Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Myslím, že ten začátek Petr trochu přehnal. Ano, Dana je potřeba trochu usměrňovat, ale být na svého host nabroušený od prvního slova je trochu síla. Ta snaha být v opozici za každou cenu (viz. debata o hodnotě firmy) byla někdy až moc okatá. Jinak ale super díl, děkuji za zodpovězení otázek a snad se vám podaří dostat do pořadu i další chlapce z Warhorse *3* *3*
  • No bolo to celkom zaujimave len ako to tu uz bolo viac krat spomenute p. Polacek sa choval ako male decko a nie redaktor. Moze mat nazor aky chce, nech aj nesuhlasi ale ten jazykovy prejav bol vyslovene ubohy. Fakt by ma zaujimalo ci ma taky prejav aj ked robil rozhovory v LA zo zahranicnymi vyvojarmi. Tiez kadzde druhe slovo bolo urcite shit, fuck, a podobne ze ? Vavrovy trochu stupa slava do hlavy, na druhu stranu je fakt ze v mnohych veciach ma pravdu a vela krat dopadnu tak ako tvrdi. A tak isto si priznamje ze doba ked novinari v odbornych casopisoch boli prevazne aj odbornici v danej oblasti v ktorej aj pracovali, novinarcinu mali ako bokovku alebo pre zabavu, su davno prec. Dnes je velka vecsina novinarov len hrba teoretikov bez skusenosti z praxe. Netvrdim ze nemoze byt dobry novinar bez toho aby aj nerobil to o com pise, ale vecsinou bude len teoretizovat a pisat o pocitoch.
  • Cely cas som mal pocit ze Dan je furt nasraty, nepozna zabavu ale na konci ako rozpraval tu prihodu tak to bol ako iny clovek :D.
  • fallanga
    Mě se právě líbí, že tam dali Poláčka. Díky němu a Vávrovi to byl ten správný Fight Club.
  • fallanga
    Nechci říkat, že klasický FC je nudný, rád se na něj dívám a bavím se při tom, ale tohle byl po dlouhé době ten pravý fight club. Vávra vs Poláček, nádhera.
  • Kde je prosím vás ten strašně dlouhej dotazník o Kindome Come? Hodil by sem někdo hodnej odkaz? Nemůžu to najít *15*
  • celoush
    Geralt říkal, že už tam nejsou.
  • Vávra vždycky, Poláček se choval jako uraženej harant jenom včera, asi se od Dana nakazil jak seděl vedle něj
  • Nastastie Petr ho zbrzdil hned na zaciatku, takze tentokrat to bolo viacmenej v pohode.
  • ak to bol povodne hardcore programator z 80 rokov, tak tam musel byt nejaky abstak za kodovanim *1*
  • To je Dan Vávra vždycky takhle nepříjemnej? I Todd Howard má příjemnější vystupování. *13*
  • A taky mají v kanálech topivce?
  • Zrzzek
    Pořádný Fight Club! 234. díl byl dost nudnej - Dobrovský řekne téma, každej si odmele něco, hlavně ať už je konec... V tomhle díle spolu kucí nesouhlasili a rozvedla se nějaká + - smysluplná debata... Hlavní je, že ty 2 hodiny byly zábavný... Jen tak dál!
  • nekdo kdo neco vi o islamu ? treba Dr. Bill Warner ?
  • Nevím, školy nemám, ale mohl by se Petr vyjadřovat aspoň trochu na úrovni, jasně, je to fight club, ale říkat za každým slovem vole... kolik je mu let, netuším, ale jak kdybych poslouchal v tramvaji mlet pantem puboše. Taky mi připadá jak jeden můj kámoš, kterej je proslulej tím, že musí bejt pořád a v každý situaci a rozhovoru v opozici, když mu řeknu, že lejno smrdí, začne mě skálopevně přesvědčovat o opaku, jen aby náhodou se mnou nemusel souhlasit. *1* "hodnota vole firmy není vole daná vole akciema vole"..."jo a čím je teda daná?"...."éééééé" *15*
  • ale smejki je sekretářka, to se nepočítá
  • Nevím, jestli si "pisálek" může dovolit argumentovat o pravdivosti historek o geniálním CEO něčím, co by mělo větší hodnotu oproti game designérovi... Neříkám, že to není možné, ale v tomto případě mi přijde, že je Vávra v bližším kontaktu s realitou...
  • sleepless
    Dana jsme pozvali, neni to zadny egomaniak. Samozrejme zkusime pozvat i Viktora Bocana, Martina Klimu a jejich kolegy. Jen ne kazdy muze, nebo chce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit