Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za fajn díl, osobně sice nesleduju ani youtubery ani cosplay scénu, ale jinak dobrý. Jen tak dál a sežeňte už zase jednou Karla Drdu. *4*
  • Já prošvih tu akci s amnesia free
  • FC sleduju pravidelně. Vypl jsem to u 5. minuty, kdy měl vypasený sedlák s kšiltovkou jakýsi nejapný žertík s kabinkou - tomu se fakt zasměje akorát 10-ti leté děcko.

    Chudák Pavel, takhle zabít hodinu a půl... No nicméně jsem zvědav, až tahle "jůtůb" mánie pomine, protože to bude dělat každej, jak si chtějí tyhle individua hledat práci - "Dobrý den, moje pracovní zkušenost je 10 let jutubingu? Jééé hele moucha ahahahah POZOR NA TU MUCHU AAAAAAA JDE PO MĚ..."
    • Paulcz
      No jako proč ne, lepší než strávit celej život v zaprděný továrně nebo v zaprděným kanclu jako zaměstnanec. A budoucnost to má, osobně se mi to líbí už jen proto, že danej člověk žije z toho co mu lidi dají a nejde např. o lemply z České televize co jsou na stejný intelektuální rovině a já to musím platit hned několikrát a v reálném světě by se nikdy neuživili. Navíc věřím, že se to časem vyvine a budou převažovat lidi co mají něco v hlavě a projev na úrovni.
      • Jak víš, že by se neuživili? Pokud vím, tak při nástupu do ČT podepsali klauzuli, že nebudou dělat melouchy a budou výhradně pracovat pro ČT. Vím minimálně o jednom moderátorovi, který musí zakázky s díky odmítat.
        • Paulcz
          Ale jo mezi těmi 3000 zaměstanci se najdou šikovní lidé. Třeba pořad jako Hydepark by byl schopný se uživit. A asi jsem to napsal blbě, tak jak to dělají teď by se neuživili jelikož je nic nenutí dělat pořádně, efektivně apod.
      • Jack1947
        Lemply v ČT nemají reklamy tak vydírají placením i rozhlasu který neposloucháš. To je dobře aspon někdo jim tady fandí. *3*
    • sam jsem zvedavej, jak to s nima, youtuberama, nakonec bude

      na me to pusobi podobnym dojmem jako kdysi byly vselijaky reality show, lidi na to kouknou nebo budou koukat jen dokud jim nedojde, ze na tech lidech neni nic zajimavyho

      nakonec se uzivi jen ti s nejakym talentem, a tento mladik na me pusobil naprosto obycejnym dojmem a otevrene priznavam, ze se divim stejne jako ti amici, kde sebral v tomhle regionu 400 000 subscriberu (coz byla v ty zaplave zbytecnych informaci od nej aspon jedna o necem vypovidajici)

      jeho vypraveni o tom vidconu ci co to bylo, by se mohlo zfilmovat a pouzivat k muceni veznu na guantanamu
      • Jack1947
        Asi ták no druhá věc je že je to ani nebude muset moc zajímat pokud neprofárají všechny prachy tak mají více než dobrý důchod. (vynikající).

        Pomine a budou se leda dloubat v nose... nechápal sem reality show ale dejme tomu jetebery už vůbec ne jednou to pomine. Sláva je jen dočasná souhlas.
  • Byl to takový "jiný" pořad - FC bych tento díl snad ani nenazval. Holky obecně znám dlouho, vím čemu se věnují a jaké jsou, takže mi nijak nevadily.
    Pan Youtuber mne osobně nic neříká a neznám ho, což neznamená, že nic nedokázal a nemá dostatek sledovanosti na to, aby na YT scéně asi něco znamenal.
    Já na YT mám taky kanál, ale věnuju se hrám pro radost.

    Určitě bych tohle vydání nehejtoval. Nějaké zajímavosti o CosPlay a YT jsem se tam dověděl. Pokrok člověk nezastaví a příjde mi nefér skoro lynčovat redakci, že trochu vybočila ze stereotypu, i když ho máme tak nějak všichni rádi. *5*
  • Moc pěkný tematický díl se zajímavými hosty. Hosté se aktivně zapojovali do diskuze, což dodalo jistou svěžest. Bylo to mnohem lepší než většina klasických FC, kde Pavel musí budit/přemnouvat ostatní, aby přestali čumět do mobilů, notebooků atd... Ať tam kluci nechodí, když je to nebaví.
  • Obcas pri hrani pozeram Baty a bety s fight clubom a nekonecnym labuzom a nie je to az take marne...celkom ok podcast
  • mikezz
    Otázka, či sú hry umenie alebo nie ma vždy zaujímala (osobne si myslím, že majú k umeniu v súčasnej podobe stále veľmi ďaleko, aspoň drtivá väčšina z nich) takže debata k tejto téme, ku ktorej som video náhodne pretočil, ma zaujala. Ako prvá reakcia na osadenstvo ma hneď napadol hate komentár ale pre zmenu to bolo dnes vlastne celkom osviežujúce. Vidcastu dávam 5/10 a nabudúce už radšej tradičnejšie. *3*
    • Jack1947
      Některé hry jsou stejně jako umění na *11* takže ano jsou svým způsobem umění umění je dělat dobrou hru. Jj tradičnější... souhlas.
      • mikezz
        Urobiť dobrú hru je zručnosť, remeslo. Umenie je niekde inde. Aj keď sa s remeselnou zručnosťou určite nevylučuje, skutočný umelecký presah má zanedbateľný počet hier.
        • Jack1947
          Přesně o tom mluvím... nesmí se to přehánět nebo to umění je až bolestivě nepovedené.
  • Ja bych napsal něco velmi ošklivého, ale jelikož jsem vychovan tak abych se k zenam choval slusne, budu radsi drzet pusu:)
  • Keyz
    Ale jo. Byla sranda.
    Holky se zakecaly a ten borec přidal perly z jeho cest (kde jsme zjistili, že je vlastně nedoceněný protože jakmile řekl kolik lidí ho sleduje, tak ten pořadatel čuměl a nechápal proč není na hlavním pódiu, jestliže tam byl borec co měl méně fandů!). Ale asi je vlastenec a dělá to česky proč Čechy.

    Aneb sledovanost = kvalita.
    Klasika. Ale jako zpestření to bylo zajímavé. Snad to nebude často.

    Ale dozvěděl jsem se něco o tom cosplay. Jak je složité udělat doma nějaký model atd. Dokonce to jde dělat jako profík za prachy. Plus problémy dělat něco podle návodu na YT. (což znám, když tam někdo neřekne přesně co používá)
    • jako profik tezko, leda jako profesionalka, neco jako hostestka/umbrella girl, to nesouvisi s cosplayem tolik jako s tim, jak titernej oblecek je
      • Keyz
        To asi ano. Ale mají to jako hlavní práci. To je super, když je to baví....

        Chlapa jsem v tom ještě neviděl. To máš pravdu *3*
        • Jack1947
          Taky jsou, nebo myslíš že holky představují i mužské postavy? jen jich není tolik.

          Tjn živit ale to musí být opravdu pan někdo aby vystupoval všude možně a dostával na to tučné odstupné.
  • Chim
    Jako nebylo to špatný. Akorát to nebyl zas tak moc Bitko-klub ale spíš Čajo-klub.

    Hodnotím 2/10, pánč jsem nedostal to, co jsem čekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit