Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoduche reseni pro vsechny anonymni borecky - kdyz se vam neco nelibi, nelezte tam a necumte na to...nemusite mi dekovat...
  • Pan Filip Kraucher je teda hodně mimo s jeho názorem na Gameworks. Až se mi nechce věřit, že toto je dospělý člověk samostatně myslící. omlouvám se, nechci nikoho urážet, ale jeho výroky naopak urážejí mou inteligenci, a to vlastním nvidia kartu. nikdy bych ale neřekl, že to co nvidia dělá s gameworks a physix je fér hra a ne prachsprostý marketingový nástroj, který si mpůže dovolit dělat z pozice dominantního postavení na trhu. Nvidia by mohla velice jednoduše vyvíet tyto nástroje a licencovat je za rozumný peníz dalším firmám jako amd jako její vedlejší produkt, proč by to ale dělala, když má sílu trhu, že? taky by mohli spolupracovat na vyvíjení těchto nástrojů společně, proč by to ale dělala, když má sílu trhu,že? Pane Filipe, žádný vývojář nebude trávít spoustu práce s impolemetování speciálních efektů, které ovlivní jen nějakých 15% potencionálních zákazníků. Prosím aby se pan Fiala nad sebou zamyslel, a ten mozek někdy použil.
  • MARTASLJ19
    To bolo riadne neprofesionálne, ak ho to nebaví tak nech sere na fight club....
  • Nu asi Petra sejří, že všichni hrajou XCOMa a přitom je uzávěrka za dveřmi! :)

    Co se týče dotazu, tak závadný nebyl, spíš zbytečný..
  • njn uspech se neodpouští, dela co ho bavi, je uspesnej a ma hezkou holku...
  • PreidaQ
    Eurogamer měl nějaký podcast, ale nemůžu se na jejich díly u nich na stránkách dostat (asi už je smazaný). Možná tady v tom se někde vyskytuje: http://uloz.to/hledej?q=eurogamer_cz

    PS: Tak nic, to byla nějaká chyba u mě. Podcasty na EG normálně fungují.
  • Muzete mi to nekdo vysvetlit? Vubec jsem nepochopil co bylo na dotazu nepatricneho, ze byla tahle reakce..
  • jnsCZ
    Nikdy jsem tu nebyl

    https://www.youtube.com/watch?v=xYV5NdCutO0
    https://www.youtube.com/watch?v=ObftJW81L5Y

    A tihle tu taky nebyli (a neznám je)
    https://www.youtube.com/watch?v=zr9Mf481TdU
  • zas tak žhavá ta konkurence nebude když mají externisty kteří píší pro hrej i pro games
  • Mart9
    A je s ním někde podcast nebo nějaké video? Mně by zajímalo, jak se chová a vyjadřuje jinak než od klávesnice...
  • Já chci abyste pozvali JDho *1*
  • PreidaQ
    Já si také myslím, že mezi nimi žádná zlá krev není, ale koneckonců je Hrej pro Games největší konkurent. Kdyby pozvali někoho z Hrej, tak je to prostě takové uznání, že ta největší konkurence to dělá dobře. Podle mě je v tom prostě jakási chlapská ješitnost.
  • Tilwaen
    A to já bych byla pro, aby zde byl občas hostem někdo z hrej, nebo naopak někdo z FC hostem v hpodu. Kdyby si všichni měli hrát jen na svém písečku, tak tu koneckonců nemáme hosty vůbec žádné. Na některé hry by to mohlo vnést zajímavý náhled. Žádná zlá krev mezi nimi (snad) také není, takže proč ne?
  • jj, průměrný díl Fight Clubu zní zase jako sešlost lidí kteří právě vychodili základku... vole prostě o hrácn nic nevim ale prostě vole o nich mluvit budu vole chápeš ne prostě?
  • Koukám, že mi smazali komentář, a to jsem si dovolil jen napsat, že redaktoři na tom nejsou rétoricky moc na výši. :-)
  • PreidaQ
    Já zase nechápu, proč kohokoliv z nich zvát do Fight Clubu. Kdo chce, poslouchá hpod (který je nasazením účinkujících podle mě někde úplně jinde než Fight Club a díky tomu nepůsobí jako sešlost lidí, krátících si čas před důchodem) a kdo nechce, má Fight Club (popřípadně oboje).
  • Pozvat třeba Jardu Möwalda by bylo super. Kvůli němu poslouchám hpod.
  • Nevím jestli tam stále pracuje, ale měl přednášku na youtube a v tu dobu pracoval ve WH a předtím v Nvidii.
  • taky polačka nemusím ale pavla bys šulinem nemusel volat...
  • Vavra v labuze spominal, ako mu v mladosti nesiel Monkey Island. Teraz vytvara hru so sermom a navaza sa do Schafera. Kraucher mal kedysi pomaly pocitac a teraz keca rychlo a vytvara rychle plosinovky. Tu je vidiet, ako utrpenie z konzumu vytvara dalsi konzum *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit