostá bomba z čeho všeho si můžu vybírat. Spousta žánrů, která se dlouho neobjevovala se znova vrací ...

      ... teda kam já sem se to v tej úvaze dostal? ;]
  • Zemla
    Cus bol by problem spravit fightclub podcast pre iOS tak aby tam bolo namiesto audia video? :)
  • Jack1947
    Chtěl bych říct že ač nereálné tak častěji tyhle hosti, třeba k tomu ještě Rybku, i když ten asi hned tak nepříjde nebo jo? Bylo by brý.
  • Nj, ja budem niekde na ceste z prace ked to zacne, ale uvidim aka bude cesta a mozno este nejaku cast stihnem aj live :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit