Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomíka nesnáším ode dne, kdy se objevil na české herní scéně, tak jsem se na ten jeho pořad chtěl mrknout. Při druhé 15 sekundové reklamě před začátkem pořadu, která nešla přeskočit, jsem znechuceně vypnul prohlížeč. Tomík nezklamal, otrávil mě a ještě se ani neobjevil.
  • MARTASLJ19
    Aleš ako jediný v aktuálnym Fight Clubu dokázal, že je skutočný fanúšik prvej Mafie(za to preňho palec nahoru). Zbytok ľudí, nikoliv.
  • jeanczarny
    Snad jediná survival hra co už vyšla a není v early acces je Don't Starve
  • To počkaj. Isto bude mať v zálohe ešte aj nejaké záludnosti ako: musíš ju dohrať len na WiiU a len pomocou K+M, a až potom s ním môžeš nesúhlasiť *3*.
  • Wau, jsem nevedel ze nemuzu rict ze se mi neliba hra kdyz jsem ji nedohral. Diky za info *1* Hru hral dost dlouho, muze rict jestli se mu libi nebo ne. Nevim co na tom nechapes?
  • The_Troll
    To je vážne ťažké byť jediný troll medzi samými hatermi. Píšte normálnejšie do tých diskusií, kto to má potom troliť - berte trocha ohľad, ľudkovia...
  • corfer
    Nehledě na to, že redaktory magazínu by mělo vyloženě těšit, že o ně čtenáři projevují zájem. Že jsou pro někoho autority, by jim mělo v prvé řadě odpovědět na otázku, proč se ti lidé tak blbě ptají...
  • Máš problém s chápáním psaného textu? Píšu snad někde, že mě nutil? V upoutávkách na pořad vyhlašovali, že to bude nový herní pořad. To, co se z toho vyklubalo o tom raději nemluvit, to nemá s herním pořadem nic společného. Podvedl mě a okradl o čas.
  • On te na to donutil koukat? Nebo jak te okradl?
  • Jen to ne proboha. Nic horšího jsem v tv snad ještě neviděl. Jestli někdy potkám Zvelebila, vymlátím z něho prachy za těch deset minut života, co mi tím ukradl.
  • bohuzel *7*
  • Mart9
    Ještě stále vysílají Hrajeme s mAlim?
  • už ani u Fukušimy si prý nemusí svítit na noční chcaní
  • Přesně tak, přesně tak.. zastavte ta zverstva, zastavte fight club.. od příště pěkně multi-kulti hyperk-koretktní debatu.. berte ohled na Jacka, proboha!!!
  • Měli by se spojit s pořadem Hrajeme s Alim, Fight Clubu by to dodalo takovou tu mladou jiskru a Alimu zase dávku profesionality, mueheheheh *1*
  • Mart9
    Teda tady je zase kritiky, už se těším, až si to taky poslechnu, abych se k tomu mohl vyjádřit.
  • Není to tak černobílé, ale je pravda, že by se tazatel měl nejméně 3x zamyslet, jestli ty jeho otázky vůbec za něco stojí, žééé bando legrandóó..

    Nicméně, předdotazová část byla vynikající! *3*
  • Prvně by se měli zamyslet čtenáři a neptat se na naprostý kraviny. Pokud je dotaz dobrej tak se mu věnujou dostatečně.
  • Radkaa
    Když vás to nebaví, tak to nedělejte. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit