Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V čase 15:55 se z toho stal nejlepší FC ever. Konečně někdo se stejným názorem na tu verbež co zapleveluje net.
  • Jack1947
    Tím nahoře kdo založil tohle pochvalné vlákno. *4*
  • corfer
    S kým?
  • Tak by mohl dávat nějaké živé vstupy přímo z bojů s uprchlíky *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jack1947
    Na druhou stranu už víme ským máme konečně tu čest *3*
  • No ty vole tady se nedá pracoval vole samá vymaštěná drzá chamrt vole.
  • jindra.veliky
    Rytmuse
  • jo ták, já myslel, že cena za kilo váhy je moc velká...
  • :D :D dobré
  • Všichni tady mluví o nějakém Králi, to si do podcastu pozvali Elvise?
  • Ne jenom tu uz nekolik let produkujes neuveritelne mnozstvi spamu a hatu, v posledni dobe si nebyl tak aktivni ale mas naspamovano dopredu takze porad zustavas na spici mistniho zebricku trotlu *1*
    Opakovane kritizujes lidi za to co sam delas v mnohe, vetsi mire ... Justin uz vyrostl a sousta devkz v Mexiku, ale ty si porad jak zasekla deska.
  • Škoda, že úplně nerozumím, cos tím chtěl říct. Asi na to nejsem ta pravá encyklopedie:) Ale pravdou je, že tento fight club se mi líbil, protože byl zábavný. Měl v sobě energii, kterou mu dodali hosté. A bylo fajn si poslechnout o těchto tématech. Podle mě tady nejde o nějaké generace, co je to za rozdíl 5 - 10 let, to není generace. A o věku to není. Je to o strachu před povrchností. Když se na ty čtyři povrchně podívám, vidím v pohodě kluka (Pavla), pak vystailovaného a trochu namachrovaného borce (Jirku), vystailovaného strašáka (Bety) a přirozeně hezkou holku (Baty). Pavel se svou normálností a přirozeností představuje serióznost, ty tři trochu hrají a mají se dost rádi a tím jako by na čele měli nálepku "Povrchní". Ale minimálně Jirka Král (kromě Pavla) mi přijde schopnej a taky osobnost. S holkama je to už slabší, ale zase aspoň změna:)
  • RedEagle
    :))
  • TheGGG
    já tu závistivě nebrečím na zlými youtubry a tupou mladou generací a neventyluji své retrofilní choutky.
  • TheGGG
    já jsem to neviděl, ale rád se hádám ze zdejšíma (j)elitářema
  • corfer
    Píšeš jako prase chlape... Většina tvých myšlenek je proto bohužel značně zakydaná a jde je jen těžko luštit z toho šílenýho brajglu...
  • fallanga
    Budeme si muset vystačit s jeho Twitterem.
  • fallanga
    Já jsem to viděl a byl jsem spokojen. Ač nemám Krále moc v lásce, tak mi zde nijak nevadil. Jeden z horších Fight Clubů, to ano, ale pořád dost dobrý.
  • Jack1947
    Dohadovat se samozřejmně nebudu. Z poloviny ano ale ty jim neřikají jak se mají chovat tak furt lepší než kdyby běhali venku a dělali bůhvíco že...
  • Paulcz
    Na výchovu mají největší vliv rodiče, takže to není problém "dnešní generace", ale té předchozí. A pokud někdo tvoří "no brain" hry nebo jiné věci tak to jsou opět rodiče.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit