Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1 milion a 400 tisic odberatelov dvaja cr sr minecraft sedliaci?? To vobec nesedi. V zivote som o nich nepocul. Stavim sa ze polka z toho su nejake fake odberatelske ucty. Aj mne jedneho casu ponukali na fb strankach generovanie lajkov za peniaze dokonca len cisto zo sr a cr regionu
    • 95% deti jsou ovecky, jeden neco vychvali a zbytek to musi taky hned videt
      • TheGGG
        přesně obráceně to platí i pro hipstery.
        • coz ale nevysvetluje, proc maj tolik subscriberu *5*
          • TheGGG
            protože asi jsou zde lidi kteří je sledují. Žádný sionistický komp(l)ot za tím není.
    • nightborne
      Třeba na Freelanceru si můžeš zaplatit lajků/odběrů kolik chceš, funguje na to mraky společností v Indii, Bangladéši a tak. Neříkám, že je to zrovna tenhle případ, ale existuje to.
  • Prasaak
    ,, ...že Ti ty zhlédnutí generují takový počet zhlédnutí... "
    Po této explosi intelektu, mi bylo jasné, že se v této plodné diskusi nebudu chytat.
    Leč chápu, že bylo nutné zajistit jistý konverzační konsensus.
    P.S. Humor současných jůtůbrů je stoprocentně kompatibilní s humorem TV Nova.
    P.P.S. #veskrnuznakazdej #takysenenicimchlubit
  • Prasaak
    Šajse, špatně odeslaná reakce. Soráčvoleomlouvámse.
  • Me paradoxne prijde jirka v pohode, sice je to sebestrednej egoista, ale aspon to o sobe vi a priznava to. Stejne jako si uvedomuje ze jeho tvorba cili na 10lete, ale nikdo vas nenuti cumet na jeho videa z minecraftu.
    Navic to je normalni kluk co hral hry i predtim nez ho to zacalo zivit a kdyz mluvil o alienovi tak se ukazalo ze u toho i premysli.
    Takova baty nehraje hry dodnes ale presto je opakovane zvana do poradech o hrach ... kdyz nekdo pracuje v hernim prumyslu tak to bohuzel neznamena za hraje nebo ze hram rozumi.
  • oVer9000
    Ono je hrozně snadné odsoudit celý youtube a všechny youtubery, a všechno nový a všechno jiný, a že jsou ve fight clubu holky a bla blá... známe. :) Jsem rád že kluci z games zkusili něco novýho. Opravdu. Nový lidi, nová parta, nový styl. Říká se tomu inovace. Ale upřímně ten Jirka Král přesně představuje ten typ youtubera, který představuje přesně to, co tu říká mnoho lidí - hloupá neinovativní zábava bez nápadu a připadalo mi že má trochu víc ego. Pavel je pro mě hero a fakt se mi nelíbilo jak byl Jirka Král drzý.
    Nicméně ovšem! Opravdu prosím neházejte všechny do škatulky youtuber, nebo "dělá youtube". Však i Fight Club jako takový je vlastně youtube pořad. A youtube má spousty inovativní a super youtuberů i v čechách. Vemte si Vojtu Paula a jeho GTA 2 live! Takže zas to tak nehaňte. + k tématu, kdy to skončí a jestli s tim můžou hledat práci. Neskončí, tenhle typ práce a kultury bude růst a ano práci s tim sehnat můžou - je to víceméně médium, s youtubem mají smlouvu, pokud jsou dobří můžou se uplatnit ve filmu, marketingu, reklamě. Ale musí být dobří.. tim opět narážim na Krále.
    • Prasaak
      Nový(í) lidi, nová parta, nový styl. Říká se tomu inovace.
      /
      Říká se tomu z nouze ctnost.
    • S necim souhlasim, s necim zase ne. Rozepisovat se mi to nechce. Jelikoz chybi treti volba, tak se zdrzim hlasovani.
  • Příšerná doba! YT plné netalentovaných lidi, bez skillu, bez přednesu a profesionality kteří jsou za to placení a co hůř bráni na zřetel! Takže se pro dnešní generaci lidi stavá druhořadá tvorba standartem! A obecně divák jako takový ale i samotný hřáč si pomalu a jistě navyká na jakýsi kompromis. Jak jinak si vysvětlit produkty jako avatar, prometheus, terminator 5, hobbit... ale i ze sféry her jako např. hw zaostalost, 720p, 30fps, porty, assasin creed a modely dlouhodobých her obecně a jejich prodejnosti a můžete to stáhnout téměř na cokoliv! Vyrobky od apple, samsung, technika obecně, motorky auta, potraviny atp. Vše jen poukazuje na pokles selského rozumu, soudnosti, znalostí atd. V dnešní dobe je duležitější popíjení kávy, sdílení nesmyslů a sociálně uzavřený život. Doufám že jen začínám být příšerný PESimista a že se pletu!
    • TheGGG
      klasická stará konzerva ala novinky cz. Na YT je mnoho úžasných a skvělých bavičů a talentů s miliony subscriberů, stačí jen sledovat ty správné lidi. Odebírám tak 50 yutuberů a žádný z nich není uřvaný kiddos, jak říkám, stačí si jen vybrat. Podobně to platí i pro filmy, vyjmenoval jsi pár těch špatných za dlouhou dobu, ale fakt že vyšla i spousta kvalitních snímků úmyslně ignoruješ. navíc takový avatar rozhodně špatný film není. Tím co jsi napsal o hrách už jen dokazuješ, že jsi přestárlý zhrzený retrofil, který se nechytá a tak musí křečovitě hateovat vše co baví ostatní lidi. Vyšla a vyjde spousta skvělých her, viz witcher 3, nový MGS, bloodborne... Je toho spousta. Další totální nesmysl je kec o HW zastaralosti. Podle jakých měřítek to určuješ? Podle těch pár procent hráčů co mají počítače za 50 000? No a co ti vadí na dlouhých sériích, je snad věc každého člověka, co hraje a co ho baví a žádný snobský mravokárce co si myslí, že má patent nadávat ostatním do ofcí mu do toho nemůže mluvit. V tom moři her co vyjdou, se ten jeden Ass uplně ztratí. Ty ostatní kecy o špatných mobilech (kup si Nokia 3210), motorkách a autech (oboje se neustále zlepšuje), potravin (stačí nakupovat ve správných obchodech a správné produkty) jsou jen xsmíchu. Nic nepoukazuje na pokles selského rozumu, ale jen na to, že jsi zahořklý jak volič KSČM. BTW: co je špatnýho na popíjení kávy, to dělají lidi už pěknejch pár. Sdílení "nesmyslů" je taky jen subjektivní názor. Je vidět, jací lidé sem chodí, podle počtu liků co máš. Zahořklíci. *3*
    • apple bez jobse to jen sudla na miste, pomalu by si mohli zmenit motto na "think same"

      (uz to s nima vypada jak s konzolema, misto skutecny alternativy, jako byl v minulosti, je z toho jen dalsi znacka v rade jinych znacek)
  • Není špatně, že Pavel debatuje i s jinými lidmi, než s kluky z redakce (velice oceňuji pořady s developery), ale youtubery bych asi nechal jejich specifickému médiu.
    Na projevu toho chlapce k kšiltovce je jasně vidět, že jeho cílová skupina se minimálně věkově hodně míjí z už tak šílenou komunitou na těchto stránkách (a zcela jistě s čtenáři současného Levelu). :)
  • pavel dobrovský: "je mi tricet a pisu o hrach." tenhle pocit znam. chirurgem v 25 a taky se ptam co bude za par let *3* *5*
    • 6 rocne studium a 5 rocnu atestaciu si kde nechal? To si strednu skoncil v 11tich?
      • Co je na tom Sheldon Cooper taky dokončil střední v 11.
    • tímhle tempem s tebe za pár let bude nejspíš prezident zeměkoule *7*
  • Pro mě asi nejhorší Fight Club za poslední dobu! Ale tak trošku se to dalo čekat když jsem viděl Alžbětu - to je záruka toho, že úroveň debaty bude na úrovni náctiletých. A pak tam máme nějakýho youtubera? Co to jako je !? Kdyby byl aspoň nějak zábavnej budiš! Fight Clubu dávám tak 3/10 zato Pavel si zaslouží 10/10 že něco takovýho dokázal vydržet.
  • Toho youtubera jste si mohli odpustit, nekoukatelný s tímhle šaškem. A to jsem ještě slušný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit