Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Adolf uvadi Fight Club? *8*
  • Chim
    Karel Drda je jako kaviár nebo lanýž. Prostě se s tím musí šetřit.
  • Takže jakmile někdo řekne svůj názor, anebo si dovolí kritizovat tak je hnedka zakomplexovanej chudák?
  • Karel Drda mi taky chybí :( Ještě s Honzou vOlejníkem,to vždycky byla sranda zaručená *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • "Všichni, co tu kritizují, jsou zakomplexovaní chudáčci"

    Díky, dal jsem nečetl.
  • Mart9
    Všichni, co tu kritizují, jsou zakomplexovaní chudáčci, kteří se na ten FC ani nepodívali. Podle hesla lepší špatný FC než žádný FC jsem si to pustil. Toho kluka neznám, neviděl jsem nic z jeho tvorby, ale pokud mu to vydělává na živobytí, asi něco dělá dobře, víc mě nezajímá.

    Naopak u mě hodně stoupnul tím, že odmítl účinkovat v Hrajeme s Alim a ještě ten pořad v přímém přenosu zkritizoval. To znamená, že to není až taková žumpa, která v tom pořadu vystupuje, a kvůli které si spousta lidí udělá o youtuberech obrázek.

    Letsplaye mě nebaví, cosplaye jsou úplná zbytečnost, přesto jsem si tenhle díl v této sestavě celkem užil a utekl mi. Pořád lepší, než to nepustit kvůli nějakému youtuberovi a ještě pak hejtovat. Nazdar.
  • Mart9
    Baty mluví jako Adam. Jako by spolu bydleli *3*
  • Nejhorší Fight Club za poslední dobu. Poděkoval bych hlavně panu youtuberovi, který měl docela dost trapné řeči. Holky ušly, zažil jsem je teda v horší formě, Baty dokonce mluvila docela srozumitelně.
  • měli by to přejmenovat na boring club
  • jako kdyby jim bylo 80, řikáš, tedy moudře, rozumně, vyspěle a s nadhledem a zkušeností? to by sedlo na PC komunitu, pak je tu ovšem ještě druhá skupina, která se chová, jako by jim bylo 10 a to je o dost horší *7*
  • TheGGG
    naprostý souhlas, někteří diskutující se chovaj, jak kdyby jim bylo 80 a měly doma továrnu na blbý kecy.
  • nebo to byl nepovedený pokus o čtení mezi řádky? *7*
  • no, tak to říkáš ty a nikdo jiný v této diskusi *3*
  • Chim
    To zní dobře. Takový podcast bych si rád poslechnul.
  • Tilwaen
    Ale zažil by si to, nechápeš? Pro tak staré lidi, jako je tony, je životní zkušenost zřejmě klíčová. Takhle nová mladá generace si nezřízeně říká ou šit a ou fak, aniž by za tím stála léta propařených nocí, je tupější než naše generace a ještě navíc se jim líbí něco, co nám by se v jejich věku líbilo taky, ale odmítáme si to připustit. Tahle móda! To za mých mladých let...
  • Přitom z GTAčka by se ou šit nebo ou fak nenaučil, že? *7*
  • Díky za fajn podcast. Sice nic, o čem se tam povídalo, nesleduji, ale i tak díky. Jako obměna klasické sestavy byli tito hosté fakt dobří.

    Ale prosím, prosím, moc prosím, sežeňte zase Karla Drdu. Ta diskuze o nacistické hře pro Kinect byla boží.
  • Co je na tom Sheldon Cooper taky dokončil střední v 11.
  • Tihle jutubeři a blogerky to je něco hroznýho. Jako blbá záliba je to ok ale brát za to peníze mi přijde dost ujetý. Sleduju to u svého 8 letého synovce, který místo toho aby se naučil hrát mise v GTA tak radši sleduje nějaké paka na youtube. Pak z něj padají věci jako ou šit nebo ou fak. Pro nás starší bude vždycky těžké pochopit novou módu. Vůbec se nedivím, že dnes vychází samé no brain hry, vždyť ty děcka jsou čím dál tím tupější *1*
  • Tohle by se mi líbilo narozdíl od tvého fag lifestyle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit