Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Díky :-)
  • Erien
    http://www.jenkrabice.cz Prodej krabic s kompletním balením, ale bez samotné hry.
  • Thorar
    Jaký obchod? Nemuzu nic takoveho najit, zajima me to.
  • Slo by, aby do Fight Clubu chodili lide, co hraji hry a pisou na games recenze misto lidi, ktere hry vlastne uz ani nebavi a svoje nazory na ne si vytvari, podle toho co si kde precetli? Samozrejme trosku prehanim (ale ne zas tak moc), ale ta nechut je naprosto hmatatelna. Nemluve o tom arogantnim preziravem postoji vuci svym ctenarum, at uz jsou jejich dotazy stupidni sebe vice. Chtelo by to vice profesionality anebo zmenit praci. Kdyby neco podobneho predvedli zahranicni novinari, ctenari je uplne roznesou na kopytech. Nastesti i mame alternativu. Schvalne jsem si pro srovnani pustil posledni podcast hrej.cz a ten rozdil je nebetycny. Z nich je to nadseni a zajem o hry citit z kazdeho slova, co reknou. Co se tyce dotazu, i kdyz sem tam mate pocit, ze jim sem tam nejaka otazka neprijde zrovna chytra, porad slusne odpovi. Porad si totiz uvedomuji, ze tu jsou hlavne diky svym ctenarum. Autory games jsem mel dycky rad, a o to vice me mrzi, kam to vsechno speje.
  • myslím, že ten DOTAZ na to, zda máte rádi magiky, měl být spjatý s tím, že minulý týden (29.7) vyšla na netu free2play hra Magic duels: Origins , která si slibuje velkou hráčskou základnu (třeba i na úkor Hearthstone).
    Btw. mohli byste na to napsat recenzi
  • Erien
    Nepřišlo mi že by to bylo nějak extremně neslušné, navíc dokonce mu na ten dotaz i docela dost odpověděli. Pokud teda myslíme ten samej, jak u něj Pavel říkal, že to už řešili milionkrát. To byl dotaz na vysněnou hru. Myslím spíš, že částečný řešení, by se nabízelo v tom, vybrat ty opravdu co se nejvíc opakují, udělat na webu nějakou rubriku, kde by se k těm dotazům redaktoři vyjádřili písemně. Něco jako FAQ. Ani to by určitě nebylo 100% řešení, ale mohlo by to výrazně pomoct.
  • Tak ať se jim nevěnujou. Ale pokud se přesto rozhodnou je přečíst, má tazatel právo jednak na slušnou prezentaci dotazu a jednak na slušnou odpověď. Toť vše.
  • Erien
    Oni mají velmi omezený čas (na dotazy to bývá tak 30-45 minut) a jak říkal Pavel jsou tam dotazy, které se neustále opakují. Kdyby se měli věnovat jim, tak pak se nedostane na ty ostatní. Srovnávat to s infocentrem v muzeu, to je trochu mimo. Pokud to někdo sleduje až teď bohužel, ale oni nemůžou každej Fight Club říkat, co je jejich nejoblíbenější hra atd. Jak by k tomu přišel pravidelný posluchač, aby každej týden slyšel, odpovídat na stejný otázky a zazdít tak ty nové. Jen proto že se začal zrovna dneska někdo dívat. Myslím, že si sám nedovedeš představit, kolik těch opakovaných dotazů je.
  • Erien
    Jak jste se bavili o tom zda budou, nebo nebudou časem existovat kamenné prodejny a prodeje krabiček. Stačí se podívat na ten obchod, co prodává jen prázdné original krabice a lidi to kupují. To mluví docela za vše.
  • Vojta_Ilavsky
    Příteli, tohle je čistě dobrovolný. Tady se můžeš odstěhovat na jinej web, kdykoliv. Když jim to tolik vadí, ať napíšou do redakce, konstruktivní kritiku si k srdci vezmou. Hejt umí každej.
  • Ne, není nikdy trefná.

    Nelíbí se vám naše vláda? Neradi platíte daně? Ne? Tak co tu děláte? Nikdo vás tu nedrží.... Chápete princip?

    Chorý mozky budou arogantně klikat na nesouhlasím, ti kteří prozřeli až teď, mi dají za pravdu.
  • Ta poznámka na skladatele hudby (James Horner) moc vhodná nebyla. *7*
  • JD si to ty?
  • Kam se poděl karel drda?
  • Vojta_Ilavsky
    Já taky, ale ne v tomhle případě. Tady je trefná.
  • Ježiš z týhle argumentace bych vždycky zvracel
  • No, dvojka na trhu není XZone ani po tomto spojení ani ve snu. Proslýchá se, že tržby gamingu má Alza /konzole, hry přísluško/ zhruba na 2,5 násobku /bez DPH/ obou zmíněných subjektů.
  • Jo ty podcasty s Vávrou mi vždycky přišli nejlepší :)

    Ono je to i tím, že je ten člověk pořád na něco nasranej a to se prostě neoposlouchá :D
  • Ono debilné dotazy budú vždy, redaktor má vybrať tie múdre a čo za niečo stoja, takže hladajme chybu na správnom mieste..
  • humanitárne bombardovanie v rámci NATO a USSA je dneska bežná vec..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit