Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* lol ten nazev epic *2* *15*
  • Super díl. Jelikož se o YT bežně nezajímám, přišlo mi jako příjemný spestření nahlídnout pod pokličku YT scény. Zjistil jsem sice, že nezájmem o nic nepřícházím, ale i tak jsem si tenhle FC užil. Paráda. *4*
  • Coffin.Corner
    Čekal jsem cokoliv, ale tak přiblblý zdůvodnění teda rozhodně ne... *15*
  • Myslíš ako Pavla? On zmenil pohlavie?
  • Pozrem sa na zoznam hostí a nikoho tam jednoducho nepoznám, a na ich názory už dupľom nie som zvedavý, pre mňa absolútne nezaujímavý diel fight clubu.
  • RazorProduction
    Jak som videl ze su tam youtubery a ta blondina,tak tenhle dil z radostov vynecham *7* *6* Games mam rad preto pretoze su premna ako retro,ako Gothic 1-2 nic samu nevirovna,ale zacina si je.at do seba primitivne kydy a decka cosu radoby hviezdy a toja neznasam *16* nabuduce uz rovno Rytmusa len preto ze si kupil diamantovu PS4... *10*
  • + *15*
  • no boha. tieto kydy si radsi nepustim
  • Mart9
    A proč?
  • protože #PC Master Race # na Games. cz jsou sexistická hov@da a redakce to dobře ví, tak jedná předem.
  • alespon sis mohl vypnout zvuk a podivat se na holky
  • na YT neni nic špatneho, pravda každy si vybere kanal ktery odpovida jeho mentalni vybave
  • Delsi dobu pozoruju ze kdyz prijde do fight clubu host tak se nesmi do diskuzi psat absolutne nic negativniho a kdyz je tam zenska tak to plati desetinasobne.
  • To je jednoduche *1* Bud ses nima, nebo proti nim *3*
  • Inquisitor
    Ne youtuber rakovina už metastázuje na games. Zachraň se kdo můžeš.
  • docela by me zajimalo, proc tu mizeji prispevky neporusujici zadny pravidla a jeste za to dostanu ban, nekdo si tu leci mindraky, nebo co? *6*
  • A dovidenia dopočutia, tento fight club s určitosťou vynechám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit