Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdar bando legrando.. dneska vás převelice chválím za dotazovou část! *3*
  • up_er
    Pavel svuj vztah k Morave radsi ani nevyjadril...dekujeme
    • jeanczarny
      Já jen čekal, až někdo z nich řekne, že se o zahraniční politiku nezajímá.
  • ..dnešní fight club mi přišel naopak strašně příjemnej, takovej gaučovskej než popsal první komentář Alex (ohledně připravovaných témat) proč?. Miluju tyhle fight cluby, nepřipravený. David Ryneš tam tak přeci i přišel! tak+. Martin s Petrem tam tak choděj skoro furt. A Pavel? kontroluje aby mu pásek neulít ;)
  • Vojta_Ilavsky
    Ryneš má dobrý fousy.
  • Alex81
    Mám čím dál větší pocit, že už jste hodně vyhořelí z těch Fight Club. Což se ani nedivím, přeci jen tejden co tejden dělat +- 100min. relaci je dost zápřah.
    Zvláště když je to jen "bokovka", a je vidět, že je to pro vás často jak chodit do kolbenky na šichtu. Nebylo by lepší z toho udělat měsíčník, mít víc času na výběr zajímavých témat, být odpočatější? I těch dotazu, co stojí za odpovídaní by se sešlo více.
    • Osobne jsem si vetsinu fight clubu uzil.. a neco se tam dozvedel.. ne vzdy jsou temata zajimavy treba pro me, ale jsou treba zajimave pro ostatni... ale i tak me to podani vetsinou bavi
    • Mart9
      NE. Každý týden potřebuju svou pravidelnou dávku Fight Clubu. Ať je blbej nebo dobrej, kromě hpodu už pak u práce není co poslouchat. Minulej týden FC nebyl a fakt jsem to nesl hodně špatně.
      • Tak to je hodně smutnej život
        • Mart9
          Proč myslíš?
      • Zrzzek
        jojo, lepší špatnej fight club, než žádnej fight club *1*
    • Naprostý souhlas.
    • pb_historic
      já bych to tak neviděl, prostě profesionální rutina...
  • Doufam, že si host z Novinek přivedl i neějake sdiskutery z Novinek, aby vam ukazali, jak maji vypadat diskuze pod clanky...
    • Může za to Kalousek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit